Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: kvalitné a moderné postele
 Poslať Napísal: 14 Nov 2015, 15:39 

Ahojte vedeli by ste odporučiť kde môžeme zakúpiť kvalitné a moderné postele ? Cena nie je rozhodujúca, prípadne pošlíte niečo na inšpiráciu Ďakujem.

Predmet príspevku: Re: kvalitné a moderné postele
 Poslať Napísal: 14 Nov 2015, 15:40 

Skus firmu ak sa nemýlim volá sa segum, majú veľmi kvalitné postele a ešte aj nejakú 20% zľavu, kúpovali sme tam pred rokom tak neviem či ta zľava ešte platí

Poslať Napísal: 14 Nov 2015, 15:42 

Ahoj ja som náhodou narazila na túto stránku tak sa stebou podelim, mne sa tieto postele veľmi pozdavajú http://www.321nabytok.sk/1127-postele , dufam ze som aspon trosku pomohlA :ugeek:

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 13:49 

Čaute problém s názvom posteľ trápi aj mňa so ženou. Chceli by sme nejakú kvalitnú posteľ len celkom nevieme na čo sa máme pri výbere zamerať, na čo by bolo vhodné dbať. Neviete mi dať radu?? Ď.

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 10:26 

Miror píše:
Čaute problém s názvom posteľ trápi aj mňa so ženou. Chceli by sme nejakú kvalitnú posteľ len celkom nevieme na čo sa máme pri výbere zamerať, na čo by bolo vhodné dbať. Neviete mi dať radu?? Ď.

celkom na mieste by bolo keby ste si určite finančnú hranicu nad ktorú s cenou postele nechcete ísť. Potom by bolo fajn si ujasniť, či ekokoža, či drevo, kov a podobne. Či má slúžiť len na prespávanie, alebo či by bolo fajn aby aj nejako vyzerala, aj keď osobne si myslím že všetky ženy chceme aby posteľ v spálni pekne ukázala ;)

Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 14:42 

..mne zena pilila dlhu dobu usi s postelou z ekokoze - po pravde som bola na zaciatku proti nechcel som o takej posteli ani pocut, bol som zastancom kovovej ale ked ma nahovorila a doviezla do predajne a videl som ju tak som zmenil nazor..po tejto nasej skusenosti by som ti poradil aby ste isli po predajniach, pozreli vyskusali postele - iba tak si vyberiete myslim ze tu spravnu

Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 17:04 

@Tiborrz ja som sa tiež nasmiala veľmi keď sme posteľ kupovali. Ja som vybrala posteľ cez internet - na obrázku sa mi veľmi páčila - a ukázala som ju drahému a ten len prekrúcal očami že to vôbec nie. A keď sme sa dali že pobeháme predajne tak vybral takú istú len v inom odtieni. A nechcel si dať vysvetliť že je to to isté len odtieň iný. To bolo :-)

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 17:03 

u nás je nová posteľ asi mesiac ak vôbec to už mesiac je.. toľko trápenia, nervov a hádok čo sme kvôli posteli zažili to bolo..ale stálo to za to :mrgreen: chcela som posteľ ktorá bude dobre vyzerať a bude sa v nej dobre spať. Teraz máme aj jedno aj druhé.. naša bledohnedá posteľ v kombinácii s bielymi návlečkami vyzerá veľmi dobre.. je mi jasné, že chlapi to tak neprežívajú, ale ja musím mať spálňu tip top :mrgreen:

Poslať Napísal: 08 Sep 2016, 14:35 

Luracha píše:
@Tiborrz ja som sa tiež nasmiala veľmi keď sme posteľ kupovali. Ja som vybrala posteľ cez internet - na obrázku sa mi veľmi páčila - a ukázala som ju drahému a ten len prekrúcal očami že to vôbec nie. A keď sme sa dali že pobeháme predajne tak vybral takú istú len v inom odtieni. A nechcel si dať vysvetliť že je to to isté len odtieň iný. To bolo :-)

tak to je uz raz tak s nami s tym nic neurobite. Ale ja som velmi rad ze uz to mame za sebou a nemusime chodit a hladat dalej. Pretoze mam pocit ze mesiac co mesiac su na trhu nove typy, nove postele a to by bolo dilema. Aj ked mi je jasne ze nie je to posledny krat co sme nieco taketo riesili ale teraz na cas to mame za sebou. Kde ste kupovali a aku?

Poslať Napísal: 09 Sep 2016, 10:18 

Tiborrz píše:
tak to je uz raz tak s nami s tym nic neurobite. Ale ja som velmi rad ze uz to mame za sebou a nemusime chodit a hladat dalej. Pretoze mam pocit ze mesiac co mesiac su na trhu nove typy, nove postele a to by bolo dilema. Aj ked mi je jasne ze nie je to posledny krat co sme nieco taketo riesili ale teraz na cas to mame za sebou. Kde ste kupovali a aku?

tak za sebou že to máme sme radi myslím že viacerí - my tiež!! :mrgreen: :mrgreen: na čas máte pokoj no. My sme kupovali u Kondelu, nechcel veriť vôbec že je to tá čo som mu ukazovala, ale je pravda, že naživo tie postele vyzerajú mnohokrát oveľa lepšie ako len na obrázku preto som bola rada že sme boli priamo na predajni pozrieť ako vyzerajú. Pretože keby sme vyberali len podľa katalógov a na internete tak by sme nevybrali asi do dnes :lol:

Stránka 1 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre