Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 65 z 67 [ Príspevkov: 669 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 09 Apr 2021, 18:05 

..gomez to je tazko zistovat takto od pocitaca..to podla mna moze posudit len clovek co s tym robi a ked ho bude vidiet..cize jedina moznost je dohodnut sa s krbarom aby to prisiel pozriet, ze co je to zac aky je to material aka je ta stavba, ci je to bezpecne alebo ci bude bezpecnejsie ho urobit na novo..lebo niektore stavby krbov uz maju dobre casy za sebou a zbytocne by mohli ohrozit bezpecnost ludi, byvania..

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 12:55 

aj som si myslela, že to inak nepôjde. Chcem by ho vymeniť no nevie či to vôbec pôjde. Je to starý krb.

Poslať Napísal: 21 Apr 2021, 13:07 

Vie aspon aky je to krb a z ktoreho roku? aspon tieto veci by mal mat v papieroch o dome nie?

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 10:42 

..potom jedine tak ako som ti pisal, najst si niekoho kto s tym robi a venuje sa tomu aby to prisiel pozriet..mozno bude potrebne celeho sa ho zbavit a urobit to na novo..cize aj na to by som sa v takomto pripade psychicky pripravil lebo nikdy nevies ako to vypali..ale hlavne si myslim, ze je dolezite aby bol dobre urobeny a aby bol bezpecny, to by mal byt zaklad..

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 19:34 

rozhodol sa, ze krb pojde komplet prec a chce tam dat spravit novy, dom ide prerabat, tak ze by sa ten krb ani nehodil, chce nieco modernejsie. viete o firme ktora robi pekne krby? moderne a nadcasove?

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 12:41 

No to tak byva a ako postupuje? Aj ma vybratu firmu co mu to bude robit?

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 11:57 

Gomez najdolezitejsie najst si dobreho krbara ten ti urobi vizualnu podobu krbu aku len chces, vsetko je to o dohode.
Pozri si napriklad toto https://www.krby-deltako.sk/krby-s-rovnym-presklenim/ keby si mal presklenu krbovu vlozku len zpredu tak sa to da takto rozne urobit, dnes tych moznosti je velmi vela, mozes si vybrat aky kamen chces, kam ho chces ako si to predstavujes, je to vsetko o fantazii o tom, co sa ti paci a co ti aj krbar povie, ze je vhodnou volbou.

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 15:16 

on bohužiaľ nevie ani koľko chce investovať, on by rád niečo kvalitné ale tak do max 2000€ a to vôbec neviem ci nájde, veď len tie samotné vložky sú dosť drahé

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 13:44 

zdar gomez - moj nazor je ze treba byt otvoreny aj cenam, netreba vopred robit unahlene zavery, ze nieco je lacne alebo drahe. Podstatne je nielen kupit krb, ale aj aby bol spravne obostavany, aby bol pouzity kvalitny material a vela ineho.
A teda kvalitu tychto veci nezistis len tak na zaklade cien ;)

Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 12:55 

dnes sa uz ozaj kadejako daju tie krby urobit. mne az sanka pada z niektorych fotiek, obrazkov, co na nete som ponachadzal. len jedna vec je ako vzhladovo vyzera, ale to nie je vsetko, takze asi na ine by sme sa mali zameriavat.
chcel by som vediet ako je to so zarukou na krbove vlozky.

Stránka 65 z 67 [ Príspevkov: 669 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre