Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kvalitné a moderné postele
 Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 11:25 

- ako ste vyberali postel a matrace? co bolo takym klucovym ze ste si povedali ze ano toto je postel ktora stoji za tie a tie peniaze? potrebujeme si kupit novu postel len chcem aby ozaj nieco vydrzala aby sa nerozpadla po par rokoch -

Poslať Napísal: 19 Okt 2017, 10:30 

Radain píše:
- ako ste vyberali postel a matrace? co bolo takym klucovym ze ste si povedali ze ano toto je postel ktora stoji za tie a tie peniaze? potrebujeme si kupit novu postel len chcem aby ozaj nieco vydrzala aby sa nerozpadla po par rokoch -

Posteľ sme kupovali na podnet mojej manželky, chcela trendy posteľ, ale samozrejme, to nebolo všetko. Dbala najmä na to aby posteľ bola pevná. Aby aj vydržala, aby sme takúto otázku nemuseli vybavovať opäť napríklad za rok alebo tak. Čo bolo kľúčovým? U nás bolo dôležité aby sme tú posteľ videli, aby videla ako vyzerá, aká je pevná, ako je robená a na základe toho sme sa rozhodli.

Poslať Napísal: 23 Okt 2017, 06:32 

na postel mame asi kazdy rozdielne veci na ktore si davame pozor na ktore sa chceme spolahnut ale podstatne je vo vseobecnosti podla mna to aka je konstrukcia tej postele aby uniesla vahu a aby sa clovek na nej dobre vyspal ;)

Poslať Napísal: 25 Okt 2017, 08:36 

JurajGO píše:
na postel mame asi kazdy rozdielne veci na ktore si davame pozor na ktore sa chceme spolahnut ale podstatne je vo vseobecnosti podla mna to aka je konstrukcia tej postele aby uniesla vahu a aby sa clovek na nej dobre vyspal ;)

Keď ste kupovali posteľ, tak z akého materiálu?..
Máte niekto posteľ z ekokože?.. Manželka by chcela a neviem či je vhodné do toho ísť..

Poslať Napísal: 16 Nov 2017, 20:16 

Strn6 píše:
Keď ste kupovali posteľ, tak z akého materiálu?..
Máte niekto posteľ z ekokože?.. Manželka by chcela a neviem či je vhodné do toho ísť..

- vyse roka mame postel z ekokoze, tiez sme ju kupovali skrz manzelku, ze sa jej pacila, keby bolo na mne tak asi by som radsej volil klasiku drevo, ale tak nedalo sa svietit, tak som radsej zene ustupil aby nebola doma ticha domacnost a v pohode som s tou postelou aj ja, je fajn a hlavne dobre sa na nej spi -

Poslať Napísal: 28 Nov 2017, 11:49 

Ilmer píše:
- vyse roka mame postel z ekokoze, tiez sme ju kupovali skrz manzelku, ze sa jej pacila, keby bolo na mne tak asi by som radsej volil klasiku drevo, ale tak nedalo sa svietit, tak som radsej zene ustupil aby nebola doma ticha domacnost a v pohode som s tou postelou aj ja, je fajn a hlavne dobre sa na nej spi -

Takže ani nejako nepraská?..
Je pevná?.. Nechcem aby sa nejako hegala, pri každom otočení a praskala, keď sa z nej budem stavať..

Poslať Napísal: 15 Dec 2017, 05:44 

Olo1 píše:
Brain, kupovali sme. Konkrétne túto https://www.temponabytok.sk/spalna/naby ... -304987020 aj s nočnými stolíkmi a myslím, že sme ju zohnali za super cenu. Dokúpili sme si potom ešte aj matrace a pohodka. Nevŕzga ani nič. Nemáme ju síce dlho, ale dobre drží. Tiež som nevedel, že kde kúpiť, ale rozhodol som sa na základe známych, kde kupovali a či boli v pohodke :mrgreen:

My sme tiež kupovali z temponabytku, ale kovovú, tiež sme ju kúpili "za babku" https://www.kuponyzdarma.sk/temponabytok-sk/ a podaril sa nám aj dovoz zadarmo. Ja nemám zlého slova na ňu...dlho som hľadala, rozmýšľala ktorú posteľ a kde...ale som rada, že ma manžel presvedčil.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 15 Dec 2017, 05:44

Stránka 12 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre