Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 22 Máj 2018, 08:39 

-zuzinulika..to verim, je horsie, ked ma clovek vela na vyber ako ked ma malo..tam jednoducho sa nema medzi cim rozhodovat a vo vela pripadoch to je aj jednoduchsie..no drzim ti palce aby si sa dobre rozhodla;)...zaruku maju klasicku a to dva roky..

Poslať Napísal: 25 Máj 2018, 11:14 

Jela presne a fakt v mojom prípade by bolo lepšie, keby toho bolo menej. Neviem sa vôbec rozhodnúť a každého sa len pýtam, ktorá sa im páči. No to je tiež také, že niekomu sa páči jedna a druhému zase tá ďalšia a som na tom istom:-/ :-D Aj som si myslela, že len dva roky. Nedá sa ani priplatiť u nich záruka navyše, že?

Poslať Napísal: 28 Máj 2018, 09:10 

-zuzinulika..poznam to velmi dobre:D:D..mam take nerozhodne kamaratky a jednu sestru taktiez...tie mi stale pilia nervy s tym, ze im musim neustale ohladom niecoho radit..ale zase treba si pomahat, no nie?:):)...ak chces, tak aj tebe mozem poradit - len mi musis pridat nejake fotky medzi ktorymi sa rozhodujes..a co sa tyka tej zaruky, tak to ti neviem povedat, kedze som sa na to neinformovala..no my by sme to ani nechceli..ale to sa uz spytas, ked si ju budes objednavat..neboj nic:)

Poslať Napísal: 05 Jún 2018, 11:26 

Sima Bošková píše:
Ninka ďakujem veľmi pekne za pochvalu ;) :) Z eurosofy ju máme. Tam sme si ju vybrali a následne aj objednali. Chvíľku sme čakali na vyrobenie ale nebolo to nič strašné ;) Odporúčam ich ;)

..nie je zaco, rada pochvalim to, co sa mi paci:-);-)..ano?..tam maju take pekne sedacky?..to som po pravde necakala!..kolko ste museli cakat, pokial vam ju vyrobili?..a nemaju nejake aj priamo na sklade?..

Poslať Napísal: 06 Jún 2018, 13:32 

Servuste 8-) :)
Poprosím o tipy na predajne s dobrými sedačkami. Kľudne môžu byť aj drahšie, som ochotní zaplatiť, no potrebujem KVALITU!
Vďaka!

Poslať Napísal: 07 Jún 2018, 10:15 

Jela áno, treba! Len keby aj mne mal kto pomôcť. Keď niečo potrebujem, tak všetci sa tvária ako keby neviem čo od nich chcem :( A preto už radšej vždy dopredu rozmýšľam, či sa niekoho niečo spýtam alebo sa rozhodnem sama. Niekedy mám fakt pocit, že ich tým otravujem :( :( Fakt si ochotná mi poradiť???

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 14:22 

@Durike ak mozu byt aj drahsie, tak mi neda nespomenut firmu Eurosofa. Maju velku predajnu v Bratislave a o nieco mensiu v Banskej Bystrici. Neviem sice z kade pochadzas, ale ked ti nie je luto dat vela za sedacku, tak snad ani cesta ti robit problem nebude! My od nich mame a velmi nam vyhovuje. Je priam bozska ;-):-)

Poslať Napísal: 14 Jún 2018, 09:27 

Ninka máš možnosť vidieť aj na ich stránke, že ponúkajú pekné a moderné sedačky. Nepoznám inú predajňu, ktorá má v ponuke také množstvo sedačiek a ešte takých pekných ;) :) Samozrejme, že sa dajú zakúpiť sedačky aj tie, ktoré majú vystavené (tam je potom aj primeraná zľava, ktorá je dohodnutá priamo so zákazníkom). Vraveli, že majú aj skladové zásoby ale našu nemali a preto nám ju museli objednať. Čakacia dobe je tých 6-8 týždňov :)

Poslať Napísal: 15 Jún 2018, 08:18 

Sima Bošková píše:
Ninka máš možnosť vidieť aj na ich stránke, že ponúkajú pekné a moderné sedačky. Nepoznám inú predajňu, ktorá má v ponuke také množstvo sedačiek a ešte takých pekných ;) :) Samozrejme, že sa dajú zakúpiť sedačky aj tie, ktoré majú vystavené (tam je potom aj primeraná zľava, ktorá je dohodnutá priamo so zákazníkom). Vraveli, že majú aj skladové zásoby ale našu nemali a preto nám ju museli objednať. Čakacia dobe je tých 6-8 týždňov :)

..viem, kedze ich sledujem na FB a vidim, ked tam pridavaju fotky sedaciek..minule tam dali taku krasnu zltu, z tej som normalne oci nevedela odlepit :-) ;-)...aha, tak to je fajn..aspon ludia, ktori potrebuju hned tak nemaju s tym problem (pokial ju samozrejme maju vystavenu)..a kedy vam ju maju doviezt?

Poslať Napísal: 18 Jún 2018, 10:44 

Monika ;)
Bývame pri Bratislave ale máš pravdu, že cesta mi vôbec nerobí problém. Denne precestujem veľa km a už tých pár obetujem a túto predajňu, čo si spomenula mám niekedy aj cestou. No nevedel som, že tam majú také dobré sedačky. Myslel som si, že to je len nejaká taká obyčajná predajňa s nevýraznými sedačkami. A koľko vás koštla tá vaša??

Stránka 19 z 24 [ Príspevkov: 239 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre