Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 18 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 10:22 

Táto firma oni stavajú len akože drevodomy?? Myslel som, že sa orientujú aj na stavby krovov, je to pravda či to si mýlim?

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 14:47 

Juro píše:
je rozdiel poradit a tlacit niekomu svoj nazor :) poradit si necham aj ja, ale ked chcem dom z takych a takych materialov ale firma mi ich nevie dodat idem inde, nenecham sa predsa dotlacit do stavby ktoru nechcem. Preto sa mi paci Michal, ze vie co chce

Dakujem samozrejme aj ja som musel ustupit v niektorych veciach ,ked ze neboli v sulade s normamai, ale to je taky ten pozitivny ustupok v ramci kolaudacie by bol problem a to by som nerad. No ja som dlho hladal firmu ktora mi vyde v ustrety

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 07:47 

Michal tak nerozumiem, ty už staviaš alebo ako to mám chápať? Už si našiel firmu?

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 10:59 

Dičo nie, oni robia aj väzníkové krovy, ak teda ťa toto zaujíma, ale stavajú aj drevodomy. Je toho viacero čo robia.
Na webe to všetko majú spísané. Ty chceš ísť do väzníkov, či o akom krove máš predstavu?

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 11:37 

ake drevo sa vlastne pouziva pri montovanych drevodomoch?...ta kvalita sa da nejako skontrolovat pri realizacii, ze da sa to vidiet volnym okom ci je to OK alebo nie?...osobne skusenosti by ma zaujimali hlavne...

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 19:54 

Zatial mam spravenu platnu, tu sme robili po velkej noci a stavat ideme na buduci tyzden, ano firmu som si nasiel aj vdaka tomuto foru. Cenova ponuka bola poslana do par dni, cakal som dlshiui dobu, no vzhladom, ze som mal spraveny cely projekt islo to rychlo.

Poslať Napísal: 29 Apr 2021, 08:38 

..co ja mam skusenost tak sa pouziva lepene lamelove drevo..to sa musi vyrabat zo suchych a zdravych prvkov, takze je to pre stavbu domu idealna volba..co sa tyka skontrolovania kvality, tak za toto ti ruci predsa firma, co ti dodava vsetko na stavbu domu a aj ho stavia, cize po pravde ja som sa tym netrapil..najma ked viem, ze firma, co nam stavala, ze je na trhu uz nejaku tu dobu a ze ozaj vedia co robia..a to zistis aj podla komunikacie keby si sa s nimi stretol..niekde ti vysvetlia uplne vsetko ako co prebieha aby si vedel cca ako to bude ta stavba postupovat a niekde ti nepovedia nic..to tak kamarat staval a to teda by som osobne zazit nechcel..

Poslať Napísal: 29 Apr 2021, 15:31 

Mardzo väzníkové krovy sú v dnešnej dobe by som povedal dosť populárne, lebo oproti klasickému krovu majú väzníky veľmi veľa výhod.
Najväčším benefitom je to, že tieto krovy sa dajú urobiť aj pri väčších rozponoch, kľudne aj do 30 metrov, zatiaľčo pri klasických krovoch je to problém už keby si chcel 9 m rozpon napríklad. Je to v takom prípade aj komplikovanejšie a tým pádom aj drahšie. A teda prečo ja som skôr za väzník je to, že netreba ti nosné steny v strede domu napríklad ;)

Poslať Napísal: 02 Máj 2021, 13:23 

jrgy Kontrakting oni sa uz dlho venuju takymto veciam?...
hlavne teda ma krovy zaujimaju ci to robia uz dlho nech mam predstavu aj ako je to s ich skusenostami...

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 12:55 

Trento píše:
..co ja mam skusenost tak sa pouziva lepene lamelove drevo..to sa musi vyrabat zo suchych a zdravych prvkov, takze je to pre stavbu domu idealna volba..co sa tyka skontrolovania kvality, tak za toto ti ruci predsa firma, co ti dodava vsetko na stavbu domu a aj ho stavia, cize po pravde ja som sa tym netrapil..najma ked viem, ze firma, co nam stavala, ze je na trhu uz nejaku tu dobu a ze ozaj vedia co robia..a to zistis aj podla komunikacie keby si sa s nimi stretol..niekde ti vysvetlia uplne vsetko ako co prebieha aby si vedel cca ako to bude ta stavba postupovat a niekde ti nepovedia nic..to tak kamarat staval a to teda by som osobne zazit nechcel..

Kde si prisiel k takymto informaciam? Ja som dlho hladal, kym som sa prisiel na to co chcem a tieto informacie su super dakujem :) O ktorej firme to hovoris? Ja som po dlhom hladani nasiel firmu, ktora splna vsetky moje poziadavky, maju projekt a cakam na cenovu kalkulaciu :)

Stránka 18 z 22 [ Príspevkov: 219 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre