Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 35 z 38 [ Príspevkov: 371 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 10 Dec 2021, 07:55 

máte skúsenosti aj s inými ako koženými sedačkami, lebo všimol som si, že ste preberali vo veľkej miere práve kožené sedačky a kožu samostatnú, čo sa na ne používa. len ja by som práveže skôr chcel ísť do nejakej látkovej, tak reku či som tu správne, ak by som chcel nejaké odporúčanie alebo radu, alebo mám hľadať inú diskusiu.

Poslať Napísal: 10 Dec 2021, 09:12 

brado píše:
kubikj som si vsimol, ze si spominal a vysvetloval nieco ohladne koze co sa pouziva na sedacky. mas s tym nejaku aj osobnu skusenost? ze si mal takuto sedacku doma, alebo teda aj stale mas? my sme jednu kupovali, ale si myslim, ze sme sa ulakomili, lebo ta koza zacala pukat a praskat aj ked sme sa o to starali. uvazujeme nad tym, ze by sme ju niekomu posunuli a kupili novu. lebo vsetko mame porobene akoze tip top si dovolim povedat, ale ta sedacka tam ozaj nepasuje, ked je v takomto stave. a rad by som teda predisiel tomu, aby sa toto prihodilo aj tej novej, ktoru by sme kupili.

veruze mam, vlani sme kupovali kozenu sedacku domov, ale skor to mala na starosti manzelka, co sa tyka vyberu. takto tie odbornejsie veci som si zase ja nastudoval, preto aj o tej kozi si co to este pamatam. presne som sa chcel vyhnut tomuto, co hovoris, ze vam pritrafilo. preto je dolezite pozistovat si aj o tom materialy aspon take zakladne informacie.

Poslať Napísal: 14 Dec 2021, 12:05 

KubíkJ no áno, radšej som takto aspoň trochu poinformovaná dopredu, že si niečo popozerám, poprečitujem alebo sa takto popýtam niekoho nezávislého. Tak to nepatrím do tejto skupiny ľudí, že berú prvé, čo uvidia. Proste si musím pozisťovať, kým sa rozhodnem niečo kúpiť. A najlepšie, keď sa to dá ešte aj osobne pozrieť. To je naj kombo.

Poslať Napísal: 15 Dec 2021, 12:52 

Gazdiik ale jasne, vsak aj tu sa docitas aj o latkovych sedackach, alebo skus napisat, ze co presne by ta zaujimalo ;)

Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 21:55 

kubikj to by som sa ked tak asi priamo na predajni potom skusil informovat. vsak k tomu musia mat aj nejake papiere si myslim. proste zdokumentovanu kazdu tu jednu sedacku. jasne, ze nemaju to tam vystavene, ale ked si nieco taketo vypytam, tak by podla mna mali vediet poskytnut k nazretiu. fakt si chcem dat teraz na tom viacej zalezat. vy ste boli kde pozerat sedacku? teda ani nie, ze kde ste boli pozerat, lebo to uz aj my mame kadeco obehane, ale skor, ze kde ste ju nakoniec kupili.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 10:23 

brado píše:
kubikj to by som sa ked tak asi priamo na predajni potom skusil informovat. vsak k tomu musia mat aj nejake papiere si myslim. proste zdokumentovanu kazdu tu jednu sedacku. jasne, ze nemaju to tam vystavene, ale ked si nieco taketo vypytam, tak by podla mna mali vediet poskytnut k nazretiu. fakt si chcem dat teraz na tom viacej zalezat. vy ste boli kde pozerat sedacku? teda ani nie, ze kde ste boli pozerat, lebo to uz aj my mame kadeco obehane, ale skor, ze kde ste ju nakoniec kupili.

podla mna hej, vsak to mas ako pri vsetkom, ze musia mat nejaku dokumentaciu, kedy, kde, z coho bola ta ktora sedacka vyrobena. akurat to nie je nikde na ociach, ale na vyziadanie by si to mal dostat k nahliadnutiu. povedzme si, taka kvalitna sedacka, to je taka mensia investicia, takze lepsie si overit a pozriet aj taketo veci. kupili sme v eurosofe, ale tiez sme toho predtym hodne pobehali, kym sme sa dostali k tomu, co sa nam pacilo a vyhovovalo. ked raz budeme kupovat dalsiu, co si myslim, ze tak skoro nebude, tak rovno pojdeme uz sem.

Poslať Napísal: 17 Jan 2022, 09:52 

kubikj pokial chces kupit taku nejaku kvalitnu, ktora aj vydrzi nieco a hned sa nevysedi alebo neprederie, tak to ano, to mozeme pocitat medzi take mensie investicie. preto akoze ja planujem nieco poriadne. tam sme veru neboli este pozerat. predostriem doma tento navrh a uvidim ako sa ujme. co som zbezne pozrel, tak oni sa tak viac orientuju na kozene sedacky?

Poslať Napísal: 20 Jan 2022, 07:56 

Aliban7 väčšinou sa hovorilo o tých kožených, preto som sa radšej na to opýtal. Čiže tá spoločnosť, čo sa tu spomína, tak oni majú v ponuke aj látkové sedačky, áno? Akože čo sa mojich kritérií týka, tak myslím, že nič špeciálne nejak nepožadujem. Proste nech je sedačka kvalitná, nech sa hneď nepresedí, neprepadne, nevŕzga a nech aj po rokoch vyzerá dobre. Ohľadne tej látky akože nič špeciálne.

Poslať Napísal: 31 Jan 2022, 10:39 

... aliban... to je veľká výhoda si myslím... lebo ozaj tam je toľko vystavených kúskov, že to máš aj za tri štyri predajne, čo by si obehal... a ušetríš aspoň čas, no nie?

Poslať Napísal: 03 Feb 2022, 07:43 

Božiena to všetky predajne majú takto veľké čo sa týka rozlohy? No vlastne tým pádom aj čo sa vystavených sedačiek týka. Začíname uvažovať, že ani tá kožená by nemusela byť zlá voľba. Len doteraz sme boli zvyknutí mať len tie látkové v kadejakých prevedeniach a farbách. Ale však aj tie kožené sa dajú vybrať v inej farbe ako je tá taká klasická hnedá a béžová a podobne, či nie?

Stránka 35 z 38 [ Príspevkov: 371 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre