Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 74 z 74 [ Príspevkov: 733 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 70, 71, 72, 73, 74

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 08:03 

Krbári nechcú robiť tak, že ty si kúpiš krbovú vložku a oni ti ju prídu len obostavať. Nechcú to robiť, lebo nepoznajú jej kvalitu a keď sa niečo stane, tak vlastne problém môže byť aj vo vložke a s tou krbár v podstate nič nemá.
On ti proste záruku na to tým pádom nevie dať, nezaručí sa ti za niečo o čom nemá páru akej je to kvality. Preto je lepšie to takto vybaviť ako ti písal vyššie, že proste všetko na jednom mieste.

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 10:37 

janicko na jednej strane sa osobne tomu ani necudujem, tiez by som to urobil podobne, keby som bol na ich mieste, pretoze aj ja robim rad s vecami s ktorymi mam skusenost, ked nieco nepoznam, neviem, tak som voci tomu skepticky, to mi pride uplne normalne :)

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 07:48 

..aha dakujem za ozrejmenie..takto tomu rozumiem a celkom to aj chapem ze preco to tak je..len ako viem, ze ktory krbar mi poskytuje kvalitu co sa tyka tej vlozky?..ako toto viem zistit?..

Stránka 74 z 74 [ Príspevkov: 733 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 70, 71, 72, 73, 74

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre