Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 100 z 101 [ Príspevkov: 1001 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 97, 98, 99, 100, 101  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:03 

a nielen toto je dobre, aj na to ake zapojenie clovek pouzije to je tiez velmi podstatne, pretoze od toho sa tiez odvija ako dlho a dobre bude kotol sluzit nic netreba podcenit to proste myslim, ze by malo byt jasne a tiez kvalita paliva je podstatna, lacne pelety neznamenaju vyhru, pretoze castokrat tie lacne sposobuju kotlom akurat tak problemy a tym padom aj nam, lebo si to vyzaduje castejsie cistenie

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 09:08 

otkar to je fakt, len pri kontrole, ked sa dohodnes so servisakom, s technikom aby prisiel pozriet kotol skontrolovat, tak najlepsie je to urobit pred zimou aspon moj nazor je taky pretoze sa ma kontrolovat za studena, aby kurenar si sam ho vyskusal rozkurit a vsetko aby videl, ci je vsetko ako ma byt, ci sa aj zohrieva tak ako ma, ci vsetko fici dobre ;)

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 09:10 

Pantul aj potom ale treba mať aj peliet dosť v zásobníku, aby videl, že či je to všetko jak má byť, či si aj dobre kotol dávkuje aj všetko.
Veľa ľudí takéto prehliadky podceňuje, čo je dosť problém.

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 09:29 

Rajdosic prave pre toto ja som najskor pozeral stranky vyrobcov, ze ako to je s kotlami a napriklad Atmos ti maju na webe vsetko aj co sa zapojenia tyka...ze si vies pozriet presne ake zapojenia su mozne a ake su vhodne...ze co by bolo teda pre kotol idealne...ale ja som to viac menej pozeral len tak pre predstavu aby som mal, lebo na zapojenie ako take by som si dozaista netrufol...na to tiez je dobre mat odbornika...a ked este je skoleny vyrobcom tak to je uplna vyhra...;)

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 09:46 

ybul a aky typ je teda vhodny?
nasiel si na to nejaku schemu alebo nakres alebo proste cosi take?

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 15:26 

Pozri si toto https://www.atmos.eu/instalace-kotlu/ ...mas tam varianty ze co je fajn, co vsetko k tomu treba...proste najlepsie bude ked si to priamo pozries...chcel som ti poslat len obrazok, ale tam ked si to rozkliknes a pozries, tak sa dozvies aj vela informacii, ktore myslim, ze kazdemu padnu vhod...lebo sa dozvies co nezanedbat...a co je najvhodnejsie...

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 08:05 

Ybul je dobre, ze kotle su uz vybavene chladiacou sluckou, ze je to uz akoby taky standard, ze sa clovek nemusi obavat toho, zeby sa kotol nejako prekuril.

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 08:31 

rajdosic niekomu to castejsie cistenie nevadi, len pri niektorych znackach mozu vzniknut spekance a to nie je moc prijemna vec, to potom so sebou kopu nastrah prinasa :roll:
ja radsej si priplatim za kvalitnejsie pelety, aby boli biele z makkeho dreva a bez kory a mam istotu, ze to bude vsetko v poriadku, bez akychkolvek problemov a tiez ucinnost bude aka ma byt 8-)

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 12:23 

- ty mas aj nejako blizko niekoho kto pelety predava? -

Poslať Napísal: 20 Jún 2021, 14:45 

Ilmer nemusis mat predajcu, ze uplne blizko, zeby si ho mal hned v meste, v dedine, kde byvas. Ale je dobre, ked je blizsie, ked to nemas stovku kilometrov, lebo to potom sa ti neoplati z pohladu ceny, to kurenie potom straca tu efektivitu. Takze je dobre si taketo veci vopred pozistovat, aka je dostupnost a aj aka je kvalita. Ale dnes by som povedal, ze uz nie je taky problem s predajcami ako to byvalo kedysi.

Stránka 100 z 101 [ Príspevkov: 1001 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 97, 98, 99, 100, 101  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre