Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 34 [ Príspevkov: 339 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 11 Aug 2016, 19:50 

Jasné že môžeš, ja budem len rada ;) Nábytok do obývačky mám už kúpený..Kúpila som si iba obyvačkovu zostavu ktorá sa skladá z jednej takej vyššej skrinky, jednej nízkej, ktorá bude pod televízorom a to je všetko. Ešte si musím stolík kúpiť a tú sedačku. Je to v kombinácii drevo a sklo

Poslať Napísal: 12 Aug 2016, 12:35 

Peknú kombináciu si zvolila drevo a sklo ;) A sedačku by si chcela z akého materiálu?

Poslať Napísal: 15 Aug 2016, 13:41 

Prečo by si nemohla? Iný spôsob ako by si mi ukázala tú sedačku nepoznám. Ale ak sa bojíš tak ju nepridávaj a ja to prežijem že nebudem vedieť akú si objednala, alebo mi daj nejaké inštrukcie a sama si ju pozriem:-)

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 14:39 

Ďakujem, aj mne sa tá kombinácie veľmi páči, preto som takú zvolila. Videla som ju u kamarátky a trošku som opakovala podľa nej a dala si takú kombináciu akú má ona :) Dosť sa mi páčia kožené, ale neviem čo spraviť, lebo som jednu peknú našla aj látkovú. Čo by si mi poradila?

Poslať Napísal: 17 Aug 2016, 18:17 

Takéto situácie veľmi dobre poznám, že som rozhodnutá, už pomaly idem kupovať a do toho sa objaví ešte niečo čo sa mi tiež páči. Myslím si ale že kožená sedačka bude lepšia investícia aj keď je asi o trošku drahšia ako tá látková že?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:26 

Moja manzelka inu sedacku ako kozenu vobec nechcela. Ona si stoji za svojim ze kozene su najkvalitnejsie aj ked stoja viacej penazi. Treba si uvedomit ze sedacku kupujete aj na 20 rokov. A je to pravda, nasu uz mame zo 5 rokov a stale je ako nova..

Poslať Napísal: 19 Aug 2016, 14:06 

@Bachro v tomto ma tvoja manzelka pravdu. Mozem sa ta ale spytat z kade mate sedacku? Lebo nie vsade vyrabaju kozene sedacky ozaj kvalitne. Dost by ma to zaujimalo, pretoze mama chce kupit novu a tiez chce len kozenu

Poslať Napísal: 22 Aug 2016, 17:35 

Gojika áno kožená je nie len o trošku drahšia ale o dosť. Ale tá cena ma neodrádza, cena mi je jedno len hlavne chcem aby bola kvalitná a aby som mala na minimálne 20 rokov pokoj s týmto

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 10:07 

@bachro keby len na 20 rokov. Nasi uz maju aj 30 rokov sedacku, Sice uz najlepsie nevyzra ale tak oni povedali ze im staci a ze peniaze do novej investovat nebudu. So surodencami ale aj tak premyslame ze im kupime novu lebo uz by fakt potrebovala vymenu!

Poslať Napísal: 24 Aug 2016, 18:00 

Máš dobré zmýšľanie lebo sedačky sa kupujú na dlhšiu dobu. A z ktorej predajne sa ti to páči?

Stránka 5 z 34 [ Príspevkov: 339 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre