Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 402 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 12 Aug 2022, 14:20 

neviem ako teraz, ale ked bola ta prva ci druha ci kolka vlna korony, tak sa dalo aj tak, ze si vyberies na nete na ich stranke a potom sa s nimi skontaktujes a objednas. ved v podstate tak ci tak je tam stanovena nejaka dodacia doba, ak sedacka nie je skladom.

Poslať Napísal: 18 Aug 2022, 09:34 

Ahoj Baky :) To by sa tak malo dať spraviť aj teraz si myslím, lebo aj keď sa dá kadekam ísť a behať a tak, tak nie každý má čas obehať si predajne a vyberať takto. Aj keď mi to príde lepšie, než si pozerať len podľa obrázkov, ale tak keď to nejde, tak aj toto je dobrá možnosť ;)

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 09:11 

Haidy!
Čože sa niekomu nechce ísť pozrieť do predajne? Však to je podľa mňa to najlepšie, čo sa dá spraviť. Asi nejakých päť šesť rokov dozadu si spomínam, že keď som vyberala sedačku, tak som si pozerala aj takú online predajňu, alebo ako to nazvať. Vieš, ako máš na Googli takú možnosť, že sa môžeš prechádzať po uliciach, tak toto bolo vlastne, že sa prechádzaš po predajni. Neviem, či aj teraz takéto niečo ešte je, ale takto som si našla sedačku a potom som ju ale išla pozrieť aj naživo.

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 11:39 

@Rachel nechápem, však podľa mňa nie je nič lepšie ako ísť pozerať sedačky priamo do predajne. Však okej, nejakú inšpiráciu, to si pozrieť na nete, ale už keď sa pre nejakú rozhodnem, že ju chcem, že ma zaujala, tak hneď trielim do predajne a aj to tak odporúčam, keď viem, že niekto niečo vyberá.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 10:58 

haidy84 vsak jasne, ze aj teraz sa to tak da. ale to som tym chcel povedat, ze v tej dobe sa to takto riesilo. mozeme byt radi, ze teraz uz normalne fungujeme a netreba sa pomaly aj do tej predajne objednavat na isty cas.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 11:20 

Ukazte nejake inspiracie, ake ste si kupili sedacky? Nevieme sa rozhodnut, kazdemu sa paci nieco ine a aj to, ze nie sme nejak limitovani tym, ze by sme mali nejak malo miesta, alebo ze by sme chceli vyslovene len Lkovu, Uckovu alebo aku. Cize proste pozerame a cakame, co nam padne do oka.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 08:32 

Tak to je dost tazko radit, ked ani nevies, co by si chcela vlastne. Aspon vies, ze ci latkovu alebo kozenu? Ci velku ci malu? Tvar to je myslim najmenej, to sa vacsinou aj da potom navolit, ze aj ked eLko kupujes, tak ze do ktorej strany. My sme na fajnu sedacku natrafili v Eurosofe. Ked chces velky vyber, tak to by splnalo a maju aj latkove ale prevazne kozene, ale tak vybrat si vies aj taku aj taku.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 09:16 

je kozena sedacka vhodna aj na prespavanie? myslim rozkladaciu, aby som to upresnil. na sedacke sa uz asi kazdemu podarilo zaspat. neposkodi sa ta koza castym rozkladanim a skladanim sedacky?

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 09:28 

podla mna uplne bez problemov oliver. poradim ti ale prestudovat si napriklad papiere k tej sedacke, co sa tyka koze. alebo sa aspon na to popytat. ono ta koza ma aj nejake predpisane parametre, aby sa dala radit medzi tie kvalitne. my sme sedacku kupovali v eurosofe, pretoze viem, ze tam tie koze taketo su.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 08:40 

OliverZH
Ono zase záleží aj od toho, že či tú sedačku chceš len tak na príležitostné spanie alebo ako plnohodnotnú náhradu spania. Aj tie spôsoby rozkladania sú rôzne.

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 402 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre