Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 62 z 70 [ Príspevkov: 691 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 70  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 09:09 

Sherlock ako je to s tým čistením skla prosím ťa?
Ako často ho čistíš? Ovplyvňuje to aj kúrenie, že akým drevom a tak? Či to záleží od krbu ako takého?

Poslať Napísal: 28 Jan 2021, 13:07 

to ze zavolam kominara je jasne ved nechcem aby som vyhorel, ale kedy je to lepsie riesit pred zimou alebo po zime, ten komin pred sa treba aj cisiti

Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 09:00 

Komínara by som voalal po vykurovacej sezóne, alebo aj pred,myslím že je to na tebe pokiaľ niekto kúri len krbom tak určite aj aj, nie jeden dom vyhorel kvôli nevyčistenému komínu.

Poslať Napísal: 30 Jan 2021, 09:00 

z mojho pohladu je najlepsie pred aby si mal pripraveny krb na zimu aby si bez problemov a bez obav mohol kurit ale kazdy si to dava inak myslim v inych intervaloch robich.
na to cernenie skla ma vplyv aj to akym drevom kurime, ked je vlhke tak jasne ze to len tak tlie a nehori a vznika viacej dymu a potom sa to na to sklo chyta preto je dobre aby drevo bolo preschnute najlepsie ho skladovat na nejakom mieste vonku ale tak aby nan neprsalo a aby sa tam aj vietor dostal ze to prefukne ;)
cize cistenie je rozne ale ja chemiu na cistenie skla nepouzivam a to uz mame krb nejaky ten piatok a ziadny cistic som na to nekupoval :D

Poslať Napísal: 03 Feb 2021, 16:02 

mam dohodnute stretnutie s krbarom, mam podklady aku krbovu vlozku chcem co mu este nachystat ?

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 09:22 

A pride k tebe domov alebo na stavbu alebo ides ty k nemu? Lebo asi by mal aj vediet kde bude dany krb stat teda aspon si myslim,podla toho co idete dohadovat

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 19:06 

Cmiro potrebuješ hlavne mať projekt, pôdorys, že čo a ako máš, ako čo chceš podľa mňa, aspoň čo si teraz zisťujem, tak o tomto som počul, že toto je dobre mať ;)
Ja by som chcel keby krbár prišiel k nám, aby proste videl, kde chcem krb, jak si to predstavujem. Len neviem ako je to teraz a či je to možné.

Poslať Napísal: 05 Feb 2021, 13:13 

da sa teraz vobec riesit teraz nieco ako krb a prerabka? ked je ten lock? lebo ved vsetky predajne zatvorene kde kupim potrebne veci ? a ten krbar musi predsa niekde nakupovat material, riesili ste to teraz niekto? Vyberat to online mi nepride zrovna dobre.

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 12:01 

Aj keď je lockdown, tak niektoré veci fungovať musia a kúrenie je zásadná vec, takže spôsob sa dá nájsť. Krbár nemá problém si zohnať veci, pretože oni sú ako firma a to je úplne iné nie ako keby sme my ako fyzické osoby chceli nakupovať.
Ale online kupovať to dozaista nie, krbová vložka na fotke a v reále je sto a jedno, to je najlepšie keď vidíš naživo. Ohľadne tohto je najlepšie sa priamo s krbárom skontaktovať v akom režime oni fungujú ;)

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 15:27 

to je pravda zivnostnici mozu ist nakupit co treba, buhuzial bezny clovek si teraz nekupi ani ziarovku ked potrebuje ach

Stránka 62 z 70 [ Príspevkov: 691 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 70  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre