Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 41 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 11 Nov 2019, 14:15 

Matias už to tu zaznelo, nie je to len o tom presklení ale je toho viacej.
V tom linku, čo tu je, tak nájdeš všetky potrebné info, ale tak je iné, keď sa stretneš s krbárom, ktorý má skúsenosť, ktorý dané vložky pozná a vedel by ti k tomu jednoznačne povedať viacej ;)

Poslať Napísal: 12 Nov 2019, 13:31 

SOKY MYSLIS, ZE LUDIA IDU DO KRBU PO VACSINE Z DOVODU, ZE HO CHCU MAT AKO ZALOZNY ZDROJ, ZE KED NAPRIKLAD VYPADNE ELEKTRINA?
ALEBO AKY JE TEN HLAVNY DOVOD PRECO DO TOHTO IDU??

Poslať Napísal: 13 Nov 2019, 11:43 

Jasné, dík za to, že ste mi o tom napísali. Nevedel som, myslel som, že len v tom presklení je rozdiel a inak že je to rovnaká vložka jak aj bola teda taký typ jaký mali v ponuke. Ale tak vidieť, že napredujú vo všetkom aj v tých technológiách a to je podľa mňa fajnové ;)

Poslať Napísal: 15 Nov 2019, 08:20 

matias nie, tie vlozky musia byt podla mna prisposobovane tomu ake mame ako zakaznici naroky, co ocakavame, predsa len pre mna ako zakaznika bolo velmi dolezite to, aby som nemal furt spinave, zacmudene sklo na vlozke, tiez aby dokazal krb dobre vykurit cely dom, aby sa nestalo, ze bude chladno a aby to aj zaroven dobre vyzeralo, tieto veci proste musia ist spolu ruka v ruke, aspon podla mna

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 12:42 

POKAR A TO JE JEDINA VEC NA KTOREJ TI AKOZE ZALEZALO?
LEBO Z TOHO, CO SI PISAL TO TAK NEJAKO VYZNELO A TEDA SOM TROCHU Z TOHO ZMATENY, CI OZAJ NA NIECOM TAKOMTO SA MA STAVAT

Poslať Napísal: 18 Nov 2019, 14:45 

ahoj boris
..nemusi to byt ako zalozny zdroj, nemusi to byt len kvoli tomu..jasne, ze je to fajn ale neni to hlavny dovod..aspon ja to tak neberiem, pre mna je to benefit z dovodu, ze krb vykuri dom velmi rychlo..ze velku plochu za pomerne kratky cas..

Poslať Napísal: 20 Nov 2019, 11:46 

boris pre niekoho je krb ako záložný zdroj, pre niekoho je to ako doplnkové kúrenie, ktoré sa využíva najmä v prechodnom období, pre niekoho je to zdroj príjemnej atmosféry, každý si pri tom podľa mňa nájde niečo iné a aj rôzne dôvody na to, že prečo do krbu ísť.
Napríklad ja sa prikláňam jednoznačne k tomu, že krb je veľmi dobrý napríklad v októbri, septembri, keď sa vonku ochladí, príde nejaký dážď na pár dní a už neni tak teplo. Vtedy si prikúriť krbom je úplna paráda. Nemusíš spúšťať zapínať celé kúrenie v dome, ale stačí toto. Čiže aj ušetríš a je to viac menej bez starostí ;)

Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 17:57 

Čaute...Písal som vám pred niekoľkými mesiacmi...Nevedel som, čo urobiť, či dať krb alebo radšej z tej myšlienky popustiť...Snažil som sa prečítať si všetko, čo sa dalo...A došiel som k rozhodnutiu, že bude lepšie, keď sa priamo pozhováram s niekým z fachu...Kto mi bude vedieť vysvetliť kedy sa krb oplatí, aký a všetky veci okolo toho...Tak som sa nakontaktoval na Deltako...O tej firme som sa dozvedel tu...Takže ma čaká stretnutie s nimi a uvidíme, čo bude ďalej...

Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 11:39 

Miky co ta dalej caka? Konecne budes vediet ako krb vyberat, co je podstatne, na co sa zamerat a budes mat aj lepsiu predstavu o cene, ze ako ta to priblizne chyti, to je podla mna super ;)

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 11:49 

Čau...Tak v to dúfam, že to bude tak ako píšeš...Lebo už je to dlho čo sa tomu venujem a už by som chcel aby to bolo na poriadku...Aby sme krb mali aby som mal srdce na mieste...

Stránka 41 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre