Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 34 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 09:39 

... aliban... rada nakupujem cez eshopy, ušetrím tým dosť času, keď nemusím kvôli všetkému behať po obchodoch.... ale sedačka rozhodne nepatrí medzi veci, ktoré by som takto riešila... no vážne, čo som ich začala sledovať na fb, tak podchvíľou tam niečo pridávajú... skús si to tiež keď tak pozrieť a budeš mať prehľad... každá koruna, ktorá sa dá ušetriť je dobrá predsa...

Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 14 Okt 2021, 12:15 

Puka predajňu majú len v tej Banskej Bystrici, či aj niekde inde sa dá ísť pozrieť? Lebo nemám to práve úplne blízko a neviem, čo by mi ten môj povedal, keby zahlásim, že tam ideme len skrz sedačku. Akože mne by to problém nerobilo, to o tom potom. Ale poznáš, akí vedia byť chlapi. Ten môj by bol najradšej, keby to objednám z domu a rovno nám ju domov vynesú.

Stránka 34 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre