Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 75 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 08 Aug 2022, 13:06 

S tym je potom problem, to akoze som sa uz pri znamych dozvedel. Preto som sa z toho poucil a teda nekupoval by som to tak.
Pretoze kazdy krbar ma nieco to svoje s cim robi, s cim ma skusenost a za to sa dokaze aj zarucit. To je uplne normalna a bezna vec, nic divne na tom nie je.

Poslať Napísal: 09 Aug 2022, 07:46 

Mate niekto skusenost s vysuvom pri krbovej vlozke akoze uz niekolko rokov?
Nema sa tam nejako co pokazit pri pravidelnom pouzivani v zime??

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 08:08 

Mojmo veľa záleží od kvality toho výsuvu aj krbovej vložky ako takej. Keď do nej investuješ, tak sa nemáš čoho báť, žeby sa výsuv nejako pokazil alebo niečo, je to prispôsobené tak aby to bez problémov fungovalo dlho a dobre.
Hlavne podľa mňa je to oveľa praktickejšia záležitosť ako klasické otváranie.

Poslať Napísal: 11 Aug 2022, 10:13 

Pri klasickom je pre mňa rušivé to predelenie vlastne, že aby sa dali dvierka otvoriť, tak to nemôže byť z jedného kusu, že z ohýbaného skla. A to mňa odrázalo, ten dizajn toho. Ale mám v okolí už viacerých, čo išli radšej do výsuvu a myslím, že to nik neľutuje.

Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 08:51 

..ten vysuv funguje akym sposobom ked chces sklo napriklad vycistit?..ako sa to robi?..

Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 08:07 

Milan vacsina krbovych vloziek s vysuvom sa daju vysunut aj dopredu, nielen hore, ale aj dopredu do priestoru, aby si to vedel dobre ocistit. Je to prakticke, mozno by ti pomohlo z velkej miery, keby si videl na vlastne oci ako to funguje. Mne to osobne najviac pomohlo. Ked som bol v predajni s krbmi, kde sa tomu venuju a mi to tam vsetko poukazovali, vysvetlili aj cistenie aj ukladanie dreva.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 10:24 

Čau Milan51 - dobré je pre toto navštíviť predajňu, kde majú krbové vložky vystavené. My sme tak boli v Deltaku pozrieť aby sme mali, čo najlepšiu predstavu, že čo chceme, ako čo funguje, aby sme vedeli čo by nám bolo praktické na miesto, kam sme krb aj chceli dávať a ti poviem, že kvantum nových informácii som sa dozvedel, keď sme tam už išli. A rovno sme aj kameň ako obklad vybrali.

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 13:05 

sklo nie je problem, myslim jeho cistenie, najma teda ked sa pali drevo, rozkuruje a tak ako ma, ze to prilis zbytocne nedymi a nie je spina do skla zazrata ;)

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 08:39 

Všetko je to o tom správne sa naučiť rozkurovať, správne kúriť, prikladať, keď to treba a nie zbytočne otvárať a tiež proste je podstatné aj to ako sa to drevo ukladá do tej krbovej vložky, predsa len to má vplyv na mnohé.

Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 07:02 

Rudo áno, najmä teda keď je presklenie z viacerých strán, tak vtedy treba ukladať tak aby sa drevo nedotýkalo skla. Aby proste to bolo len v strede, v ohnisku a aby sa dalo ak je výsuv ako mám ja, aby proste sa dala vložka otvoriť bez problémov.

Stránka 75 z 76 [ Príspevkov: 760 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 72, 73, 74, 75, 76  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre