Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 76 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 09:13 

Presne to oddelenie to medzi sklami sa mi nepaci, preto chceme vysuv, aby to sklo bolo jednotne, ale to som tiez videl aj take, ze su tri skla a medzi nimi medzera alebo potom ohybane sklo a neviem, co je lepsie, co je vlastne akoby efektivnejsie.
Ked ste si davali krb robit, tak co sa tyka komina nejakej tej revizie, na to ste si nasledne po stavbe hladali kominara, ci ako?

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 09:29 

Vsetko je to o tom kto ti krb robi. Od toho zalezi aj to, ze teda ci si musis sam vybavovat reviziu komina, aleco ci ti to firma urobi.
Pre mna to bolo prijemnym prekvapenim, ked som sa na to pytal a mi povedal krbar, ze oni komplet vsetko zabezpecuju.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 07:33 

Co som si zistoval za posledne mesiace, tak dobre je ohybane sklo, je to prakticke, aj to pekne na pohlad vyzera.
Len pri ohybanom skle je potom otvaranie formou vysuvu a mne sa to celkom paci. Este by som chcel ist osobne sa na taky krb pozriet niekam do predajne, ale teda nieco taketo by som chcel dat teraz urobit.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:01 

sobal a co ti v tom brani sa ist pozriet?...je to dobre lebo bude vidiet ako sa otvara pri prikladani, ako zase pri cisteni...aby si mal predstavu o tom ako to bude...lebo je to ine ako klasicke otvaranie...aj ukladat drevo je potrebne tak aby drzalo nielen kadejako hadzat lebo pri takomto preskleni je proste potrebne aby sa nedotykalo drevo skla...

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 11:58 

ano nemalo by sa lebo to moze robit problem, ked bude chciet prilozit alebo nieco, treba sa naucit aj spravne prikladat, aj rozkurovat, clovek si sice povie, ze co moze byt na tom komplikovane, ale teda je fakt, ze to moze byt tazke, lebo mnoho ludi rozkuruje uplne opacne akoby sa to malo :lol:

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 09:17 

Tomuto som inak dlho nerozumel, že ako to je možné, že proste som bol inak naučený. Že proste od spodu. Ale tak ako sa hovorí, človek sa proste učí celý život a dobré je si v tomto smere dať poradiť od skúsenejších.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 12:28 

to si asi nesieme so sebou od malička ako nás kto učil, ja napríklad veľakrát som si dal od známych poradiť, aj od otca a prichádzam nato, že nie zakaždým mali pravdu, aj od krbu má kopa ľudí odhovára, že vyhodím peniaze a budem ľutovať, ale my máme proste s manželkou jasno, že ho chceme a vybavené, kúrite v krbe už teraz, kto ho máte?

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 11:16 

Solar - samozrejme, keď sa ochladilo tak som musel hneď zakúriť. Žena keď začne doma behať v svetri oblečená to viem, že niečo nie je v poriadku, že musím už niečo s tým porobiť. Už asi to ani inak nebude až do jari, lebo veď už ráno bez problémov okolo 5 stupňov je.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 08:03 

Ako sa ochladilo, že večer už zostalo zima, tak sme začali kúriť. Nezdá sa to, ale od nôh bolo cítiť zimu a nebolo to nič príjemné, takže sme museli. A spúšťať podlahovku teda ešte nechceme, preto proste kým sme doma, tak si kúrime v krbe. Je to aj lacnejšie aj príjemnejšie. Mňa udivujú ľudia, ktorí povedia, že kúria v krbe len párkrát do roka.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 09:46 

..mozno to zalezi od toho ako je ten krb urobeny, proste niekto kto ma zle urobeny krb a ze citi proste dym v obyvacke a tak, to by som sa ani necudoval, ze kuri proste len z casu na cas..ale my mame normalne od Deltaka krb, mame vsetko urobene tak ako ma byt..aby mal dobry tah..aby nebolo sklo stale spinave..ale proste dobry krb to je zalezitost viacerych veci..

Stránka 76 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre