Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kvalitné a moderné postele
 Poslať Napísal: 31 Aug 2017, 18:31 

Určite by som hladala Slovenského výrobcu nábytku a pokial ide o materiál, tak za mna určite kvalitné drevo

Poslať Napísal: 31 Aug 2017, 18:34 

Vaio píše:
Uvec píše:
My sme tam tiež pozerali, ale nejako nás nič neoslovilo. Nakoniec sme kúpili posteľ a aj celú spálňu akože skrine a tak v Tempe Kondela, tam sme si to zvážili, že cenovo a kvalitou je to také najprijateľnejšie pre nás a najmä majú široký výber, takže sme nemali problém s tým, že by sme si nevedeli vybrať. Väčšinou v takých menších obchodoch moja žena ma problém pre niečo sa rozhodnúť. Bol som rád, že v tejto situácii nám táto jej nerozhodnosť odpadla.

Aj ste na tej predajni boli osobne pozrieť, či ste to objednávali cez internet? Lebo čo som pozeral, tak aj eshop majú, nie? Ešteže bola ponuka širšia hej? :D Akú ste vybrali? Nejaký typ alebo tak, mohol by si mi hodiť? Ide mi najmä o to aby posteľ bola fajn, aby mala úložný priestor, aby netrpela zakaždým, keď sa otočím nabok a podobne :D

Osobne sme neboli, objednávali sme cez internet a naživo bola postel rovnaká, ako na foto :) my sme kúpili túto https://www.drevona.sk/postel-manzelska ... a-samanta/

Poslať Napísal: 04 Sep 2017, 11:06 

Brain, kupovali sme. Konkrétne túto https://www.temponabytok.sk/spalna/naby ... -304987020 aj s nočnými stolíkmi a myslím, že sme ju zohnali za super cenu. Dokúpili sme si potom ešte aj matrace a pohodka. Nevŕzga ani nič. Nemáme ju síce dlho, ale dobre drží. Tiež som nevedel, že kde kúpiť, ale rozhodol som sa na základe známych, kde kupovali a či boli v pohodke :mrgreen:

Poslať Napísal: 14 Sep 2017, 07:59 

Olo1 píše:
Brain, kupovali sme. Konkrétne túto https://www.temponabytok.sk/spalna/naby ... -304987020 aj s nočnými stolíkmi a myslím, že sme ju zohnali za super cenu. Dokúpili sme si potom ešte aj matrace a pohodka. Nevŕzga ani nič. Nemáme ju síce dlho, ale dobre drží. Tiež som nevedel, že kde kúpiť, ale rozhodol som sa na základe známych, kde kupovali a či boli v pohodke :mrgreen:

posteľ vyzerá super aj čo sa týka kvality, tak vyzerá, že ozaj by čoto vydržala a asi aj môjho chlapa udržala, čo teda nie je sranda pri jeho váhe :mrgreen: keby ma počul asi by som si to zlízla, ale tak musím myslieť aj na praktické veci pri kúpe postele, čo sa týka tých zásuviek tak by mali byť k posteli, že?

Poslať Napísal: 21 Sep 2017, 11:32 

preco si myslis ze by si si to zlizla? my myslime na take veci bezne ja sa nehanbim za to ze nie som cervik proste postel musi nieco vydrzat a hlavne ma udrzat kupujem si postel preto aby ma uniesla a najma aby som sa nebal na nej otocit je to normalne :)

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 17:39 

Julica píše:
posteľ vyzerá super aj čo sa týka kvality, tak vyzerá, že ozaj by čoto vydržala a asi aj môjho chlapa udržala, čo teda nie je sranda pri jeho váhe :mrgreen: keby ma počul asi by som si to zlízla, ale tak musím myslieť aj na praktické veci pri kúpe postele, čo sa týka tých zásuviek tak by mali byť k posteli, že?

Aj je. Vyzerá fajn, ale to nebolo pre nás najdôležitejšie. Nezlízla by si si to, ja tiež nie som nejľahší a neriešim, dôležité je aby posteľ vydržala, aby nevŕzgala a aby sa nezačala hneď nejako hegať pri otočení, lebo to sú problémy, ktoré sa pri nekvalitných posteliach hneď prejavia

Poslať Napísal: 03 Okt 2017, 07:14 

Olo1 píše:

Super, pozriem ju. Bolo by dobre, keby ta cena a aj kvalita bola v pohode. Aby nejake rozdiely v tomto pomere neboli, lebo to by ma celkom mrzelo. Boli ste ju aj niekde na nejakej predajni pozerat, ci cez internet ste ju kupovali?

Poslať Napísal: 04 Okt 2017, 11:44 

to o com pises, ze ci tam alebo tam, nech to riesili ako chceli oni, ale tu ide o teba, co tebe je blizsie, niekto napriklad nema problem s nakupovanim nabytku cez internet, dnes by som mozno uz ani ja nemal problem cez eshop Tempa Kondela nieco objednat, kedze uz sme u nich nakupovali, videl som na vlastne oci ake su tie produkty, ako vyzeraju, akej kvality su a teraz by som uz nemal obavy ani cez net

Poslať Napísal: 10 Okt 2017, 05:43 

Rufel píše:
to o com pises, ze ci tam alebo tam, nech to riesili ako chceli oni, ale tu ide o teba, co tebe je blizsie, niekto napriklad nema problem s nakupovanim nabytku cez internet, dnes by som mozno uz ani ja nemal problem cez eshop Tempa Kondela nieco objednat, kedze uz sme u nich nakupovali, videl som na vlastne oci ake su tie produkty, ako vyzeraju, akej kvality su a teraz by som uz nemal obavy ani cez net

..ako si to napisal niekto je pokojnejsi ked to vidi, preto je dobre, ked ma obchod aj eshop a aj predajne, aspon clovek si moze vybrat to co mu vyhovuje..myslim, ze tak aspon je aj k ludom blizsie..ja osobne tiez volim radsej obchody, ktore maju aj aj.. ;)

Poslať Napísal: 11 Okt 2017, 17:23 

Mikel v niečom máš pravdu, to áno. My sme minulý rok synovi hľadali posteľ už som myslel, že nič nenájdeme, čo by nám vyhovovalo aj po tej stránke kvality, ale taktiež veľkosti a prevedenia, naštastie som tu dostal tip, kde takéto veci nakupovať a kúpili sme, treba si po väčšine rozšíriť obzory ;)

Stránka 11 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre