Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 16 Okt 2020, 10:06 

marika!

nieee, to mi vobec nevadi. casto chodim do bratislavy aj kvoli praci a aj kvoli rodine, kedze mi tam byva sestra. takze to mi vober nerobi problem, bratislavu mam po ruke, to je len hodinka cesty :) tak uz porad, aby som vedela, do ktorej konkretne predajne sa vybrat.

Poslať Napísal: 01 Nov 2020, 18:29 

@sisarisa27 super, že tam máš sestru. Aspoň budeš mať s kým ísť a nepôjdeš sama. Možno ti aj dobre poradí ak sa náhodou nebudeš vedieť rozhodnúť :D Do Eurosofy sa choď pozrieť. To je tá predajňa, ktorú tu ospevujem ;) :)

Poslať Napísal: 17 Nov 2020, 08:13 

@Marika pripojím sa k tebe, keďže aj my od nich máme sedačku. Síce sme ju už dávno kupovali ale stále ju máme, lebo furt vyzerá dobre 8-) Nechce sa nám s ňou rozlúčiť aj keď do domu sme si povedali, že si časom novú sedačku kúpime :) :D

Poslať Napísal: 20 Nov 2020, 09:38 

marika!

taky presne mam plan, ze ju stiahnem aby isla so mnou a potom ked uz budem mat nejaku vybratu, tak zoberiem aj manzela. lebo on by inak frflal, keby mal byt so mnou v jednej predajni dlho. akurat sme si dnes rano volali a cez vikend ideme k nim, tak asi do nej aj zbehneme. sestra chce ist nejake oblecko popozerat a ja sedacky, tak sa pojdeme tulat :D dam vediet, ci som nieco vybrala :)

Poslať Napísal: 24 Nov 2020, 10:23 

@Drahuši88 heh, tak to veľmi dobre poznám. Aj mne sa s niektorými vecami veľmi ťažko lúčilo :) :D Tak pôjdete znovu k ním vybrať, čo??

@SisaRisa27 ako ste pochodili? Vybrala si? Sestra si pokúpila, čo potrebovala??

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 08:22 

zeny prosim vas, potrebujem urgentne poradit! do vianoc potrebujem kupit sedacku, no obavam sa, ze uz nenajdem firmu, ktora by mi ju vedela do vianoc aj dorucit. su moje obavy opodstatnene alebo viete o niekom, kto by to este stihol? za odpovede vopred dakujem!

Poslať Napísal: 03 Dec 2020, 12:55 

katcha píše:
zeny prosim vas, potrebujem urgentne poradit! do vianoc potrebujem kupit sedacku, no obavam sa, ze uz nenajdem firmu, ktora by mi ju vedela do vianoc aj dorucit. su moje obavy opodstatnene alebo viete o niekom, kto by to este stihol? za odpovede vopred dakujem!

Počúvaj, ešte je jedna šanca a to Eurosofa. Oni majú skladové zásoby a tým pádom by si mohla mať sedačku do Vianoc. Bola si u nich?

Poslať Napísal: 08 Dec 2020, 10:21 

nie, u nich som nebola a priznam sa, ze ani som o nich moc nepocula. kde konkretne maju predajnu a viem si niekde pozriet ake sedacky maju naskladnene?

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 11:26 

katcha píše:
nie, u nich som nebola a priznam sa, ze ani som o nich moc nepocula. kde konkretne maju predajnu a viem si niekde pozriet ake sedacky maju naskladnene?

Joooj, tak ty túto predajňu ani nepoznáš, to je veľká chyba! No všetko ti o nich poviem. Majú dve predajne, jednu v Bratislave (tá je obrovská) a druhú v Banskej Bystrici (tá je o niečo menšia ale taktiež dosť veľká). Čo sa týka sedačiek, ktoré by si mohla mať do Vianoc, tak tu si ich môžeš pozrieť: http://www.eurosofa.sk/?sedacky_do_Vian ... aw5lkmqyWI.
V prípade akýchkoľvek otázok mi píš, rada ti pomôžem ak bude treba.

Poslať Napísal: 11 Jan 2021, 11:38 

Môžem potvrdiť, že slonička tu spomenula dobrú predajňu, u nich sme kupovali aj my.
Síce je to už pár rokov ale sedačka je stále dobrá a slúži nám.

Stránka 29 z 31 [ Príspevkov: 307 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre