Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 23 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 11:40 

@Marcelino100 je mi to ľúto ale vôbec neviem..no napadlo ma, že mi ju pošli na tento e-mail: izzka@centrum.sk...to mám taký starší e-mail, tak mi nevadí, že som ho takto verejne sem dala..fúha, to tak veľa stála tá sedačka?...teraz som ešte viacej na ňu zvedavá :shock: :shock: ...

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 09:07 

Adam1984 píše:
Čaute!
Zistil som, že je dosť ťažké nájsť kvalitnú sedaciu súpravu. My si momentálne prerábame starý dom a budúci rok už prídeme k tomu, že ho budeme zariaďovať. Preto by ste nám mohli poradiť nejaké fajn značky, predajne.

Vďaka!

To máš svätú pravdu, že je ťažké nájsť kvalitu a ešte k tomu aj dizajnovo peknú sedaciu súpravu. My sme s tým mali tiež veľký problém ale našťastie nám poradili predajňu Eurosofy v Bratislave. Išli sme pozrieť aj keď sme už moc neverili, že nájdeme presne to, čo sme hľadali no a čo čert nechcel, tak tam fakt takú sedačku mali. Ani sme neváhali a hneď sme ju objednali, aby sa neskôr náhodou nestalo, že by ju prestali vyrábať alebo niečo iné.. Lebo aj to sa stáva. Preto ma napadlo, že ti ju tu spomeniem a keď budete mať cestu okolo tak sa tam zastavte. Majú tam pekné kúsky..

Poslať Napísal: 11 Feb 2019, 12:26 

Izabella!
jj, dost vela ale zase je super prepracovana a hlavne veeelmi pohodlna!..idem ti ju teda poslat na ten e-mail..potom daj vediet, co hovoris, ok?..

Poslať Napísal: 15 Feb 2019, 11:51 

Idusš.Pekárová!
Ďakujem ti veľmi pekne za rozsiahlu správu. Oni majú na Slovensku koľko predajní? Okrem Bratislavy majú ešte niekde alebo iba tam? A keby som chcel vedieť ešte ceny, viem si to niekde pozrieť? Alebo by si mi mohla aspoň ty prezradiť, koľko ste zaplatili u nich za sedačku?

Poslať Napísal: 04 Mar 2019, 07:57 

PEKNY SLNECNY DEN, CHCELA BY SOM SA SPYTAT, CI MATE NIEKTO DOMA TALIANSKU SEDACIU SUPRAVU Z KOLEKCIE D-MOVE? AK ANO, DAJTE MI PROSIM VEDIET, CHCEM SA SPYTAT ZOPAR BLIZSICH INFORMACII. DAKUJEM

Poslať Napísal: 28 Mar 2019, 14:13 

Perla píše:
PEKNY SLNECNY DEN, CHCELA BY SOM SA SPYTAT, CI MATE NIEKTO DOMA TALIANSKU SEDACIU SUPRAVU Z KOLEKCIE D-MOVE? AK ANO, DAJTE MI PROSIM VEDIET, CHCEM SA SPYTAT ZOPAR BLIZSICH INFORMACII. DAKUJEM

Ahojky ;) Máš na mysli tú s tým vyšším operadlom, ktorú ponúka firma Eurosofa? Ak áno, tak my takú doma máme. Pred polrokom sme kupovali :) Kľudne sa ma môžeš spýtať na veci, ktoré ťa zaujímajú. Snáď ti budem vedieť odpovedať. Budem sa o to snažiť :) No už teraz ti môžem napísať, že ti ju doporučujem. Je skvelá a veľmi pohodlná ;) Treba ísť jednoznačne aj osobne vyskúšať do ich predajne :)

Poslať Napísal: 10 Apr 2019, 10:52 

ANO PRESNE TU MAM NA MYSLI MACUSKA. FAKT JU MATE DOMA? TO JE AKE SUPER! CHCELA BY SOM SA SPYTAT, CI JE POHODLNA A Z KOLKYCH CASTI JU MATE POSKLADNU? A ESTE BY SOM BOLA RADA, KEBY SI MI JU ODFOTILA A POSLALA NEJAKU FOTKU, AK TI TO NEBUDE VADIT. DAKUJEM

Poslať Napísal: 11 Apr 2019, 09:56 

Adam1984 píše:
Idusš.Pekárová!
Ďakujem ti veľmi pekne za rozsiahlu správu. Oni majú na Slovensku koľko predajní? Okrem Bratislavy majú ešte niekde alebo iba tam? A keby som chcel vedieť ešte ceny, viem si to niekde pozrieť? Alebo by si mi mohla aspoň ty prezradiť, koľko ste zaplatili u nich za sedačku?

Majú dve predajne, jednu v spomínanej Bratislave a druhú v Banskej Bystrici. Vieš si približné ceny pozrieť na ich webovej stránke alebo potom najlepšie zistíš, keď ich navštíviš a vyberieš si nejakú konkrétnu a oni ti ju nacenia. My sme za našu platili okolo 2 400€.

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 10:35 

Perla ;) Pohodlná je až veľmi :D Vždy keď si môj drahý na ňu ľahne, tak do 10-tich minút spí a chrápe :lol: :D Takže myslím, že viacej o pohodlnosti ani písať nemusím :) My ju máme vyskladanú do účkového tvaru, keďže som to tak chcela. No a fotku ti pošlem ale až neskôr, lebo sme odcestovaný až do veľkonočného piatku, išli sme si trochu oddýchnuť :)

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 13:53 

Idusš.Pekárová!
Ešte aj v Banskej Bystrici? Hm, tak to je fajn! Na webe majú zverejnené ceny? Dobre vedieť! Idem kuknúť.

Stránka 23 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre