Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 11:28 

..normalne..informoval som sa priamo u firiem co to robia..len kto sa pyta ten sa dozvie..to je proste treba ked potrebujes nieco taketo vyriesit..najlepsie je mat informacie z prvej ruky..toto co som pisal to som sa priamo o Kontrakting zaujimal ako to tam je..no ono to vyzaduje isty cas kym si info pozistujes, ale ten cas stoji za to..

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 12:55 

Vzhladom na situaciu aka bola, sa nedalo stretnut osobne v danej firme, ja som s nimi komunikoval len mailami a samozrejme som si zistoval info ktore som potreboval. Ale musim povedat ze komunkacia na urovni. Ja riesim momentalne ako bude dom vyzerat z vonkajsej strany

Poslať Napísal: 07 Máj 2021, 08:10 

Pave toto sa aj ja pridám lebo ma to zaujíma, všimol som si túto firmu na nete, keď som hľadal, že kto robí väzníky, ale ako je to s kvalitou a na čo si dať pozor to vôbec netuším...Neviem akým smerom sa vybrať takže bol by som rád keby sa mi ozval niekto kto si tým reálne prešiel a dá mi vedieť čo je základ kvality...Na čo sa zamerať...Lebo ja o týchto veciach teda vôbec nemám nejako predstavu...

Poslať Napísal: 07 Máj 2021, 11:52 

co by ste take o krove chceli vediet?...
kludne vam tu o tom popisem aka je moja skusenost...

pri vaznikoch je super to, ze su vhodne pre vsetky sklony striech, ze aj pre sikme aj pre ploche... krov by mal byt vyrabany z kvalitneho, zdraveho smrekoveho dreva... tiez ide o to aby drevo nebolo nejako popraskane, aby bolo presusene, aby nebolo mokre a tiez aby nebolo s korou... ono vsetky tieto veci sa dozvies pri tom, ked to budes vybavovat, postupne budes vediet ako to je na co sa prizerat...

Poslať Napísal: 10 Máj 2021, 11:30 

vlatek mam to podobne preto som sem prisiel aby som sa dozvedel nieco nove..
nech mam aj lepsiu predstavu o tychto veciach..
kde mam ale tu istotu, ze ozaj bude dobre drevo na krov pouzite?..vies aby to ozaj tak bolo ako to ma byt..kde mam tu garanciu?..

Poslať Napísal: 10 Máj 2021, 15:06 

ahojte, zacinam stavat dom, chcem sa opytat ako dlho trva firme kym vyrobia krov? Chcem aby bol spraveny ked uz budu mury stat, aby som nemusel dlho cakat.

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 08:08 

Aby nebolo s kôrou?...Prečo tá tam akože vadí?...Aj sa nejako takéto drevo ošetruje?...

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 09:29 

tak firma ti to garantuje aspon teda by mala...
preto treba vyberat firmu s rozumom...

donperignon zalezi aj o aky krov pojde aky velky, aky sklon a vsetko, to oni ta cca oboznamia s tym, ze aku dobu to bude trvat, ale ak su majstri zohrati, tak to pojde pomerne rychlo... vadi to ked je kora to drevo by malo byt ciste a zdrave, nemalo by byt ani napadnute hubami ani plesnami ani nic take...
vyskusaj si pozriet a precitat tento clanok http://staviamezdreva.sk/blog/ak%C3%A9- ... n%C3%ADkmi tu sa dozvies toho ovela viacej co je vhodne a co uz nie...

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:12 

vlatek v niektorych pripadoch je osetrovanie aj zbytocne, ked je pouzite zdrave drevo tak vraj to nie je nejako potrebne :)

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:27 

Z tych fotiek, to vyzera dobre. No viem ja ako laik spoznat ,ze drevo je naozaj take ako ma byt? Alebo mi len zostava doverovat firme?

Stránka 19 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre