Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 57 [ Príspevkov: 569 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 15 Dec 2016, 10:41 

Sympl ze je to nemozne? Pokial je vlozka zle v dome umiestnena, pokial nie je kvalitne obostavana, pokial nie je vsetko spravne urobene napojene ako ma byt, pokial clovek zanedbava revizie komina a podobne tak ver mi ze vtedy je poziar dost mozny.

Poslať Napísal: 16 Dec 2016, 11:55 

Juraj15 píše:
Sympl ze je to nemozne? Pokial je vlozka zle v dome umiestnena, pokial nie je kvalitne obostavana, pokial nie je vsetko spravne urobene napojene ako ma byt, pokial clovek zanedbava revizie komina a podobne tak ver mi ze vtedy je poziar dost mozny.

Počkaj to je ešte aj potrebné robiť revízie komína? To som nevedel. Ako často je to potrebné a kto to robí? To treba kominára neustále raz do roka alebo jak volať?
Sorry, ale teraz si ma týmto zaskočil.

Poslať Napísal: 19 Dec 2016, 15:47 

Sympl tie revizie je potrebne urobit na zaciatku a potom samozrejme ze je potrebne zabezpecovat pravidelne kontroly a vsetky veci okolo toho, no a to vsetko zalezi od toho ze komu si ten krb das robit. Moj bracho si dal robit...firme ktora mu vybavila...aj revizie aj stavbu krbu aj vsetko vsetko na komplet a on nemusel riesit dokopy nic

Poslať Napísal: 03 Jan 2017, 13:00 

Suhlasim s hotdolom vsetko to je od toho ako sa dohodnes s krbarom, aku ponuku ti navrhne, ci nezabezpecuju oni nieco take a podobne. My sme davali krb robit Deltaku, oni riesia aj tieto veci, takze nie je to len o tom ze postavia a dalej sa nezaujimaju, zabezpecia aj revizie, aj vsetko potrebne pre spravne fungovanie krbu :)

Poslať Napísal: 10 Jan 2017, 13:46 

Ďakujem - lenže tá firma to robí normálne bežne? Alebo je potrebné nejako dopredu sa s nimi dohodnúť, že chcem aby mi urobili aj kontroly, revízie toho komína?
Tie revízie to je dáko aj zo zákona?

Poslať Napísal: 11 Jan 2017, 12:31 

To ci je to zo zakonu...to ti ja povedat neviem...ale myslim ze by to malo byt v zaujme kazdeho cloveka co krb ma dat si robit vsetky tieto prehliadky, pretoze prave to castokrat sposobuje nejake problemy s poziarom a podobne, tak oni to robia standardne :)

Poslať Napísal: 12 Jan 2017, 09:22 

hotdol píše:
To ci je to zo zakonu...to ti ja povedat neviem...ale myslim ze by to malo byt v zaujme kazdeho cloveka co krb ma dat si robit vsetky tieto prehliadky, pretoze prave to castokrat sposobuje nejake problemy s poziarom a podobne, tak oni to robia standardne :)

Malo lenže či to je v zájme každého to je otázne, no a ako to je cenovo s týmito revíziami? To sa potom nejako zvlášť im platí? Alebo keď oni mi povedia finálnu cenu, tak tam bude zarátaná aj revízia? Alebo ako to je v tomto smere?

Poslať Napísal: 16 Jan 2017, 13:42 

Prosim vas da sa niekde zohnat akoze nahradne tesnenie na krbovu vlozku? Mam pocit ze poslednu dobu mam nejako viac dymu v jedalni a cele sa mi to nezda, bolo vsetko ok, ale teraz posledny mesiac mi to zacina uz liezt na city a neviem co s tym :/

Poslať Napísal: 17 Jan 2017, 12:08 

Brain píše:
Prosim vas da sa niekde zohnat akoze nahradne tesnenie na krbovu vlozku? Mam pocit ze poslednu dobu mam nejako viac dymu v jedalni a cele sa mi to nezda, bolo vsetko ok, ale teraz posledny mesiac mi to zacina uz liezt na city a neviem co s tym :/

...si si isty ze problem je zrovna v tesneni? Nemyslis si ze by problem mohol byt aj niekde inde?...aj ked myslim ze je dost pravdepodobne ze nie je tam kvalitne tesnenie, ako dlho krb uz mas? doposial si nemal nejake problemy? tesnenie pokial viem ani nie je mozne zohnat.

Poslať Napísal: 18 Jan 2017, 13:17 

Pfu krb uz mam nejakych desat rokov, to mi kamarat lacnejsie zohnal tak som si ho dal, lenze neviem co teraz s tym, clovek ktory s tymi krbmi pracoval uz nie je dostihnutelny, neviem sa k nemu dopatrat a obavam sa ze tesnenie na ten krb uz nezozeniem :/ preto sa pytam ze ako dalej :/ nie nemal som nejako problemy az na toto ale toto uz ma privadza k sedinam

Stránka 6 z 57 [ Príspevkov: 569 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre