Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 24 [ Príspevkov: 231 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 26 Nov 2015, 17:04 

Ahojte chceme si kúpiť do nášho nového zariadeného domčeku kvalitnú sedačku za rozumnú cenu. Dôležite je aby bola rozkladacia, sedačka sa bude nachádzať v obývačke, takže pokiaľ bude nejaká návšteva tak by bolo dobre aby sme vedeli túto sedačku roztiahnuť a použiť na tieto účely.

Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 26 Nov 2015, 17:10 

Základ je že vieš že chceš rozkladaciu sedačku potom by si mal skúsiť pouvažovať z akého matérialu by mala byť sedačka, pretože kvalitná sedačka je dosť široký pojem, môžem kúpiť sedáčku za 300e ale aj za 2000e, ale aj ta za 300e je vo svojej podstate ,,kvalitná sedačka,,

Poslať Napísal: 03 Máj 2016, 13:31 

Chcela by som Vás poprosiť o radu, ak tu niekto bude taký ochotný. V obývačke už mám kúpený nábytok a teraz k nemu potrebujem doladiť sedačku. Nie som ešte rozhodnutá aký tvar, materiál. Som zatiaľ otvorená všetkým možnostiam :) Aké máte skúsenosti, ktorý materiál je najlepší na sedačky? A aký tvar? Ďakujem za všetky rady :-)

Poslať Napísal: 04 Máj 2016, 11:07 

Ochotna som a dufam ze ti budem aj vediet poradit :-) Akej farby mas kupeny nabytok? Aku velku mas obyvacku? Tieto zakladne informacie keby napises tak sa nam bude lahsie vyberat ta spravna sedacka do tvojej obyvacky ;)

Poslať Napísal: 05 Máj 2016, 14:54 

typicke zeny, neviete sa rozhodnut ani len aku sedacku do obyvacky chcete :-) Treba zobrat manzela a ist sa popozerat aj do nejakych predajni aby si videla nazivo tie sedacky a moj nazor je taky ze si skor aj tu pravu vyberies

Poslať Napísal: 09 Máj 2016, 14:20 

Vieš čo do obývačky som kúpila len jednu skrinku a to bardolino odtieň ktorá bude pod televízorom a v kombinácií s bielou. Obývačku mám dosť veľkú, takže si tam môžem dovoliť aj väčšiu sedačku a rozmýšľam aj nad taburetkou, ale neviem či to nebude zbytočné

Poslať Napísal: 10 Máj 2016, 14:58 

Ked mas velku obyvacku tak by som zvolila tvar Uckovy. Budes ju mat aspon velku a v tom pripade by som tam uz taburetku nepchala. Bolo by to zbytocne a prilis prepchate. Ci taky tvar sa ti nepaci? A material, no bud koza alebo latka. Keby som ja kupovala novu tak urcite kozenu

Poslať Napísal: 11 Máj 2016, 19:52 

@martinuska My mame doma kozenu sedacku, tak ja ti budem radit taku. Sme s nou spokojny uz dlhe roky a ja by som uz latkovu sedacku nechcela. Koza je top material medzi meterialmi :-)

Poslať Napísal: 12 Máj 2016, 18:15 

Vikyna: Pozerala som na internete nejaké U-čkové sedačky a celkom sa mi začali páčiť, tak začínam premýšľať aj nad takou a máš pravdu potom by som tam už taburetku nedávala. A koža nechladí?
Monika: Prečo by si látkovú nechcela?

Poslať Napísal: 16 Máj 2016, 11:52 

To by uz bolo moc si myslim s tou taburetkou. Bolo by fajn keby si tam kupila iba tu Uckovu sedacku. Pokial mas kvalitnu kozu tak by nemala ani chladit a nemala by si sa na nu ani lepit. Len treba naozaj najst seriozneho vyrobcu ktory robi kvalitne sedacky z kvalitnej koze

Stránka 1 z 24 [ Príspevkov: 231 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre