Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná sedačka
 Poslať Napísal: 19 Máj 2016, 08:49 

Prvy dovod by bol asi ten ze sa mi vobec latkove potahy nepacia. Druhy ze sa rychlo znici, vybledne a vysucha. A treti? Mala som aj predtym kozu a bola som spokojna a aj ked som bola mlada a byvala som u nasich sme mali stale len kozene sedacky tak som na take zvyknuta

Poslať Napísal: 20 Máj 2016, 20:52 

Vikyna: A nevedela by si mi takeho nejake aj poradit? Nemas nejake skusenosti?
Monika: Jasne, tak to chapem ked si bola cely zivot zvyknuta len na taku. A vy mate z kade teraz sedacku? Kde ste ju kupovali?

Poslať Napísal: 23 Máj 2016, 15:24 

Akurat by som ti vedela poradit z tej firmy co mame od nich aj my sedacku. Oni maju dodavatelov prevazne z Talianska a maju si myslim ze kvalitnu kozu. Teda aspon my sme spokojny. A urcite by som ti potom doporucila navstivit aj ich predajnu ktoru maju naozaj velku a maju tam siroky vyber sedaciek

Poslať Napísal: 26 Máj 2016, 17:26 

@martinuska My sme si ju kupovali v eurosofe. Boli sme sa najprv pozriet v ich predajni v Bratislave (mimochodom ta predajna je naozaj velka a maju tam vystavene krasne sedacky), urcite sa tam oplati zajst a uvidis ci by si si tam nevybrala nejaku aj ty

Poslať Napísal: 06 Jún 2016, 18:26 

Vikyna: Ak by ti to nevadilo tak by si mi to mohla napisat z kade ju mate
Monika: A maju aj inde predajnu ci iba v Bratislave? To mam dost daleko:/

Poslať Napísal: 07 Jún 2016, 09:26 

@martinuska Este v Banskej Bystrici maju druhu predajnu. To mas blizsie? Z kade vlastne si?

Poslať Napísal: 08 Jún 2016, 16:06 

Monika: Tak urcite to mam blizsie do Banskej Bystrici kedze ja byvam vo Zvolene. To mam kusocek:-) Ale nevies kde presne maju predajnu v BB, ty si bola v Bratislave ze?

Poslať Napísal: 09 Jún 2016, 16:13 

Potrebovala by som tiež jednu menšiu radu ohľadom zariaďovania bytíku. Viete mi poradiť? Mám dvojizbový byt. Jednu izbu mám obývačku prepojenú s kuchyňou a druhá izba je spálňa. Aký nábytok, sedačku, stolík kúpiť? Chcela by som to mať do moderného štýlu ladené, ďakujem za názory:-)

Poslať Napísal: 13 Jún 2016, 14:10 

@martinuska Ani ti neviem povedat preco by som latkovu nechcela. Mne sa akosi latkove ani nepacia, kozene vyzeraju lepsie, teda aspon podla mna. Aj ta dlhsie vydrzia, pokial natrafis na dobreho vyrobcu, ktory ma kvalitnu kozu

Poslať Napísal: 15 Jún 2016, 13:07 

Monika: Asi si sa trosku pomylila a odpovedala si mi na zlu otazku, ale nevadi:-) Skus este raz, pytala som sa ta ze ci ste vasu sedacku kupovali v Bratislave?:-)A ci nevies presne kde sa ich predajna nachadza v BB?

Stránka 2 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 42 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre