Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 19 Jún 2018, 10:27 

@Durike takze robis nejakeho sofera, ked denne precestujes vela kilometrov? Vidis to, tak uz duplom nevidim problem v tom, aby si tam isiel kuknut ;) To si mnohi myslia, ze tam bohvie ake sedacky nemaju a ked idu z tade, tak mi len pisu, aki su stastni, ze som im poradila taku supersku predajnu ;) :) My za nasu cca 2 500€. Hovorim ti, ze maju tam drahsie sedacky ale zase vydrzia dlhee roky

Poslať Napísal: 11 Júl 2018, 18:07 

Ninka akú žltú?? Tú som asi prehliadla lebo vôbec neviem, ktorú máš na mysli. No nevadí, my budeme mať aj tak najkrajšiu so všetkých! ;) :) Neviem presne kedy ale hovorili, že buď koncom júla alebo začiatkom augusta ;)

Poslať Napísal: 29 Júl 2018, 11:42 

Sima Bošková píše:
Ninka akú žltú?? Tú som asi prehliadla lebo vôbec neviem, ktorú máš na mysli. No nevadí, my budeme mať aj tak najkrajšiu so všetkých! ;) :) Neviem presne kedy ale hovorili, že buď koncom júla alebo začiatkom augusta ;)

...neviem ako ti ju mam opisat, proste zlta farba sedacky, taka ta, co je teraz dost moderna...skus si prelustrovat ich fb a mozno ju tam este najdes...jasne, pre kazdeho je ta jeho najkrajsia, to je normalne! :) ;) ...tak to uz kazdu chvilku ju budete mat, to je super ;) :)

Poslať Napísal: 30 Júl 2018, 10:55 

Simuš: ona mala na mysli asi túto sedaciu súpravu: Obrázok
je tak Ninka???

Ak áno, tak som len rada, lebo my sme si ju objednali. Nám sa veľmi páčila farba a tak isto aj to, akého je tvaru a ako je robená. Už sa neviem dočkať, kedy nám ju dovezú z eurosofy :-) Už máme pripravenú aj obývačku na ňu :-D :-)

Poslať Napísal: 02 Aug 2018, 14:19 

Domči to nám ona musí napísať, či to bola táto alebo nejaká iná žltá. Či majú iba túto jednu v tej predajni???

Poslať Napísal: 07 Aug 2018, 12:29 

Domča píše:
Simuš: ona mala na mysli asi túto sedaciu súpravu: Obrázok
je tak Ninka???

Ak áno, tak som len rada, lebo my sme si ju objednali. Nám sa veľmi páčila farba a tak isto aj to, akého je tvaru a ako je robená. Už sa neviem dočkať, kedy nám ju dovezú z eurosofy :-) Už máme pripravenú aj obývačku na ňu :-D :-)

...ano baby, mam pocit, ze to bola presne tato...vazne?...vy ju budete mat?...v tom pripade musim pochvalit tvoj vkus..velmi peknu si vybrala ;) :) ...obyvacku mate akej farby, ked idete do nej dat takuto vyraznu sedaciu supravu??... potom mi to pls odfot vsetko spolu, dobre?..som velmi zvedava!

Poslať Napísal: 13 Aug 2018, 14:32 

Simuš: veď už sa konečne ozvala, že mala na mysli túto aj keď mne sa zdá, že som v ich predajni videla ešte jednu žltú ale to je už jedno. My sme si presne túto objednali, keďže sme sa do nej na prvý pohľad zaľúbili ;) :)
Ninka: ďakujem veľmi pekne za pochvalu. Som rada, že sa ti páči ;) Obývačku máme takú šedú jednofarebnú a preto sme chceli nejaký výrazný doplnok, čím ju oživíme. Myslím si, že to bude dobre vyzerať :)

Poslať Napísal: 16 Aug 2018, 11:27 

Domča píše:
Simuš: veď už sa konečne ozvala, že mala na mysli túto aj keď mne sa zdá, že som v ich predajni videla ešte jednu žltú ale to je už jedno. My sme si presne túto objednali, keďže sme sa do nej na prvý pohľad zaľúbili ;) :)
Ninka: ďakujem veľmi pekne za pochvalu. Som rada, že sa ti páči ;) Obývačku máme takú šedú jednofarebnú a preto sme chceli nejaký výrazný doplnok, čím ju oživíme. Myslím si, že to bude dobre vyzerať :)

...nie je zaco, rado sa stalo ;) :) ...tak to potom chapem, ze si vybrala takuto vyraznu sedacku ;) ...potom posli fotku celej miestnosti, som zvedava, ako to bude vsetko spolu vyzerat, oki?...kedy vam ju maju doviezt?...kedy si ju vlastne objednavala?..

Poslať Napísal: 11 Sep 2018, 07:26 

Ninka: pošlem len sa mi musíš pripomenúť lebo istotne na to pozabudnem, dobre??:-) Vieš čo, mali by nám ju doviezť koncom septembra a snáď to skôr ani nebude, lebo do vtedy chceme celú obývačku na novo namaľovať a vyupratovať, veď vieš ako to chodí keď sa niečo prerába:-)

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 11:58 

Monika
Hej, presne si trafila. Robím šoféra pre jednu nemenovanú firmu. To isté ti už môžem aj ja napísať, keďže sme tam s manželkou boli už pred dvoma týždňami (len som sem skôr nestíhal ísť) a aj sme priamo v tej Bratislavskej Eurosofe vybrali sedačku. Koncom októbra by nám ju mali aj doviesť 8-) 8-) Tak som ešte zvedavý či termín dodania dodržia ale snáď áno. No nás stála o čosi menej ale tiež nad 2 000€ 8-)

Stránka 20 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre