Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 32 z 37 [ Príspevkov: 363 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 11:23 

My nieco taketo nemame, co niekedy aj lutujem, ale som rad, ze krb nam sluzi aj vyzera dobre. Pre mna prioritou proste bolo to aby bol spolahlivy, aby bol kvalitne urobeny. Vzhlad ten bol dolezitejsi pre moju polovicu, ja na tieto veci nejako nedbam, pre mna je skor funkcnost na prvom mieste :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Dec 2018, 09:35 

U nás tiež estetičnô má na starosti manželka. Keby to nechala na mňa tak neviem a vlastne asi ani vedieť nechcem akoby to dopadlo. Ako by to u nás vyzeralo.
Ale šak v konečnom dôsledku to je tak, že ženy by mali urobiť z domu domov, no nie?

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 15:05 

Olo1 píše:
U nás tiež estetičnô má na starosti manželka. Keby to nechala na mňa tak neviem a vlastne asi ani vedieť nechcem akoby to dopadlo. Ako by to u nás vyzeralo.
Ale šak v konečnom dôsledku to je tak, že ženy by mali urobiť z domu domov, no nie?

Mali mali, lebo my na to evidentne cit nemame, aspon teda ja nemam to priznavam bez mucenia, ked treba nieco vybavit po technickej stranke, tak vybavim ked viem, zozeniem pripadne niekoho kto vie veci lepsie jak ja, ale vybavim, ale tieto veci to ide mimo mna :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 16 Dec 2018, 12:05 

Ujic ďakujem za to čo si mi napísal...aj o tom systéme, čo majú krbové vložky...dajú sa krbové vložky niekde pozrieť aj naživo?...aby som mal predstavu aj o reálnom vzhľade?...

Poslať Napísal: 29 Dec 2018, 12:16 

Jugor píše:
Ujic ďakujem za to čo si mi napísal...aj o tom systéme, čo majú krbové vložky...dajú sa krbové vložky niekde pozrieť aj naživo?...aby som mal predstavu aj o reálnom vzhľade?...

Máš na mysli krbové vložky Deltako?Firma má v Komárne showroom.Tam si vieš pozrieť tie krbové vložky aj naživo,aj rôzne veľkosti,čo si myslím,že ti pomôže si to predstaviť doma.Že budeš mať takú lepšiu predstavu,čo by sa hodilo.Aj keď samozrejme,že veľkosť treba vyberať na základe výkonu krbovej vložky a nie toho,čo by sa nám páčilo.Aj keď jasné,že aj to je potrebné.Ale na prvom mieste aby bola efektivita a funkčnosť.

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 10:04 

Efektivita a funkčnosť...dobre budem to brať do úvahy...idem pozrieť kde presne je predajňa...tam majú tie vložky všetky vyložené, vystavené hej?...

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 09:50 

Na svojom webe majú aj kontakt aj kde ich nájdeš.Nemyslím si,že by to mal byť nejaký problém.Nie som si istý,či všetky,ale vystavených majú dosť,že je z čoho vyberať,keď by si chcel takto a najlepšie na tom je,že sú to ich vložky.Ich značka.

Poslať Napísal: 04 Jan 2019, 10:09 

toto je veľký benefit, ktorý nemá len tak hockto. mnohí krbári poskytujú rôzne značky krbov. lenže podľa mňa je to o inom, keď firma má konkrétne svoje krbové vložky. ktoré dokonca majú systém spaľovania vlastný. že si ho oni vyvinuli. vynašli.

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 07:33 

Je to lepšie, človek má aj taký lepší pocit, aspoň teda ja mám. My máme krb tiež od tej firmy, o ktorej ste písali a aj krbovú vložku a nemenil by som to. Krbár presne tie vložky pozná, vie na akom princípe fungujú, vie, čo je vhodné, ako kúriť, ako by mala byť zapojená, aké všelijaké systémy má, že aj ten systém čistého skla, aj nám vedel vysvetliť, že na akom princípe to funguje a to je podľa mňa dôležité ;)

Poslať Napísal: 09 Jan 2019, 08:33 

To si uvedomujem…preto sa chcem aj s nimi stretnúť…prebrať, že čo by bolo vhodné riešenie práve pre mňa…čo by mi navrhli a odporúčali…Havran dúfam, že aj u nás to takto bude, že budú ochotní poradiť…vysvetliť…už som si našiel kontakt, aj som im volal a mám v pláne sa tam budúci týždeň zastaviť, lebo tento to nejako nestíham…

Stránka 32 z 37 [ Príspevkov: 363 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre