Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 2 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Nov 2020, 12:47 

Jrgy jo teba sorry zabudol som oznacit. A ako dlho to trvalo kym to bolo hotove? Oni im robili aj projekt?

Poslať Napísal: 09 Nov 2020, 17:16 

aj mi napises, ze co ocakavas?...lebo myslim, ze len tak ti mozeme nieco navrhnut a poradit...

Poslať Napísal: 11 Nov 2020, 18:21 

Valent neviem čo myslel, snáď napíše, ale osobne keď už tak by som skôr sa pozeral po montovanom drevodome. Bude to rýchlejšie postavené a na pohľad ani nebude vidieť, že je to drevostavba.
Birk určite to nie je záležitosť rokov, ale skôr by som povedal, že mesiacov. Najmä ak všetko robí jedna firma tak myslím, že to musí ísť jedna radosť, že sa to nemá prečo nejako predlžovať ;)

Poslať Napísal: 11 Nov 2020, 18:56 

zdravím všetkých, nájde sa tu teda niekto kto má reálnu skúsenosť s nimi? ja som narazil pri googlení firiem na nich a veľmi ma ich projekty zaujali, vyzerá to všetko tak moderne. ak sa nám podarí konečne nájsť nejaký pozemok tak by sme chceli dať postaviť taký drevodom

Poslať Napísal: 12 Nov 2020, 15:34 

zdar Birk - pytal som sa na to a ano tato firma im to stavala. Hovoril, ze sa rozhodovali medzi tromi, ze aj ponuky mali viacere, ale ze z velkej miery rozhodnutie ovplyvnila aj komunikacia firmy s nimi. Ze jedny im telefon ani nezdvihali ked volali a podobne a teda, hovoril ze nevie co by si pocali keby to tak bolo, ze stavaju dom, chcu nieco vediet a zase by nezdvihali. Preto radsej sa obratili na Kontrakting, ktory komunikovali bez problemov.

Poslať Napísal: 13 Nov 2020, 12:06 

Ahojte. Ďakujem za všetky reakcie.
Marek do tohto typu domu chcem ísť z dôvodu, že mi to príde také, že je to bližšie prírode, že je to ekologickejšie, tiež aj rýchlejšie, čo sa týka stavby.
Vojtovojtech nie, nie oni robia aj väzníkové krovy a kadečo iné, čo som pozeral. Ale tak mne primárne ide o stavbu celého domu a to tiež robia, len by som chcel vedieť v akej kvalite, aký je postup a všetko okolo toho.
Valent187 nie nie montovaný dom, zrub nie, to mi skôr príde fajn na chatu, ale nie na dom, bežné bývanie aspoň podľa mňa,

Poslať Napísal: 13 Nov 2020, 12:12 

Jrgy stavali mu celý dom? Ako to mali s projektom? Lebo pozerali sme už nejaké aj katalógové, ale v každom mi niečo chybovalo. Museli by sme upravovať a neviem či by sa to oplatilo.
Birk tak ja dúfam, že tá stavba nebude na nejako dlho, lebo práve aj preto chcem ísť do takejto stavby, aby sme nemuseli dlho čakať.

Poslať Napísal: 13 Nov 2020, 20:00 

Chruuust to vazne? Nechapem clovek by si myslel, ze sa budu snazit vsetci aby mali co najviac zakazok. Ale aj minule sa mi stazoval znami, ze preraba kupelnu a v kuse musi tych majstrov len nahanat. Zvlastna doba. Takze suhlasim, ze ta komunikacia je dolezita. Skusim im tam teda brnknut buduci tyzden aby sme sa dohodli nejako. Vdaka

Poslať Napísal: 15 Nov 2020, 19:37 

Cauko vsetkym, mal by som par otazociek. Preco ste si vybrali prave drevodom? Akoze co som pozeral tak tato firma ich ma fakt riadne, vyzeraju super ale je to len kvoli tomu? Co som cital nejake nazory na inom fore tak tam dost pisali, ze ich to zaujalo ale nakoniec si povedali, ze nikto nevie kolko taky dom nakoniec vydrzi a tak sa na to vykaslali. Vy ste toto riesili?

Poslať Napísal: 19 Nov 2020, 13:38 

Juraj stavať drevodom len preto, že si niekto myslíš, že je to lacnejšie, tak je to nezmysel.
Ceny sú rôzne, ale výrazne lacnejšie drevodom nevychádza oproti iným domom, takže na to sa spoliehať netreba.
Viem, že brata to nestálo málo. Ale chceli drevodom, tak do toho išli. Bez ohľadu na čokoľvek a tak by to malo aj podľa mňa byť, keď niečo chceš tak si za tým choď.

Stránka 2 z 33 [ Príspevkov: 325 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre