Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 57 [ Príspevkov: 569 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 19 Jan 2017, 12:42 

Brain píše:
Pfu krb uz mam nejakych desat rokov, to mi kamarat lacnejsie zohnal tak som si ho dal, lenze neviem co teraz s tym, clovek ktory s tymi krbmi pracoval uz nie je dostihnutelny, neviem sa k nemu dopatrat a obavam sa ze tesnenie na ten krb uz nezozeniem :/ preto sa pytam ze ako dalej :/ nie nemal som nejako problemy az na toto ale toto uz ma privadza k sedinam

Nerozumiem, preco vsetci riesia najma cenu pri krboch, vidis ze si teraz na to doplatil? Ono tento problem uz mohol byt dlhsie len si to nejako neregistroval. Je podla mna lepsie...si zaplatit za kvalitnu krbovu vlozku a obostavu a potom sa tesit roky z krbu ako riesit tieto problemy. Ako dalej? Tesnenie nezozenies podla mna a hlavne by si mal myslim ze problem aj s vymenou, to budes musiet podla mna dat vymenit celu vlozku

Poslať Napísal: 20 Jan 2017, 11:51 

Panis lenze vlozka sa neda len tak vybrat z obostavby nie? Ci ako to je? Asi nie je najjednoduchsie pustit sa do rekonstrukcie krbu alebo sa mylim? no neviem si predstavit,,,,ze by som nieco taketo niekedy musel,,,vobec riesit :roll:

Poslať Napísal: 23 Jan 2017, 12:26 

Neda sa, najvhodnejsie je riesit to tak, ze zburat aj obostavbu a urobit to na novo, pretoze problemov moze byt v celej tej stavbe viac nemusi to byt len cisto problem v tesneni a vies co vymeni sa vlozka, nakoniec sa zisti, ze problem je este aj niekde inde a potom sa to bude burat? neviem osobne by som to riesil hned a zaraz ze nanovo, ved mozno by bolo vhodne keby si krbara na to zavolal aby sa na to pozrel

Poslať Napísal: 30 Jan 2017, 13:59 

Panis,,len potom mi to vychadza tak ze v podstate tie peniaze co isli do prvej stavby krbu a do vlozky boli zbytocne vyhodene nie?,,to neznie moc dobre, ze clovek len tak vyhodil zbytocne peniaze a teraz by sa mi takto to vsetko zrutilo pred ocami ci?

Poslať Napísal: 31 Jan 2017, 12:19 

Tak doplatil som na to, ale tak v tej danej chvili som nemyslel ze nieco take by sa mi mohlo stat, bral som to tak ze je to v podstate jedno ako to budem riesit, za kolko penazi, nemyslel som ze to bude mat taky dopad na kvalitu ale tak opak bol pravdou :/ lenze vymena celej vlozky, to vlastne bude treba j novu obostavbu, takze to fakt tie peniaze co som do tohto dal na zaciatku boli zbytocne vyhodene, ja odpadnem..... :/ kolko vychadza taka kvalitnejsia krbova vlozka? nie ze dostanem infakt, ked dostanem cenovu ponuku z nejakej firmy

Poslať Napísal: 07 Feb 2017, 09:54 

Brain píše:
Tak doplatil som na to, ale tak v tej danej chvili som nemyslel ze nieco take by sa mi mohlo stat, bral som to tak ze je to v podstate jedno ako to budem riesit, za kolko penazi, nemyslel som ze to bude mat taky dopad na kvalitu ale tak opak bol pravdou :/ lenze vymena celej vlozky, to vlastne bude treba j novu obostavbu, takze to fakt tie peniaze co som do tohto dal na zaciatku boli zbytocne vyhodene, ja odpadnem..... :/ kolko vychadza taka kvalitnejsia krbova vlozka? nie ze dostanem infakt, ked dostanem cenovu ponuku z nejakej firmy

to zrejme bola ta chyba ze si v tej danej chvili na to nemyslel, musis v tomto pozerat dopredu ocakat co by sa mohlo stat a ako sa da tomu hned na zaciatku predist ;) tak vsetko zalezi od rozmerov vlozky, ale rataj nejako od dvojky hore, plus samozrejme praca a tieto veci ale presne nacenenie ti vie dat len krbar ty jedine co si mozes tak pozriet ceny za samotne vlozky ;)

Poslať Napísal: 14 Feb 2017, 09:24 

PanisD píše:
to zrejme bola ta chyba ze si v tej danej chvili na to nemyslel, musis v tomto pozerat dopredu ocakat co by sa mohlo stat a ako sa da tomu hned na zaciatku predist ;) tak vsetko zalezi od rozmerov vlozky, ale rataj nejako od dvojky hore, plus samozrejme praca a tieto veci ale presne nacenenie ti vie dat len krbar ty jedine co si mozes tak pozriet ceny za samotne vlozky ;)

Lenze nacenenie mi vedia dat az po zvazeni vsetkeho a odkomunikovani ze jak by som si to predstavoval nie? Len tak od buka mi to nebudu vediet povedat, ci ako? A ceny za samotne vlozky si viem kde pozriet? Aspon to by mi pomohlo nech si viem aspon pozriet a pripravit sa na tie ceny ;)

Poslať Napísal: 20 Feb 2017, 10:21 

tak ano musia mat istu predstavu aby ti vedeli povedat, kolko za pracu a podobne. Neda sa to len tak, ze povedzte mi toto toto. Dufam, ze si rozumieme :) ked si chces pozriet ceny samotnych vloziek tak pozri toto http://krby-deltako.sk/krbova-vlozka.php, tu najdes jednotlive typy vloziek k nim dokonca aj popis, rozmery a vsetky tieto veci a dokonca aj cenu, takze si vies aspon urobit teda taky hruby obraz, ze v akej priblizne cenovej hladine sa budes pohybovat

Poslať Napísal: 12 Mar 2017, 15:44 

Brain píše:

,,Tak niekto sa uci z cudzich chyb iny zo svojich vlastnych,,,,ty asi z vlastnych, ja som sa poucil uz od teba,, nema setrenie zmysel po tejto strane, ale na to si clovek musi zrejme prist sam ako si si aj ty prisiel a aspon ti to otvorilo oci a uz vies ze ta prvotna investicia je dolezite ;)

Poslať Napísal: 14 Mar 2017, 14:25 

PanisD píše:
tak ano musia mat istu predstavu aby ti vedeli povedat, kolko za pracu a podobne. Neda sa to len tak, ze povedzte mi toto toto. Dufam, ze si rozumieme :) ked si chces pozriet ceny samotnych vloziek tak pozri toto http://krby-deltako.sk/krbova-vlozka.php, tu najdes jednotlive typy vloziek k nim dokonca aj popis, rozmery a vsetky tieto veci a dokonca aj cenu, takze si vies aspon urobit teda taky hruby obraz, ze v akej priblizne cenovej hladine sa budes pohybovat

Panis vdaka za ten link, aspon viem ako sa pohybuju ceny za samotne vlozky a co vlastne ta cena zahrna, kedze je tam aj nejaky ten popis, ze co vsetko vlozka ma. Bola to pre mna fajn pomoc, ale riesil som to nakoniec tak, ze som si na tej stranke nasiel kontakt a telefonicky sme sa dohodli ako by bolo vhodne moj problem riesit. Nechcel som uz len takto dalej tapat a spekulovat, musel som zacat nieco ozaj robit pre to aby sa to vyriesilo co najskor

Stránka 7 z 57 [ Príspevkov: 569 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre