Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 60 [ Príspevkov: 597 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 16 Mar 2017, 11:53 

Čaute zaujímalo by ma, čo je to za firmu, ten link, čo ste sem dali. To je firma, ktorá predáva krbové vložky nejakej značky? Alebo je to nejaký krbár, ktorý robí obostavby, alebo? Strácam sa celkom v tom, že ako to je vlastne s takýmito firmami. Čo vedia zabezpečiť? Majú aj nejakú predajňu alebo kde sa viem na nich nakontaktovať, keď potrebujem niečo takéto vyriešiť? Potreboval by som si sadnúť nad projekt, ktorý mám a v ktorom mám zahrnuté aj doplnkové vykurovanie krbom :/

Poslať Napísal: 22 Mar 2017, 12:16 

Silvverst píše:
Čaute zaujímalo by ma, čo je to za firmu, ten link, čo ste sem dali. To je firma, ktorá predáva krbové vložky nejakej značky? Alebo je to nejaký krbár, ktorý robí obostavby, alebo? Strácam sa celkom v tom, že ako to je vlastne s takýmito firmami. Čo vedia zabezpečiť? Majú aj nejakú predajňu alebo kde sa viem na nich nakontaktovať, keď potrebujem niečo takéto vyriešiť? Potreboval by som si sadnúť nad projekt, ktorý mám a v ktorom mám zahrnuté aj doplnkové vykurovanie krbom :/

Nie, ktora predava vlozky nejakej znacky. Je to firma, ktora ma vlastne vlozky. Nepredava nejake ine vlozky, len svoje. Ale robia omnoho viac, nie len ze si tam vies kupit krbovu vlozku. Vedia ti urobit vsetko co potrebujes aby si mohol krb pouzivat v pohodli domova. Vedia ti pomoct s vyberom vlozky, s navrhom krbu a dokonca aj s jeho prevedenim ;) dokonca aj revizie komina vedia vyriesit. Myslim, ze ak potrebujes nieco taketo riesit tak by bolo fajn keby si sa im ozval, myslim, ze by ti vedeli s projektom pomoct

Poslať Napísal: 30 Mar 2017, 11:25 

Tak týmto si ma potešil, že majú svoje vložky. Lebo väčšinou krbári predávajú vložky rôznych značiek preto som nevedel ako to je v tomto prípade. Tie vložky sú aj nejako cenovo drahšie oproti iným vložkám, iným značkám? Či to je asi aj individuálne s akou značkou by sme to porovnávali, že? Tie revízie komína sú akože nejaké dôležité? Myslím, či ich treba nejako častejšie opakovať.

Poslať Napísal: 06 Apr 2017, 07:57 

Silvverst píše:
Tak týmto si ma potešil, že majú svoje vložky. Lebo väčšinou krbári predávajú vložky rôznych značiek preto som nevedel ako to je v tomto prípade. Tie vložky sú aj nejako cenovo drahšie oproti iným vložkám, iným značkám? Či to je asi aj individuálne s akou značkou by sme to porovnávali, že? Tie revízie komína sú akože nejaké dôležité? Myslím, či ich treba nejako častejšie opakovať.

Mozem ti povedat, ze Panis vie o com hovori, ja som si vzal jeho slova k srdcu a dost mi to pomohlo pri rieseni problemu s krbom. Uz konecne za tych niekolko mesiacov som sa aj ja coto naucil :) Revizie komina su velmi dolezite bez nich by mohli nastat problemy, ktore z mojho pohladu nechce riesit v zivote nikto. Ale problem je ten, ze nie kazdy krbar ti vie aj tie revizie a vsetko k tomu spravit a vybavit ;)

Poslať Napísal: 10 Apr 2017, 13:11 

Jakub, ja som len rad, ked citam, ze som ti pomohol. Mnohe veci, co viem som sa naucil az ked som bol nuteny tento problem zacat riesit. Teda ani nie problem, ale tuto dilemu. Preco by mali byt cenovo drahsie? Zato, ze su to ich vlozky a nepredavaju vlozky ineho vyrobcu? To sa mi zda uletene. Nie tie ceny nie su vyssie, aj ked presne ako pises treba si uvedomit aku cenu mas na mysli s akou inou znackou by sme ich porovnavali. Revizie komina su dolezite, ked chces mat vsetko v pohode, legalne a bez problemov.

Poslať Napísal: 12 Apr 2017, 07:51 

Pánis má v tomto pravdu čo sa týka tej firmy, je to firma, ktorú ja osobne mám kúsok od domu a len vďaka otcovi som sa o nej dozvedel. Chodil som okolo, ale nikdy som nejako neregistroval až keď sme museli začať riešiť krb a otec prišiel s tým, že nech nič neriešim, nech zájdem najskôr tu do predajne pri nás a že uvidím ako ďalej. A nakoniec nám aj robili krb. A čo sa týka tých cien tých vložiek. Tak mne pomohlo, keď som si pozrel http://krby-deltako.sk/krbova-vlozka.php tam nájdeš aj ceny krbových vložiek aké sú, v závislosti od veľkosti a následne si tam vieš prečítať aj čo všetko vložka má. Pomôže ti to urobiť si aspoň takú predbežnú predstavu ako sa čo cenovo pohybuje.

Poslať Napísal: 13 Apr 2017, 09:05 

Ďakujem vám za informácie, prezriem si tú stránku, keď tebe to pomohlo, bol by som rád, keby to aj mne pomohlo potrebujem sa už nejakým smerom posunúť lebo mám pocit, že stále len prešľapujem na jednom mieste a nič nové neriešim. Tie revízie keď nebudú urobené tak čo také sa môže udiať?

Poslať Napísal: 19 Apr 2017, 10:46 

Silvverst píše:
Ďakujem vám za informácie, prezriem si tú stránku, keď tebe to pomohlo, bol by som rád, keby to aj mne pomohlo potrebujem sa už nejakým smerom posunúť lebo mám pocit, že stále len prešľapujem na jednom mieste a nič nové neriešim. Tie revízie keď nebudú urobené tak čo také sa môže udiať?

Tie revízie mám pocit, že sú potrebné zo zákona...Ale nejde ani tak o to...Ide skôr o bezpečnosť teba a tvojej rodiny...Pretože keď sa takéto revízie nerobia tým pádom sa môže niečo zanedbať až z toho zanedbania môže vzniknúť nejaký požiar...Ktorý je následne veľmi zložité riešiť...Osobne radšej takýmto veciam predchádzam...Ono tie revízie je potrebné časom opakovať...Ale tak to všetko sa dozvieš od krbára...

Poslať Napísal: 20 Apr 2017, 09:56 

po pravde sa neoplati s tymito vecami zahravat coraz viac poziarov vznika z dovodu ze ludia zanedbavaju starostlivost ci uz o krb alebo o samotny komin a potom vznikaju problemy v tomto pripade by som ani len nespekuloval ohladom toho ze by som sa chcel nejako vyhnut reviziam alebo nieco podobne treba si uvedomit ze tie sa robia skrz bezpecnost nie je to len tak ze kedysi si niekto nieco zmysel a musi to tak byt ma to svoje opodstatnenie

Poslať Napísal: 26 Apr 2017, 11:38 

Aký spôsobom môže vzniknúť požiar skrz to? Neviem si predstaviť, čo také je v tom komíne, že by to mohlo zapríčiniť nejaký požiar alebo proste takýto problém. Tie revízie teda akým spôsobom viem poriešiť? Revízia je potrebná aj pred samotnou kolaudáciou domu? Alebo niečo takéto nie je potrebné na skolaudovanie?

Stránka 8 z 60 [ Príspevkov: 597 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre