Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 61 z 65 [ Príspevkov: 642 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 14:54 

no čo sa týka krbu tak by som šiel do kvality a tu ti v markete nedajú tam chcu predať len to najdrahšie lebo z toho majú asi províziu

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 17:55 

zdar ronoo - chapem asi ako to myslis, mal si pocit, ze mu nejde o to co potrebujes, ale o to zarobit tak, hej?
Zalezi ake su tepelne straty, pretoze vybrat vykon pri krbe je to najpodstatnejsie, od toho sa vsetko odvija ty nepotrebujes pri nizkych tepelnych stratach nejaky velky a tomu treba prisposobit ten vyber. Znaciek je vela, len pozeraj vyrobcov, ktori ti poskytnu aj dobru zaruku a aj servis aby si mal.

Poslať Napísal: 24 Jan 2021, 07:38 

čo je to dobrá záruka podľa teba?? lebo ja teda čo som sa stretol doposiaľ so zárukou tak len tri roky, to bolo tak najviac :|

Poslať Napísal: 24 Jan 2021, 13:21 

každý to má inak. Záleží od značky krbovej vložky, záleží od krbára koľko ti dá na prácu a podobné veci.
Deltako napríklad na krbové vložky poskytuje záruku päť rokov a tiež poskytujú aj záručný, aj pozáručný servis, takže to je výhoda. Len podstatné je komunikovať s firmou aj keby sa nám niečo nezdalo. Tiež je fajn robiť pravidelné prehliadky, či je všetko okej, či vložka dobre tesní, či sa otvára bez problémov tak ako to má byť.

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 09:17 

Gramlo ale mohol by si mi napísať ako myslíš pravidelné prehliadky? Aký časový interval? Raz ročne alebo stačí raz za tri roky alebo na akej báze?

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 14:01 

a akly vykon by si mi odporucal uz v tom ako taky prehlad no stale to studuje a zistujem, rad by som nasiel firmu ktora by ma nechcela len osklabat ale ponukla mi krb vyhovujuci pre moj dom a mna, lahka udrzba, servis popripade nejake vychytavky ak maju

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 21:58 

čo máš na mysli tou ľahkou údržbou?údržba by mala byť pri každom jednom krbe rovnaká nie?

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 13:37 

pri tych novych asi ano ale pri tych starych to treba cistit, inak kedy sa dava cistit komin kominarovi? po zime ci pred zimou?

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 16:35 

...hybrid...tak kominar to by mala byt pravidelna zalezitost. Cistenie komina, tak akoby automaticke malo byt pri stavbe krbu aby sa urobila revizia komina.
Ale udrzba krbu ako taka spociva normalne v cisteni krbu, popola, tiez aj cisteni skla. Ale to je normalna vec.

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 21:43 

Ronoo nájdi si krbára, ktorý má roky praxe, že by ti vedel poradiť aj s výberom vložky, aj s obostavbou a všetkým, čo proste potrebuješ.
To ako dlho človek robí tú prácu o niečom hovorí a tiež koľko toho má za sebou. A najmä nekupuj si vložku zvlášť. Že niekde v markete alebo objednáš cez internet, lebo síce môže ťa vyjsť lacnejšie, len kto ti ju obostavia.

Stránka 61 z 65 [ Príspevkov: 642 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre