Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 08 Júl 2020, 08:38 

Stanka a kde to?...Kde Vás to "očarila" sedačka?...

Poslať Napísal: 14 Júl 2020, 08:38 

velos oki, idem na to...tato nas ocarila a presne taku istu sme si objednali...co na nu hovoris?...
Obrázok

laky ved som spominala predajnu Eurosofu, ze tam sme isli (kedze mi ju tu poradili) a napokon sme tam aj vybrali nasu sedacku...jasne, ze sme boli este v nejakych aj takych mensich ale to bola nula bodov...tu mali super vyber...

Poslať Napísal: 16 Aug 2020, 03:35 

hmmm, tak toto už áno 8-) Ste si riadnu sedačku dopriali, dobre vyzerá. Rád by som sa ťa spýtal aj na cenu, ale bola asi dosť drahé, keďže vyzerá, že je celokoženná, že? Super výber, pekná je. A takúto červenú farbu ste zvolili?

Poslať Napísal: 18 Aug 2020, 09:09 

Stanka tak som to asi prehliadol, lebo som nevedel, že si to tu spomínala, promiň...Pozerám, že fakt riadnu šupu sedačku ste vybrali...Takúto farbu (červenú) ste aj chceli?...

Poslať Napísal: 20 Aug 2020, 10:07 

laky v pohode, aj to sa stava...nabuduce budes musiet lepsie citat :D ...ano, hlavne ja som chcela velmi cervenu sedacku...ako v prvom rade som si povedala, ze chcem nejaku farbu, ze nechcem len nejaku obycajnu hnedu, sedu, bielu ako maju vsetci...a ked som zbadala tuto cervenu na predajni, tak bolo rozhodnute ;) ...

Poslať Napísal: 06 Sep 2020, 10:08 

ahojte ludze!

uz si pridem ako z inej planety, lebo uz vyse mesiaca beham po obchodoch a nie som si schopna vybrat sedacku :( kolko vam trvalo, pokial ste natrafili na tu pravu? mam pocit, ze vsade kde pridem maju vsetky len na jedno kopyto a to nechcem! chcela by som nejaku vynimocnejsiu, inu ako maju vsetci ostatni. poradte este nejake predajne, isto som vsetky este nepobehala.

dakuuuuuujem!

Poslať Napísal: 19 Sep 2020, 21:25 

@sisarisa27 a v akých predajniach si bola? Rada ti poradím, len aby som ťa náhodou neposlala do takej, kde si už bola. My sme v Bratislave kupovali v jednej predajni a tam mali iné ako v ostatných predajniach. P.S: Nič si z toho nerob, ja som tiež mesiac a pol vyberala :lol:

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 10:49 

My máme z Eurosofy. Nechcem im robiť žiadnu reklamu ale keď vidím, že sa tu bavíte o predajniach, tak som Vám musel napísať, že my máme od nich. Majú dobrú ponuku 8-) Treba sa o tom presvedčiť návštevou u nich.

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 12:49 

marika!

v bratislave sme neboli este v ziadnej predajni, tak kludne porad. my sme pobehali predajne len v Trencine, kedze tam byvame. no tam ziadnu peknu nemali, ziadna ma nezaujala.

Poslať Napísal: 07 Okt 2020, 09:42 

@sisarisa27 a pôjdeš aj do Bratislavy, nerobí ti to problém, že budeš musieť cestovať?

Stránka 28 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre