Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 34 [ Príspevkov: 334 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 16:04 

@martinuska Prepac, ja som si to nejako zle precitala:-)Ano, my ju mame z BA. Neviem ti povedat ze kde presne, ale vsak pozri na ich stranke, urcite tam budu mat napisanu aj presnu adresu kde sa ich predajna nachadza

Poslať Napísal: 21 Jún 2016, 16:44 

my sme si kúpili teraz na drevone verssal v akcii bol z 1061 na 250e a je nádherný či aj kvalitný budem vedieť tak o desať rokov ale zatiaľ sme nadšení

Poslať Napísal: 23 Jún 2016, 14:30 

Juraj píše:
my sme si kúpili teraz na drevone verssal v akcii bol z 1061 na 250e a je nádherný či aj kvalitný budem vedieť tak o desať rokov ale zatiaľ sme nadšení

Ako to až také akcie tam majú? To sa mi nechce veriť. Podľa mňa za tým niečo bude, som fakt zvedavá koľko ti tá sedačky vydrží

Poslať Napísal: 30 Jún 2016, 18:22 

Monika: V pohode nic sa nestalo, len som akosi nechapala preco si mi napisala hento ked som sa pytala uplne na nieco ine. Ale teraz ti dakujem za tvoju spravnu odpoved :) Uz som aj pozerala kde sa ich predajna nachadza, tak to tam pojdem omrknut ;)

Poslať Napísal: 04 Júl 2016, 16:05 

@martinuska Nie je zaco ;) Vsak uz bolo na case aby som ti napisala spravnu odpoved :D Potom by si teda mohla napisat ci sa ti tam aj nejaka zalubila a ci si tam nieco vybrala ;)

Poslať Napísal: 06 Júl 2016, 13:46 

Peťa píše:
Potrebovala by som tiež jednu menšiu radu ohľadom zariaďovania bytíku. Viete mi poradiť? Mám dvojizbový byt. Jednu izbu mám obývačku prepojenú s kuchyňou a druhá izba je spálňa. Aký nábytok, sedačku, stolík kúpiť? Chcela by som to mať do moderného štýlu ladené, ďakujem za názory:-)

Neviem či ti budem vedieť poradiť, ale aspoň sa o to pokúsim:-) Neskúšala si si pozerať na internete nejaké aspoň inšpirácie? Moderný štýl je dosť široký pojem a každý si to môže predstaviť podľa seba. Skús pridať nejaké fotky ako si to predstavuješ a ľahšie ti budeme vedieť poradiť

Poslať Napísal: 11 Júl 2016, 16:28 

Problém je v tom že vôbec neviem ako by som to chcela mať zariadené. Mne sa páčia skôr také jednoduchšie zariadené byty a tak by som to chcela. Skúsim teda pozrieť nejaké fotky na internete a pridám ak niečo nájdem. Ale, ak už máš nejakú predstavu tak kľudne pridaj aj ty fotky, možno sa rýchlejšie rozhýbem:-)

Poslať Napísal: 25 Júl 2016, 15:58 

Monika Ahoj, tak pisem aby si vedela ze ci sme vybrali alebo nie. Dost sa mi tam zapacila jedna sedacka ale este cakam ci na nu nehodia nejaku akciu. Nevies ako casto tam mavaju akcie?

Poslať Napísal: 26 Júl 2016, 16:48 

@martinuska a ktora sa ti zapacila? Pridaj fotku aby som si ju vedela predstavit ako vyzera:-) Fu tak to neviem ako casto maju akcie ale treba sledovat ich stranku alebo na fb, oni maju stale nejake akcie len ich treba vychytat

Poslať Napísal: 26 Júl 2016, 18:24 

Peťa píše:
Problém je v tom že vôbec neviem ako by som to chcela mať zariadené. Mne sa páčia skôr také jednoduchšie zariadené byty a tak by som to chcela. Skúsim teda pozrieť nejaké fotky na internete a pridám ak niečo nájdem. Ale, ak už máš nejakú predstavu tak kľudne pridaj aj ty fotky, možno sa rýchlejšie rozhýbem:-)

Aj si si pozerala na internete nejaké inšpirácie. Prepáč, ale ja som zatiaľ nato čas nemala. Boli sme na dovolenke a minulý týždeň sme sa vrátili. Ak budem mať nato čas tento týždeň tak niečo pozriem ale videla som peknú sedačku, ktorá by sa ti možno páčila. Pošlem ti obrázok?

Stránka 3 z 34 [ Príspevkov: 334 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre