Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 11:55 

..roman pravda je toto, ze sklo same od seba nema ved preco prasknut, ja na to dovod nevidim, mne sa paci to, ze dnes uz su na krbovych vlozkach aj ohybane skla, co znamena, ze je vidiet uplne do vnutra, ze nic neni na tej vlozke akoby rusive, ze by si cez niektoru cast dnu nevidel.

Poslať Napísal: 16 Okt 2019, 12:22 

Samé nie, ale o prípade prasknutej vložky, respektíve len skla som už počul. To je tak, keď má niekto doma nejakého akčného potomka, ktorý sa naháňa s hokejkou po celom dome, potom to môže aj s prasknutým sklom skončiť, ale tam skôr ide potom o výchovu dieťaťa a nie o samotnú vložku :mrgreen:

Poslať Napísal: 22 Okt 2019, 09:21 

NEZKO TO JE DOST NEPRIJEMNA SITUACIA NIECO TAKE, TO TI POVIEM A ESTE AJ ZBYTOCNE VYDAVKY, ALE TAK TO NEVIES ODHADNUT, ZE NIECO TAKE SA MOZE STAT, POTOM JE DOBRE SA PRIAMO OBRATIT NA KRBARA, KTORY TEN KRB ROBIL CI BY VEDEL V TAKOM PRIPADE S NIECIM POMOCT, ZOHNAT INE SKLO A SPRAVIT TO

Poslať Napísal: 23 Okt 2019, 06:46 

..myslim, ze to by mali vediet pomoct, aj ked zase su to peniaze navyse, ale tak co uz ked sa nieco take stane, tak je nutne to dat do poriadku co najskor..ja som v tomto smere rad, ze sa niecoho takehoto nemusim bat..sice sme s domom a aj s krbom cakali dlhsiu dobu, kym sme do toho isli..ale stalo to zato..pretoze decka su uz vacsie a uz sa nebojim niecoho takehoto..uz ani nemam obavu, ze by sa chytili skla alebo nieco..teraz uz aj pri zakurovani pomahaju a vela sa pytaju ohladne toho, co som celkom aj rad..lebo jak sa hovori, ze co sa za mladi naucis.. ;)

Poslať Napísal: 24 Okt 2019, 17:48 

Presne tak, už keď teraz si zvyknú, keď sa naučia čo a ako tak im to do dospelosti len pomôže, mne napríklad tiež veľmi fajn padlo to, že naši, že otec ma viedol k drevo, že sme chodili drevo chystať, že som si našiel k tomu cestu.
Pretože ten krb proste má to isté čaro ;-)

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 10:50 

Stylo jo niektoré vložky to majú, že ohýbané sklo. My síce ešte takú vložku nemáme, keďže sme krb robili už pred nejakým časom, ale keby som dnes išiel robiť, tak by som bez pochýb šiel do niečoho takého. Lebo aj to dobre vyzerá, že vidíš oheň proste z každej strany a je to bez nejakých rušivých častí a tiež je inak riešené otváranie vložky. Také zaujímavé je to pre mňa, my máme šak krb od Deltaka a čo som kukal, tak oni už tiež majú ponuku s takými vložkami, čo majú ohýbané sklá ;)

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 11:06 

Teraz je to moderné, to ohýbané sklo, brat ten si ide dávať robiť teraz akurát za týždeň či ako by mu to mali prísť robiť, lebo chcú to stihnúť čo najskôr aby mohol v zime robiť niečo na dome, keď už aj chladno bude aby mu tam nejako zima nebola ;)

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 18:15 

Soky rozdiel je v tých vložkách len v tom skle alebo ešte aj v niečom inom?

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 19:28 

Je rozdiel vo viacerých veciach, to presklenie by som povedal, že je taký benefit. Tu som si našiel o tých vložkách viacej ;) https://www.krby-deltako.sk/krbove-vloz ... ollection/ Je tam popísané aj to ako funguje systém, dokonca som tam našiel aj to jak sa čistí tá krbová vložka, má to aj iný výsuv keďže ide o ohýbané sklo, ale teda mi to príde prepracované dosť dobre ;)

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 20:08 

je tam napisane ako funguje system, ale myslim, ze je lepsie si to dat ako sa hovori, ze po lopate si to dat vysvetlit od krbara, ktory vie ako sa tie vlozky vyrabaju a aj ako presne funguju, ze vlastne preco sa vyplati mat taku vlozku doma :)

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 415 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre