Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 37 [ Príspevkov: 364 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kvalitná krbová vložka
 Poslať Napísal: 29 Sep 2016, 14:17 

myslis vlozky od tejto firmy? tie maju vsetky tieto vlozky. K comu by to bolo keby to nemali vsetky? aspon teda teplovzdusne to maju, lebo len tym som venoval pozornost. Je dobre ze to maju vsetky tie krbove vlozky pretoze tento system je velmi uzitocny v praxi ;)

Poslať Napísal: 30 Sep 2016, 08:36 

no mám na mysli hej vložky od firmy deltako. Neviem k čomu by to bolo keby ho nemali všetci ale tak som nad tým premýšľal, že vlastne ako človek zistí či to ten krb má alebo nie? ono sa to až pootom prejaví časom pri používaní alebo ako?

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 13:12 

samozrejme - clovek nato pride najskor pri pouzivani, pri tom kolko dreva spali. Vela veci sa prejavi ukaze az v praxi. Mnoho ludi ani nevie ze je takyto system dobre mat...je to o tom ze ked clovek nevie ako nieco taketo funguje tak mu to ani nechyba, ale keby si to vyskusali, tak by to podla mna odcenili;)

Poslať Napísal: 10 Okt 2016, 07:09 

PanisD píše:
tak neviem co mas na mysli inymi vlozkami ake ine. Cena zalezi od mnohych veci nie len od systemu, ale aj od velkosti, od typu a vsetko okolo toho. Ten system v praxi funguje asi tak, ze pocas horenia sa vacsina spalin spali. Zvysok spalin vychadza nespalenych cez komin..a tento system, ktory vyvinula vlastne ta firma od ktorej ja mam krb, riesi v podstate aby sa v korpuse vlozky spaliny zapalili este raz a tym sa zvysuje ucinnost vlozky. Aj ked tam je to potom uz tak ze clovek ten ohen nevidi ale teplo citi

takže v podstate keď už sa reálne nekúri, že nevidím oheň že neprikladám tak aj tak stále teplo tá vložka vydáva hej? ono je to v podstate akoby až terciárne spaľovanie, alebo si to nejako zle vysvetľujem? in´é som mal na mysli nejaké od iných firiem, z iných materiálov s iným vybavením.

Poslať Napísal: 12 Okt 2016, 10:23 

solar dobre si to vystihol s tym spalovanim, na takom principe to v podstate funguje ;) co sa tyka tych inych tak ceny su rozne. Vezmi si ze zozenies vlozku aj za styri stovky ale o com to je ked potom casom ju budes musiet vymienat pretoze sa ti objavia nejake problemy. Vezmi si to aj tak ze nie kazdy krbar chce akukolvek vlozku montovat, oni si na triko nejake najlacnejsie vlozky nevezmu tym som si isty. Ale za vlozku je podla mna taka normalna cena okolo dvoch troch tisicok :-)

Poslať Napísal: 18 Okt 2016, 15:50 

- mam pocit ze sa bavite o teplovzdusnych vlozkach avsak ja by som potreboval radu ohladom teplovodneho krbu, zapojenia a vodoinstalacnych prac a vsetkych takychto veci - neriesili ste to niekedy? ze by ste mi vedeli poradit cez koho co riesit ako a pod?

Poslať Napísal: 19 Okt 2016, 11:18 

Chceš riešiť teplovodný krb? aj si premýšľal nad tým ako to urobiť? chceš to riešiť cez podlahovku asi, že? alebo ako? no v prvom rade by ti malo byť jasné že je nezmysel aby si to riešil sám. Ak si v živote také niečo nerobil a povedme si otvorene ani by si to robiť nemal keď nemáš ani skúsenosti s vodoinštalačnými prácami ani krbmi

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 08:41 

- neviem nad tym som uz tiez dumal ale neviem co je lepsie vhodnejsie riesenie, cim skor prekurim cely dom. Aby to netrvalo dlho aby to kurenie bolo rychle a efektivne. Viem ze by som sa asi do toho nemal pustat sam ale kde najdem niekoho kto mi to vsetko urobi? to budem musiet platat tak ze troch ludi budem potrebovat nie? kazdeho na nieco ine

Poslať Napísal: 24 Okt 2016, 07:35 

Kde nájdeš niekoho, čo by ti to urobil? to nie je také náročné, len treba sa viac povenovať hľadaniu. Ja som tiež nevedel akým smerom sa vydať, kto by mi to celé urobil a pritom kúsok od nás máme deltako, kde robia všetko okolo krbov, to znamená, že ty nemáš žiadne starosti okolo toho. A to tiež nebyť môjho otca tak to asi nemám do dnes urobené, keďže ten mi otvoril oči, že veď oni to všetko robia a ani ich nemáme ďaleko ;)

Poslať Napísal: 25 Okt 2016, 10:47 

To vôbec nebudeš musieť tak plátať, už sú firmy, ktoré sa venujú tomu všetkému. Že ti urobia od návrhu komplet všetko, napríklad viem, že to robí aj deltako, firma z komárna. Tí robia aj teplovodné aj teplovzdušné krby a všetko na komplet, dáš si to urobiť, dohodneš sa čo ako chceš a oni to urobia a ty si môžeš riešiť svoje veci a nemusíš sa trápiť s ničím. Ide hlavne o to aby si do toho nešiel sám pretože by si musel riešiť milión vecí a to tipujem, že by si na polovicu zabudol keďže s tým nemáš skúsenosti

Stránka 4 z 37 [ Príspevkov: 364 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre