Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 371 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 07:50 

Olka tak aj sa nam podarilo tak ako som to planoval. Dokonca sa nam podarilo taku vybrat, ze sa na nu este aj akcia vztahovala. My sme pozerali tie sedacky asi tyzden predtym na nete ako sme isli do predajne a tam este akcia na nu nebola a potom ked sme prisli, tak ano. Tak sme vyteseni odchadzali s objednavkou, co ti poviem.

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 10:13 

LT-tomas ak ti môžem poradiť aj ja, tak ja som kupovala teraz začiatkom roka tiež sedačku. A podľa toho, čo si písal, tak si myslím, že máme na mysli tú istú predajňu. Hovorí ti niečo Eurosofa? Lebo tiež som dostala na túto predajňu odporúčanie skrz to, že predávajú kvalitné kožené sedačky. A to keď chceš kupovať koženú, tak treba obzvlášť dať bacha pri tom výbere, že ktorá je dobrá.

Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 12:53 

Gazdíík sestra akurát rieši kúpu novej sedačky, tak som si na teba spomenul, že sme tu mali o tom rozhovor, že si tiež chcel niečo kupovať. Tak reku idem to skontrolovať, ako si na tom. A ako tak pozerám, tak vyzerá, že ste dobre už nakúpili a vyzerá, že dobre. V ktorej ste boli predajni pozrieť?

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 10:02 

@Aliban7: sestra odkial kupuje? tiez takto od nich?

Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 07:30 

Aliban7 dobre si si spomenul veru. Ano ano, uz je aj doma, uz fungujeme s novou sedackou. To dodanie nie je nejake dlhe. Zhruba mesiac, mesiac a pol. A tak to aj priblizne vychadza odkedy sme objednali. A dodanie je na celom Slovensku zdarma, tak to celkom potesilo, nebudem hovorit, ze nie. A boli sme v Banskej Bystrici. Tam mame aj rodinu, tak sme to tak spojili jedno s druhym, nakup aj navstevu.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 11:08 

Gazdíík no vidis to, tak to je super potom, ze ste takto natrafili. tak to ste mali vskutku mile prekvapenie potom. aj ste si nieco ine kupili za tie peniazky, co ste usetrili nakoniec, ci ste ich odlozili na nieco ine. potom nezabudni poslat, ked dorazi, som zvedava, co sa vam zapacilo nakoniec. lebo ved na zaciatku to nebolo take jasne a jednoznacne.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 09:45 

V okoli Povazskej Bystrice by ste mi vedeli odporucit nejaku predajnu ohladne sedaciek?.. Nemyslim teraz take tie klasicke obchody, co maju zastupenie v kazdom vacsom meste... Ale take nieco ine proste... Neviem ani ako by som to nazvala, ze aku mam predstavu o sedacke... Taka aby bola neobkukana proste...

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 09:59 

Severanka keby bola predajňa kúsok ďalej, bol by to problém? Však ponuku si vieš pozrieť aj online. Či radšej si vyberáš osobne? Reku že však ono nie je nutné chodiť niekam. Dnes sa dá asi už všetko z domu.

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 09:23 

"ivulinkka12"
- tak niečo mi to hovorí, ale že by som nejak extra poznal, tak to zase nie. To sú tie talianske sedačky, čo boli spomínané? Pomaly sa v tom už začínam orientovať hádam. Máš takú klasickú či aj rozkladaciu?

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 10:01 

LT-tomas áno to sú presne ony, tak potom ti to niečo hovorí aspoň tak zbežne, že si to už zachytil. Aj si pozeral už akú majú ponuku, že či ťa niečo oslovilo? Oni majú aj také klasické ale aj také modernejšie, neviem, že ku čomu viacej inklinuješ. My sme len takú obyč, nie rozkladaciu. Ona je dosť veľká, že keby sa potrebovalo nejaké núdzové spanie, tak v pohode sa na nej dá prespať.

Stránka 37 z 38 [ Príspevkov: 371 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre