Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 25 [ Príspevkov: 247 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 11:19 

@domca to ste za nu zaplatili 3 990€?? :shock: :shock: nebolo to pre vas vela? :o :o

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 10:54 

Zahira: áno, toľko sme za ňu zaplatili ale nebolo to pre nás veľa, keďže sme mali toľko aj vyhradených peňazí. Už na internete sme si pozerali, po čom sa pohybujú také kvalitné väčšie kožené sedačky a tým pádom sme boli na to pripravení:-) Tebe to príde dosť veľa peňazí, že?

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 10:06 

@domca noo, mne to pride mega vela penazi len za sedacku :( :( ale zase ked si to tak zoberiem, ze by vam teoreticky vydrzala 20-30 rokov, tak sa to da prehltnut a prezit :D to v tej Eurosofe maju iba take drahe sedacky alebo sa tam najdu niektore aj lacnejsie??

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 08:31 

@Durike ked si mi dal take dobre napovede, tak je jasne, ze som sa trafila :D ;) Ano? Boli ste ich navstivit? Tak to je super! A aku ste vybrali? Pochval sa ;) ;) Toho sa nemusis bat, ze by termin nedodrzali, oni ho dodrziavaju!

Poslať Napísal: 15 Okt 2018, 11:28 

Monika
Vybrali sme veľmi peknú 8-) Ale opísať ti ju neviem a ani fotku ti nemám akú poslať, keďže všetky má moja manželka. No napíšem jej, aby mi aspoň jednu fotku poslala a potom ti ju sem pridám, okey? Nečakal som, že ju budeš chcieť aj vidieť :) Veď snáď to tak aj pri nás bude, lebo my niekedy v tomto moc šťastie nemáme :(

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 11:43 

ahojte ;) ...ako viete v tejto dobe prísť na to, či je sedačka alebo čokoľvek iné kvalitné?... zisťujete si presný pôvod výrobku a kvalitu materiálu alebo sa spoliehate na to, čo vám povedia predajcovia?... my máme konečne ako tak dokončenú stavbu a ideme kupovať nábytku... celkom sa toho obávam, keďže viem, že sa dosť klame a zavádza :( ... tak dajte nejaké typy ako tomu predísť... vďaka!

Poslať Napísal: 19 Okt 2018, 13:30 

ani nie, ze co povedia predajcovia, lebo oni ti vzdy budu hovorit len to najlepsie, kedze chcu predat svoje vyrobky ale skor sa pytam takto cudzich ludi na skusenosti...to je najlepsie!..

Poslať Napísal: 24 Okt 2018, 13:29 

veď toto, že niektorí majú taký dar reči, že predajú fakt skoro všetko a veľa krát aj to, čo nie je kvalitné...keď hovoríš o skúsenostiach ľudí, ty máš nejakú dobrú s nejakou predajňou, kde predávajú kvalitné kožené sedačky?...

Poslať Napísal: 26 Okt 2018, 16:34 

presne to som mal na mysli, len som to nechcel az tak priamo napisat ale spravila si to za mna, tak to som rad...co sa tyka mojich skusenosti...tak za posledne obdobie nemam, kedze sedacku sme kupovali uz pred 4 rokmi a zohnali sme ju v Bratislavskej Eurosofe...doteraz nam dobre sluzi, takze na ich predajnu nemozem nic zle napisat...ale ci aj v dnesnej dobe maju take kvalitne sedacky, tak to ti 100%-tne neviem povedať...no treba ist pozriet...viem, ze este stale funguju...

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 09:34 

@Durike oki, tak budem cakat dovtedy, pokial mi nejaku fotku neposles :) ;) A preco v tom stastie nemate? Uz sa vam nieco take stalo, ze by vam nedodali material??? :shock: :shock:

Stránka 21 z 25 [ Príspevkov: 247 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre