Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 31 z 31 [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 23 Apr 2021, 10:39 

sigma tak to som zvedavy aj ja,kolko vas vysla kozena sedacka.my sme boli akurat v pondelok v nejakych predajniach,no zatial sme nenasli taku,ktora by sa nam pacila.budeme musiet hladat dalej.

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 08:12 

@donkey a v akých predajniach ste boli? Navštívili ste aj Eurosofu v Bratislave? Lebo to je veľmi dobrá predajňa a verím, že tam by ste si sedačku našli, lebo oni majú obrovskú ponuku rôznych sedačiek ;) :)

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 09:10 

teresza tak v tejto sme veru neboli a o tejto mi manzelka ani nehovorila.hovoris ze v Bratislave maju predajnu?akurat v piatok sa tam chystame,tak by sme mohli ist pozriet.dakujem ti za tip, dam vedieti ci sa nam podarilo k nim ist,lebo mame vcelku nabity program.

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 10:16 

@donkey boli ste???? Som zvedavá :D :lol:

Poslať Napísal: 29 Máj 2021, 13:23 

Lasy @ Donkey odpíšem vám takto dokopy, aby som to isté dva krát nemusela písať. Cena našej koženej sedačky bola 2 300€. Príde vám to veľa, či nie? Kľudne napíšte svoj názor, som zvedavá, lebo pre nás to bola veľmi prijateľná cena a ešte keď si vezmeme, že je fakt celokoženná, tak také stoja aj viac. No oni majú dosť často akcie a my sme tiež jednu vychytali, tak potom sme obišli aj s takouto super cenou ;)

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 09:18 

teresza jasne,boli sme.sorry,ze odpisujem az teraz,ale bol som dost zaneprazdeny inymi veciami.som ale rad,ze si nam tuto predajnu poradila,lebo konence sme u nich nasli sedacku,ktora sa obidvom pacila,tak sme ju rovno aj objednali.konecne tuto kapitolu hladania sedacky mozeme hodit za hlavu 8-)

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 12:10 

Videla som, že ste tu spomínali Eurosofu a nedalo mi, musím vám napísať, že my od nich sedačku máme a vyhovuje nám, je pohodlná a super sa na nej leňoši ;) :) ... Nás oslovil ich veľký výber v Bratislave... Ak sa teda rozhodujete, či k ním zájsť, tak odporúčam..

Stránka 31 z 31 [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre