Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 31 z 37 [ Príspevkov: 362 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 09:26 

Bez kvalitnej práce, bez kvalitnej krbovej vložky podľa mňa si človek nemôže užívať to čaro, tú atmosféru krbu ako by sme si užívať mali!

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 10:51 

...to jo. ale u nas napriklad bolo dolezite aj to aby krb nevyzeral ako kazdy iny. ako kazdy v tychto dnesnych modernych domoch. predsa len ked uz pre nieco sa rozhodneme tak chceme aby to bolo kvalitne, ale zaroven aby to bolo jedinecne, aby to bolo nieco co nema len tak hockto. moj nazor je taky, ze ked chcem krb musim mat uz vlastne aspon nejaku predstavu o tom jak by mal vyzerat.

Poslať Napísal: 23 Nov 2018, 11:53 

...ty ak si dobre spominam si o tom pisal uz davnejsie, ze by si cosi taketo volil. Aj nam posles, ze co si vybral? My sme skor za klasiku doma, aby ten krb bol neutralny, aby sa nam lepsie ladila obyvacka, aby sme si ju vedeli doladit podla vlastnych narokov :mrgreen:

Poslať Napísal: 26 Nov 2018, 09:51 

...kazdy ma to svoje. je to normalne, my sme chceli aby to bolo ine, aby to bolo take ozivenie, taka ceresnicka na torte. alebo akoby som to mal nazvat. poslem poslem, aby si mal lepsiu predstavu. niekto ma rad neutralne veci, niekto nie no. :)

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 11:22 

Nevidim, ze by si bol poslal konkretne, co si vybral, co doma mate a myslim, ze nie som sam co je na to zvedavy, pretoze my tiez sme sa drzali skor v takej neutralnej rovine, aby krb ladil, aby zapadol, aby nejako nekrical, aby dotvaral atmosferu priestoru ;)

Poslať Napísal: 29 Nov 2018, 12:46 

..mozno mu to nepridalo alebo tozvie. Ale rad by som to videl, lebo pamatam, ze o tom davnejsie pisal, aj link som vtedy pozeral, ponuku takych tych obostavieb alebo akoby som to pomenoval a bolo to zaujimave. Ze take netradicne. Ale je to vsetko o tom, kto ma jake predstavy a ocakavania ;)

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 10:13 

...sorry. asi som to nejako zle urobil. https://www.krby-deltako.sk/krby-vo-vel ... #iLightbox[5c06260be99ef]/0 toto je ono. malo by hned fotku otvorit, hned to co sme my vybrali. ako som pisal paci sa mi taketo riesenie, lebo je to ine a ine veci mam rad. a nie len ja v tomto sme sa so zenou nasli. lebo tiez zdiela rovnaky nazor.

Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 08:11 

Ked som to otvorilo, tak mi vyhodilo celu ponuku, nevyhodilo mi fotku, ze jeden nejaky ten kus, jednu tu vec. Tak neviem, ale vsetky su zaujimave ako sa na to pozeram.
Musim ti dat za pravdu v tom, ze to tak ozvlastni 8-)

Poslať Napísal: 06 Dec 2018, 08:46 

...pockaj potom neviem som to asi zase nejako zle urobil. no nevadi, otvorilo ti celu ponuku jo? tak kukni alaska, to je ono. to je to, co nas dostalo, ano aj tie ostatne su pekne, nehovorim, ze nie, vedeli by sme vybrat aj viac toho, ale ked krb mame len jeden, tak sme museli zuzit vyber a toto to vyhralo.

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 12:56 

stylo píše:
...pockaj potom neviem som to asi zase nejako zle urobil. no nevadi, otvorilo ti celu ponuku jo? tak kukni alaska, to je ono. to je to, co nas dostalo, ano aj tie ostatne su pekne, nehovorim, ze nie, vedeli by sme vybrat aj viac toho, ale ked krb mame len jeden, tak sme museli zuzit vyber a toto to vyhralo.

Pozeram - hned je to ta prva, co?
Dik, ze si to poslal, ze si napisal, vyzera to fest dobre, myslim, ze to stoji za to 8-) 8-)

Stránka 31 z 37 [ Príspevkov: 362 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 37  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre