Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 25 z 25 [ Príspevkov: 243 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 25 Júl 2019, 17:17 

@iva@mark samozrejme, strasne vela sprav tu je a niektori tu dokonca opisuju aj sluzby a tak. Uvidis, ze ked si precitas, tak uz vsetko budes vediet a moje rady ani nebudes potrebovat. Ale ked sa uz pytas ako mi vyhovovali ich sluzby, tak ti napisem, ze UPLNE mi vyhovovali. Velmi dobre sa staraju o svojich zakaznikov ;) :)

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 09:38 

Valeria1989!
- to je jasne, ze sa najdu aj horsie, to je uplne normalne
- niektori ludia su moc narocni a preto na vsetko frflu, mam takeho jedneho kamosa, ktory s nicim nie je spokojny, tomu jednoducho nic nevyhovuje a moze to byt aj zlatom vybijane
- inak ich som pozeral na fb, maju celkom fajnove sedacky
- hovoris, ze su aj kvalitne a pohodlne, ano?
- a zaruku maju kolko rocnu?

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 17:19 

Vraťo_M píše:
Valeria1989!
- to je jasne, ze sa najdu aj horsie, to je uplne normalne
- niektori ludia su moc narocni a preto na vsetko frflu, mam takeho jedneho kamosa, ktory s nicim nie je spokojny, tomu jednoducho nic nevyhovuje a moze to byt aj zlatom vybijane
- inak ich som pozeral na fb, maju celkom fajnove sedacky
- hovoris, ze su aj kvalitne a pohodlne, ano?
- a zaruku maju kolko rocnu?

Fúúú, tak takých vôbec nemám rada. A pri takých sa zapotia aj predajcovia. Normálne ich niekedy až ľutujem, keď na takého natrafia :D Ale poďme naspäť k sedačkám ;) Sú kvalitné, to je jasné. Inak by som ti ich neporadila. A čo sa týka záruky, tak klasickú dvojročnú majú.

Stránka 25 z 25 [ Príspevkov: 243 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre