Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 30 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 10:54 

k tomu sa este neviem vyjadrit, kedze som u nich nebola, to ti az potom poviem, ked ich navstivim. jednoznacne ale k nim pojdeme, lebo na stranke som si pozerala ake sedacky ponukaju a veru ze niektore mi padli do oka, pekne vyzerali niektore. dakujem za dobreho tipa.

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 10:29 

Ahojte :) Neviem ako ostatní ale už som dosť zúfala :( Čakám už dva mesiace nech otvoria obchody, lebo zariaďujeme dom a chýba nám sedačka a stoličky do jedálne. Už rozmýšľam aj nad tým, že objednám cez internet. Aké máte skúsenosti? Objednával tak niekto sedačku a ako to dopadlo? Ďakujem vopred ;)

Poslať Napísal: 09 Feb 2021, 09:45 

Haidy84 píše:
Ahojte :) Neviem ako ostatní ale už som dosť zúfala :( Čakám už dva mesiace nech otvoria obchody, lebo zariaďujeme dom a chýba nám sedačka a stoličky do jedálne. Už rozmýšľam aj nad tým, že objednám cez internet. Aké máte skúsenosti? Objednával tak niekto sedačku a ako to dopadlo? Ďakujem vopred ;)

ani sa ti necudujem, tiez by ma to hnevalo, keby potrebujem zariadovat a nemam si ist kde pozriet nabytok..objenavat sedacku cez internet sa moc nevyplaca, lebo je tak riziko, ze v skutocnosti bude trochu inak vyzerat ako na obrazku a hlavne farby strasne skresluje pocitac. druha vec je, ze ju nemozes vyskusat a tym padom nevies, ci ti bude vyhovovat tvrdost sedacky...byt tebou este radsej nejaky mesiac pockam. snad uz potom sa aspon niektore obchody otvoria..

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 15:12 

Osobne nemám rád kožené, v lete sa na nich lepím:-)

Poslať Napísal: 01 Mar 2021, 23:03 

Gurko1 píše:
Osobne nemám rád kožené, v lete sa na nich lepím:-)

v lete sa clovek lepi na vsetko, ked je spoteny :lol: :lol: ...mne osobne sa velmi pacia kozene sedacky, len keby neboli take drahe..mna skor ta cena odradza...

Poslať Napísal: 22 Mar 2021, 01:38 

je to vec nazoru, my napriklad teraz v byte mame kozenu sedacku a nemam pocit, ze by som sa v lete na nu nejako extremne lepil. asi mame kvalitnejsiu kozku :lol: :D aj do domu by sme si ju chceli zobrat alebo kupime novu a tuto nechame dalsim majitelom, no na to este mame cas, takze zatial si ju budeme uzivat. btw tuto co mame teraz sme kupovali v eurosofe, odporucam zajst, kto potrebuje kvalitnu sedacku. tak ich maju neurekom..

Poslať Napísal: 23 Mar 2021, 10:40 

Bruno103 píše:
je to vec nazoru, my napriklad teraz v byte mame kozenu sedacku a nemam pocit, ze by som sa v lete na nu nejako extremne lepil. asi mame kvalitnejsiu kozku :lol: :D aj do domu by sme si ju chceli zobrat alebo kupime novu a tuto nechame dalsim majitelom, no na to este mame cas, takze zatial si ju budeme uzivat. btw tuto co mame teraz sme kupovali v eurosofe, odporucam zajst, kto potrebuje kvalitnu sedacku. tak ich maju neurekom..

moze byt, ze to zavisi aj od kvality koze...nie vsetky predajne predavaju sedacky z kvalitnych kozi, niektori dokonca nazyvaju aj kozenku ako kozu a to su pritom diametralne odlisne materialy...aaa mohol by si nam povedat, kde ste tu vasu sedacku kupovali?..

Poslať Napísal: 26 Mar 2021, 12:39 

to mas pravdu Tullika a to ked pocujem niekoho, ze mi povie, ze kupil kozenu sedacku do 1 000€ tak normalne mam nervy, lebo to hned viem, ze musi ist o fejkovu kozu! my mame z Eurosofy sedacku, poznas?.

Poslať Napísal: 30 Mar 2021, 09:39 

Máš pravdu Brunno, za takú cenu kvalitnú koženú sedačku veru človek nekúpi! My sme taktiež kupovali v tej istej predajni ako vy a veru že o dosť viac stála tá naša kožená sedačka, ktorú sme si vybrali :) Ale vôbec nebanujeme, lebo je skvelá ;)

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 11:31 

Sigma píše:
Máš pravdu Brunno, za takú cenu kvalitnú koženú sedačku veru človek nekúpi! My sme taktiež kupovali v tej istej predajni ako vy a veru že o dosť viac stála tá naša kožená sedačka, ktorú sme si vybrali :) Ale vôbec nebanujeme, lebo je skvelá ;)

Daj, koľko vás vyšla??

Stránka 30 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre