Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 68 z 70 [ Príspevkov: 694 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 02 Aug 2021, 06:53 

zdar Perg - lenze toto je system, co ma len tato znacka nie?

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 13:14 

Pokial viem tak ano, je to ich system, ktory si vymysleli a aplikovali ho na svoje druhy vloziek, takze nevidim dovod na to aby to mala proste aj nejaka ina znacka pride mi to uplne nezmyselne :)

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 12:42 

Jochar keby sa aj premaľuje, tak to opäť vznikne, ale to je znak toho, že zrejme je niekde problém, že proste niečo nie je v poriadku, že niečo nie je dobre urobené a teda podľa mňa pri krbe si treba dať záležať na všetkom.
Ako na výbere krbovej vložky ako takej tak aj na materiáloch na obostavbu, ktoré sa používajú lebo to jedno s druhým veľmi úzko súvisí. A zase tiež aj čo som ja dlho nevedel, že je napríklad veľký rozdiel v tom, či je vložka oceľová alebo liatinová.

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 12:07 

brokio je to rozdiel, lebo inak reagujú na teplo a na prípadnú vlhkosť dreva a to môže v niektorých prípadoch narobiť veľké problémy, čiže je dobré mať v tom jasno, že čo je kedy vhodné, aká je životnosť a veci okolo toho, prišiel som na to, že sú krbári, ktorí dávajú aj viac ako dva roky záruku, čiže je lepšie sa na takých z môjho pohľadu obrátiť

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 13:10 

Perg o unikani dymu do priestoru som inak vela pocul od kamaratov, ked som spomenul, ze ideme davat domov krb. Furt len o tom, ze budeme vyudeni, ze bude vsetko citit dymom, no same keci. To vtedy som bol na nervy z toho lebo som nevedel, ci ozaj to tak moze byt, ci sa nieco take moze diat. No esteze som sa nenechal odradit.
No prisiel som na to, ze najradsej radia ludia, co krb ani nemaju :lol:

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 12:54 

Čau Šmudlo - jój takéto reči ti poviem, že to som z toho na nervy. To nie je normálne, že takéto veci hovoria ľudia a ešte takí, čo ani krb nemajú, presne ako píšeš. Ja som tiež počul, že budem mať bordel z dreva v obývačke, ale neviem kde akože na to došli :mrgreen:

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 13:31 

Brokio vieš mi povedať či sú nejaké zásadné cenové rozdiely medzi vložkami akože keď ide o materiál??

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 07:15 

Duggy keď to nie je len o tom materiáli, je to aj o tom, ale nielen o tom, je to napríklad aj o tom aký systém má tá krbová vložka, ako spaľuje to drevo a veľa iného. Čiže ono je to také diskutabilné v tomto smere. Ale teda dozaista je kvalitnejšia a je lepšie siahnuť po oceľovej, je fakt, že vychádzajú o niečo drahšie, ale keď si to vezmeš, že aj ti dlhšie vydrží a nebudeš mať problém s kvalitou. S materiálom, tak myslím, že to je dosť podstatné. Skús si pozrieť ceny napríklad vo firmách ktoré sa špecializujú na krby, ako napríklad Deltako a potom si pozri nejaké vložky v hobby markete. To neni rozdiel len v cenách, ale za tým je mnoho iného.

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 06:44 

Brokio tato firma, co si pisal tak s akymi vlozkami robia? S akymi znackami? To oni len robia stavby krbov nie?

Poslať Napísal: 25 Aug 2021, 09:38 

nie je to tak ako pises maju vlastne krbove vlozky, dokonca maju aj svoj showroom... posielam ti fotku ako ich krby vyzeraju... je proste dobre ist pozriet osobne ak sa da... my sme tak boli a cloveku to vela da po kazdej stranke, pretoze budes vidiet aj realne prevedenie, velkost a dozvies sa aj veci ohladne riesenia, materialov a vsetko, co potrebujes vediet...

Obrázok

Stránka 68 z 70 [ Príspevkov: 694 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre