Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitné okná
 Poslať Napísal: 20 Jan 2020, 13:02 

Veď práve tá cena nás presvedčila. A urobili nám tú objednávku tak ich budeme meniť čoskoro. Už ani nebudem vymýšľať. Máme dom troška väčší zdedený po rodičoch a je tam fakt dosť tých okien no a drevo aj keď je super by som proste nedal. A toto sa mi zdá ako super voľba. 

Poslať Napísal: 27 Feb 2020, 11:39 

Bertik35 píše:
Veď práve tá cena nás presvedčila. A urobili nám tú objednávku tak ich budeme meniť čoskoro. Už ani nebudem vymýšľať. Máme dom troška väčší zdedený po rodičoch a je tam fakt dosť tých okien no a drevo aj keď je super by som proste nedal. A toto sa mi zdá ako super voľba. 

Tak super, verím že budete spokojní, daj vedieť ako ste dopadli. A dávali ste si ten obojstranný dekor či len vonkajšiu stranu? Predsa len z tej jednej strany by to zase bolo o dačo lacnejšie. My možno budeme predsa len stavať ale asi až daľší rok a rozmýšľame nad tými farebnými prevodmi ale asi z oboch strán, no uvidíme ako na tom budeme finačne

Poslať Napísal: 02 Apr 2020, 09:59 

Nakoniec sme nechali dekor len z vonkajšej strany, najprv sme mysleli že dáme z oboch ale rozhodli sme sa že takto troška ušetríme a ešte dačo na dome porobíme. A zase nebude to vyzerať zle. O dva týždne by sme ich mali mať, tak som zvedavý.

Poslať Napísal: 21 Apr 2020, 09:45 

Bertik35 píše:
Nakoniec sme nechali dekor len z vonkajšej strany, najprv sme mysleli že dáme z oboch ale rozhodli sme sa že takto troška ušetríme a ešte dačo na dome porobíme. A zase nebude to vyzerať zle. O dva týždne by sme ich mali mať, tak som zvedavý.

Tak fajn, pozri z vonka to bude ladiť a dnu to aj tak nevadí. Videl som už také okná a úprimne može sa stať, ža aj my si ich dáme, nikdy nevieš. A funkčnosť okien bude rovnaká s dekorom či bez, je to už len o estetickej stránke. Nech vám do dobre dopadne.

Poslať Napísal: 14 Máj 2020, 10:43 

Máš pravdu je to už len o tej estetike. Ale vyzerá to fakt dobre aj z tej jednej strany. No a hlavne som rád že máme jednu vec z krku.

Poslať Napísal: 10 Jún 2020, 11:21 

Bertik35 píše:
Máš pravdu je to už len o tej estetike. Ale vyzerá to fakt dobre aj z tej jednej strany. No a hlavne som rád že máme jednu vec z krku.

Tak super, možete zase rozmýšľat nad niečim iným. My sme so ženou rozoberali ten náš dom čo plánujeme tak už si spisujeme a riešime čo budeme dávať. Okná budú pravdepodobne obojstranného dekoru ale k nim budú aj tie vonkajšie žalúzie a taktež chceme vonkajšie parapety- teda žena ich chce na kvety. Boli sme sa už popýtať na približné ceny v predajni a zatiaľ nám to dobre vychádza v našich možnostiach. 

Poslať Napísal: 03 Júl 2020, 10:49 

No tak pozerám, že u vás vládne ženská ruka:-)) My sme dávali bez parapiet, len dnu máme také užšie,  máme mega záhradu takže tam sa moja polovička zabaví na záhrade a niekedy ju veru nevidím aj pol dňa:-)

Poslať Napísal: 21 Júl 2020, 12:24 

Takže som sa tu inšpiroval. Naše okná, čo sme dávali pred niekoľkými rokmi proste odišli, nechápem ako sme mohli naletieť, no učíme sa na vlastných chybách. Akurát som posielal naše požiadavky na okná Vekre a ešte sa tam chcem isť priamo podohadovať. Tak sa čoskoro dočkáme poriadnych.

Poslať Napísal: 14 Aug 2020, 09:38 

No to sa môže stať hocikomu. Ale myslím že Vekra má fajn ceny, prišli mi tak akurát. Máme ich síce asi rok ale zatiaľ musím poklepať že sú bez problémov.

Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 11:26 

Ja som výlučne za to, že je lepšie zaplatiť troška viac, ak to má byť dobrej kvality, zatiaľ sa to vyplatilo, či pri týchto naších nových oknách ale aj iných veciach ktoré sme zaobstarávali.

Stránka 2 z 3 [ Príspevkov: 29 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre