Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 63 z 70 [ Príspevkov: 691 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 70  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 06:16 

Záleží ako kde, sú obchody, kde to bez problémov kúpiš, že sa dá dohodnúť, ale to je o inom zase. Ale chcem len vlastne povedať to, že ale toto nie je vôbec žiadny problém, keď ideš do toho cez firmu.
Pretože oni ti zabezpečia všetko, ty nemusíš nikam ísť a materiál zháňať kupovať podľa nejakého zoznamu alebo niečo. To nie je, že príde k tebe sused majster na slovovzatý :mrgreen:

Poslať Napísal: 10 Feb 2021, 14:21 

Tak zase nie každý má krb ako hlavný zdroj vykurovania, mám pocit že to ide dosť do ústupu a skôr to majú len ako vedľajší keď sa náhodou stane porucha. Nám tiež robil krb kamarát ktorý to robí roky rokúce a je v tom dobrý má veľa krbov za sebou že to nie je len tak že na to treba fakt vedomosti o tom, že to nemôže robiť hocijaký murár a že pokiaľ človek nepozná dobrého krbára treba to dať spraviť firme čo má skúsenosti aby bola aj záruka keby niečo

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 14:18 

To nie ale musi fungovat ako si pisal ked vypadne hlavne vykurovanie domu a preto treba kvalitu nie davat tam smejdy z marketov s 2 rocnou zarukou

Poslať Napísal: 15 Feb 2021, 14:30 

Jansé čo sa týka kvality tak to musí byť, no nájsť kvalitnú firmu nie je také ľahké v dnešnej dobe :/ Pokiaľ nepoznáš niekoho kto má osbnú skúsenosť s ich prácou tak nemáš istotu

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 09:46 

Matias keď niekto si myslí, že na občasné zakúrenie to stačí, ale to tak vôbec nie je.
Stať niečo zlé sa môže aj pri pár zakúreniach, takže spoliehať sa na to podľa mňa nedá, aspoň ja by som sa na to nie.
Ja čo mám skúsenosť s Deltakom, tak oni si vyrábajú krbové vložky, aj ich montujú, robia celé obostavby a to hovorí už o niečom. Aj o kvalite, aj o odbornosti, o znalosti ako vložky fungujú aj všetko. Takže skôr takýmto smerom je dobré sa ubrať. Aj keď vyjde to viac ako keby to urobil nejaký sused majster, ale aspoň máš záruku a vieš, že sa môžeš spoľahnúť.

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 13:50 

kolko ta od nich vysiel krb?Myslim uplne celkovu sumu nie len za vlozku.Som zastancom ze za kvalitu sa oplati zaplatit, ked poskytnu aj servis a dlhsiu zaruku ako 2 roky tak je super.

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 11:50 

Philip stačí ak je firma na trhu už roky, ak si vieš pozrieť nejakú ich prácu, to vie hovoriť samé za seba. A nemusíš sa vtedy obávať.
Vôbec to nie je tak ako píšeš, že musíš niekoho poznať, keď firma je na trhu roky rokúce, tak to o niečom svedčí, keby nebola OK, spoľahliví, tak by toľko nefungovali.

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 09:01 

len tych firiem na slovensku nie je zase tolko co maju naozaj kvalitnu pracu, ja by som tiez dal zarobit kamaratovi kamenarovico viem ze je dobry v odbore ako firme ktoru poznam len z fotiek a citania na nete.

Poslať Napísal: 07 Mar 2021, 09:32 

matias keby si bol presvedčený o kvalite a vieš, že má dobrú prácu a poskytne ti aj záruku aj všetko ako má byť tak budiš, ale teda dať si to urobiť nejakému kamarátovi, čo si myslí, že to všetko vie a realita je mnohokrát iná, tak to je hazard, ale je to na tebe, ja radšej som si dal krb urobiť firme, čo sa tomu roky rokúce venuje a nemusím sa báť, že kvôli krbu vyhoríme, ale viem, že všetko je urobené správne ako má byť, ale podstatné je aj zvoliť správnu veľkosť vložky

Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 15:03 

a aku firmu by si teda odporicil, ja viem aku robotu ma ten moj kamarat, nie je ani najlacnejsi, tak ze setrit rozhodne nechcem, chcem kvalitu

Stránka 63 z 70 [ Príspevkov: 691 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 70  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre