Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 33 z 37 [ Príspevkov: 363 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 10 Jan 2019, 09:38 

Myslím, že bez problémov, že budú sa snažiť vysvetliť ti všetko, čo potrebuješ vedieť. Lebo myslím, že sám krbár si uvedomuje aké je dôležité nič nezanedbať pri takejto stavbe ;)

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 07:59 

Už sa toho po pravde neviem dočkať...lebo mám pocit, že toto je vec, ktorá mi zatiaľ vzala najviac času...že som si musel o tom zháňať kopu informácii...čo treba ako predpripraviť...ako čo vybrať...a aj tak som hľadal, študoval a pomaly k ničomu som nedošiel...nie je to také jednoduché jak sa môže na prvý pohľad zdať...ale to tak býva, čo...

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 09:47 

ale toto nie je stratený čas, tento čas, čo venuješ tomu je dobre investovaný čas, lebo krbu sa venovať treba, krok po kroku, lebo pri tomto človek musí urobiť viacero rozhodnutí aby krb bol vo finále tak jak si predstavujeme ;)

Poslať Napísal: 15 Jan 2019, 09:38 

Je podstatne aj to z akych materialov je samotna ta krbova vlozka, co sa dava do obostavby? Alebo sa robia len z jedneho materialu?
Lebo pocul som, ze znamemu vlozka zhrdzavela a osobne to je vec, ktorej by som sa chcel vyhnut oblukom aj do buducna...

Poslať Napísal: 16 Jan 2019, 07:10 

Slepek píše:
Je podstatne aj to z akych materialov je samotna ta krbova vlozka, co sa dava do obostavby? Alebo sa robia len z jedneho materialu?
Lebo pocul som, ze znamemu vlozka zhrdzavela a osobne to je vec, ktorej by som sa chcel vyhnut oblukom aj do buducna...

O tomto som veru počul už aj ja. Ale skúsenosť osobnú s tým nemám, nestretol som sa s tým, že by vložka zhrdzavela ale počul som o tom. Rovnako som počul aj o tom, že krbová vložka môže prasknúť, pri čom tiež mi ostáva stáť rozum, pretože vložka by mala vydržať aj výkyvy teplôt aj proste všetko.

Poslať Napísal: 16 Jan 2019, 09:41 

si sa ho mal opýtať, že koľko ho stála a kde ju kupoval, keď takýto problém sa u neho vyskytol, myslím, že teda o nejakú prevratnú kvalitu zrejme nešlo :evil:

Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 09:07 

Nebol som s nim osobne, keby som bol tak sa ho samozrejme, ze popytam, ale to sa ku mne dostalo cez kamarata. Preto som tu a pytam sa vas, ci ste sa s tym stretli.
Zaujimalo by ma ci je to akoze normalny jav...

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 08:34 

Normálny jav to nie je keby bol, tak osobne by som asi riešenie akým je krb nevyhľadával, lebo myslím, že toto je dosť veľký problém a taká vložka potom nemôže správne fungovať, nemôže potom roky kúriť poriadne, tam musí byť nejaký háčiť.
Myslím, že sa ulakomil a zaobstaral si cenovo veľmi dostupnú krbovú vložku a takto sa mu to vypomstilo.

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 06:43 

vieš si predstaviť akoby to vyzeralo v mnohých domácnostiach keby to bol ako ty popisuješ, že normálny jav? to by každá domácnosť po pár rokoch musela meniť krb, robiť rekonštrukciu krbovej vložky, takže normálne to nie je ani len zďaleka ;)
preto je vhodné nájsť si najskôr ako prvú vec krbára, ako napríklad ja som našiel si v Deltaku, tam ti vysvetlia, čo je dôležité a najmä prečo a prídeš na to, budeš mať jasno v tom, čo je normálne a čo nie ;)

Poslať Napísal: 05 Feb 2019, 07:24 

Takze podla toho co ste mi pisali tak mam pocit, ze mi chcete povedat, ze ide z istej miery aj o cenu, hej?
Ze aj od toho zavisi, ci potom pridu taketo problemy alebo nie. Tak pisal si mi o rekonstrukcii, tak ja pevne verim, ze ked uz krb dame, ze uz budem pevne rozhodnuty, tak to bude prvy a poslednykrat, co budem toto riesit, ze proste ho budeme mat na roky...

Stránka 33 z 37 [ Príspevkov: 363 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre