Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 22 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 19 Nov 2018, 11:03 

Monika
Už mám pre teba fotku ale neviem, ako ju sem mám pridať :( Vieš mi v tom nejako pomôcť? Nejako ma nasmerovať? A čo sa týka toho, či máme alebo nemáme šťastie tak si myslím, že ani moc nie :( Raz sme si objednali jednu skrinku cez internet a vôbec nám ju nedodali ešte doteraz :( Aj sme to reklamovali a oni nič. Tak preto si už dávame poriadny pozor!

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 14:59 

caute, caute!
ak by niekto chcel kvalitnu sedacku, tak mam jednu na predaj...kupovali sme ju pred troma rokmi do bytu, no kedze teraz staviame dom a do neho chceme novu zakupi, tak tuto by sme radi posunuli...kludne sa ozvite, ak budete mat niekto zaujem:)..

Poslať Napísal: 27 Nov 2018, 12:14 

@Marcelino100 smiem vedieť o akú sedačku ide?..môžeš mi sem pridať nejakú fotku?..zháňam teraz do obývačky a nevadilo by mi, že je už používaná ak by si ju predal za prijateľnú cenu..a z kade ju máte?..z ktorej predajne?...

Poslať Napísal: 29 Nov 2018, 07:28 

Izabella!
ide o kozenu sedacku, ktora nie je stara a nie su na nej vidiet znamky pouzivania, kedze moja manzelka sa o nu perfektne starala..kupovali sme ju v Eurosofe...fotku momentalne pri sebe nemam, kedze som uz v praci ale ked pridem domov, tak bud ja alebo moja zena ti ju sem prida alebo posle na e-mail ak mi ho sem napises..co sa tyka ceny, tak sa vieme dohodnut..

Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 10:56 

@Durike ako mi sem pridas fotku? Fuha, tak to vobec netusim. Vyskusaj cez nejaku stranku, mozno to tak pojde alebo ti poslem moju e-mailovu adresu a posles mi ju tam, co ty na to? To bude asi pre teba jednoduchsie. Vazne sa vam nieco take stalo? Fuuu, tak to je neprijemne :( Uz teda chapem, preco ste taky opatrni a davate si pozor. Ale neboj, u tejto firmy sa vam nic take nestane! Oni su seriozni!

Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 11:51 

Monika
A cez akú stránku sa to rieši? Ja vôbec neviem :( Pošli radšej tú e-mailovú adresu. Tak to bude jednoduchšie a aj rýchlejšie :) Veď tým sa aj upokojujem, keď viem, že viacerí majú s nimi dobrú skúsenosť :)

Poslať Napísal: 11 Dec 2018, 11:42 

Čaute!
Zistil som, že je dosť ťažké nájsť kvalitnú sedaciu súpravu. My si momentálne prerábame starý dom a budúci rok už prídeme k tomu, že ho budeme zariaďovať. Preto by ste nám mohli poradiť nejaké fajn značky, predajne.

Vďaka!

Poslať Napísal: 13 Dec 2018, 17:43 

@Durike to keby som vedela :D Vyskusala som ti len napisat a dufala som, ze budes vediet cez aku :lol: Okey, moja e-mailova adresa je: nikus013@azet.sk. Sice to mam taky menej pouzivany e-mail ale normalny tu nechcem zverejnovat. Este by ma zacali otravovat cudzi ludia a co potom :lol: :lol: Budem cakat na e-mail s fotkou, tesim sa ;)

Poslať Napísal: 04 Jan 2019, 05:16 

@Marcelino100 z eurosofy ju máte?..to je super, keďže tam predávajú kvalitné sedačky..tak mi sem prosím hoď tú fotku, lebo zatiaľ tu žiadnu nevidím a aj na cene sa dohodnite a daj nejakú začiatočnú a podľa toho sa uvidí, či nám bude vyhovovať alebo sa budeme dohadovať...môžme sa tak dohodnúť?..a dalo by sa to dohodnúť ešte do Vianoc?..alebo ju ešte potrebujete?...

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 11:10 

Izabella!
jj, z tade ju mame..tu fotku uz mam aj v pocitaci len neviem, ako ti ju mam sem pridat:/..vies mi poradit ako to mam spravit?..my by sme chceli za nu aspon nejakych 1 000€, kedze povodna cena bola 2 400€..a do vianoc sme to nestihli ale aj tak by sa to nedalo, kedze sme ju este chceli..no teraz v januari si ju mozes hocikedy prist zobrat, ak budes mat teda zaujem..

Stránka 22 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre