Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 36 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 08 Feb 2022, 08:18 

... gazdiik... ano vsetky maju taketo... akoze nemaju ich zase nejak moc vela, ze by mali pomaly v kazdom meste zastupenie... ale zato to vynahradzaju takto rozlohou a teda aj tymi vystavenymi sedackami, ze sa ich tam viacej vojde... tak ono je to o zvyku... mne sa zase naopak, viacej pacia kozene ako latkove... ta koza na mna posobi takym lepsim a kvalitnejsim dojmom... teda samozrejme zalezi aka koza sa pouzije... tuto mas istotu, ze to bude kvalita... sedacky dovazaju z talianska a tam si podla mna daju zalezat... teraz uz mas aj z tej koze na vyber farby od vymyslu sveta... takze z tohto hladiska obmedzovany pri vybere isto nebudes...

Poslať Napísal: 09 Feb 2022, 08:50 

Božiena tak to môže byť, že ja mám tu kožu zafixovanú v hlave ešte z tých sedačiek pomaly spred 30 rokov. Odvtedy sa isto aj táto výroba posunula ďalej. Najlepšie spravím, keď sa na to pôjdeme asi osobne pozrieť, nech vieme. Však keby náhodou, tak aj tie látkové tam nájdeme, či nie?

Poslať Napísal: 09 Feb 2022, 13:10 

brado píše:
kubikj pokial chces kupit taku nejaku kvalitnu, ktora aj vydrzi nieco a hned sa nevysedi alebo neprederie, tak to ano, to mozeme pocitat medzi take mensie investicie. preto akoze ja planujem nieco poriadne. tam sme veru neboli este pozerat. predostriem doma tento navrh a uvidim ako sa ujme. co som zbezne pozrel, tak oni sa tak viac orientuju na kozene sedacky?

da sa povedat, ze ano, ale tak nie je to take, ze 100 percent ponuky su len kozene. najdes aj latkove, aj viacere druhy latok na vyber. oni odoberaju od nejakeho talianskeho vyrobcu sedacky a ten sa takto orientuje v znacnej miere na kozu, tak preto aj ich ponuka je takto zamerana. ale vsak co ty vies, mozno aj koza sa vam zalubi.

Poslať Napísal: 11 Feb 2022, 10:38 

Gazdíík no hej, skôr tie kožené, ale to neznamená, že nenájdeš aj látkové. Aj z tých látok je toho viacero na výber, ale to by si asi vyberal teda podľa pohľadu, keď hovoríš, že nič dopredu vybraté nemáš. Tieto ostatné veci, čo si spomínal, presedenie, vŕzganie a tak ďalej, tak to pri týchto tak skoro nehrozí.
Božiena tak ušetríš ako ušetríš. Tým, že sú tie predajne také veľké, tak vieš tam stráviť dosť času. Vieš ako, dáš si jedno kolečko, že pozrieš tak zbežne, čo majú, potom ďalšie a ďalšie kolečko, aby si zúžila výber a tým pádom sa tam vieš premotať :D

Poslať Napísal: 17 Feb 2022, 08:21 

Božiena píše:
Božiena tak ušetríš ako ušetríš. Tým, že sú tie predajne také veľké, tak vieš tam stráviť dosť času. Vieš ako, dáš si jedno kolečko, že pozrieš tak zbežne, čo majú, potom ďalšie a ďalšie kolečko, aby si zúžila výber a tým pádom sa tam vieš premotať :D

to je zaujimava vylucovacia metoda ako sa dostat k nejakemu vitazovi :D ja by som napriklad ale mal rad dopredu nieco vybrate, ze uz si len pridem pozriet a poskusat, aka je ta sedacka nazivo. ale podla tvojich slov, ked pises, ze je tam toho vela vystaveneho, tak mam obavy, ze tam tak ci tak stravime dost casu :D

Poslať Napísal: 02 Mar 2022, 09:49 

Gazdíík píše:
Božiena tak to môže byť, že ja mám tu kožu zafixovanú v hlave ešte z tých sedačiek pomaly spred 30 rokov. Odvtedy sa isto aj táto výroba posunula ďalej. Najlepšie spravím, keď sa na to pôjdeme asi osobne pozrieť, nech vieme. Však keby náhodou, tak aj tie látkové tam nájdeme, či nie?

ahojky, vsimla som si, ze zhanas sedacku, tak ti chcem napisat, ze aku mam s nimi ja skusenost. my sme kupovali kozenu sedacku, stala nas okolo 3000€, ale nelutujem ani jedine euro, co sme do nej dali. teraz to bude uz nejakych sedem osem rokov co ju mame a je stale krasna. kupili sme si spolu s nou na predajni aj pripravky na osetrenie a starostlivost o kozu, tak si myslim, ze aj toto tomu prispelo, ze vyzera stale dobre. neolupuje sa ani nic take, tak aj podla toho je poznat, ze koza je kvalitna, ked aj po rokoch nepodlahla takymto neduhom.

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 11:07 

„Olka“
- prosím ťa, hoď mi sem názov predajne, odkiaľ ste kupovali sedačku. Ja som si prebehol posledné príspevky v diskusii, ale nejak som to tam nezachytil. Všimol som si, že je reč o kožených sedačkách z Talianska a že máš sedačku už niekoľko rokov, spomínaš aj ošetrujúce prípravky na kožu, len to podstatné mi teda chýba.

Poslať Napísal: 04 Mar 2022, 12:34 

Olka ked mam byt uprimny, tak ocakavam, ze kupime nieco za menej nez si ty kupovala. A to si teda tam v Eurosofe tiez? Ja som pozeral zatial len na nete teda ponuku a vedel by som nieco vybrat. Len predsa je ine to vidiet takto na obrazku a nazivo.

Poslať Napísal: 14 Mar 2022, 11:52 

odpisem vam takto spolocne LT-tomas a Gazdíík. ano, tam sme my boli pozerat a teda sa nam hned aj podarilo vybrat. akoze to som sa nebala, ze ci vyberieme, ale skor, ci sa zhodneme. ale tak toto nebolo o com, to bolo proste jednohlasne. tak jasne, ono je lepsie ist sa pozriet nazivo, to si mozes aj chytit tu sedacku, ci ti bude prijemna na dotyk, mozes si vyskusat sadnut, nastavit tie opierky, ak si takuto vyberies a tak dalej. takze lepsie je podla mna ist do predajne pozriet. co sa cien tyka, tak to sa nemusis riadit touto nasou, su tam rozne sedacky za rozne ceny. a mozno sa ti podari natrafit na nejaku, co bude aj zlacnena.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:27 

kubikj vies, ze si mal pravdu? boli sme a objednala sa kozena. moze byt, ze sme mali inu predstavu o tych kozenych sedackach, taky zastarany, ak rozumies, ako to myslim. lebo tie kozene sedacky nejakych 15 rokov dozadu zase za vela nestali si povedzme. tak som nevedel ani, ze co od toho cakat. ale vybrali sme a pomerne rychlo. teraz akurat len cakame na dodanie a mozeme to uzavriet.

Stránka 36 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 42  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre