Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 95 z 100 [ Príspevkov: 999 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 100  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 12:05 

Každý si to musí sám porovnať a zvážiť, čo je vhodné do domu. Ale dobré je nájsť si človeka, čo sa tomu rozumie a vie ti poradiť, mnohí predajcovia majú dosť dobrý prehľad, že ozaj ti vedia poradiť čo po praktickej stránke bude v danom prípade najlepšie.

Poslať Napísal: 09 Mar 2021, 18:03 

my sme sa akurat nedavno so znamym bavili o tom, ze uz budu musiet stary kotol vymenit a spominal, ze ma obavu ako to vyriesi, kedze dvere do kotolne uzke, priestor tiez nie je najvacsi, ze bude musiet porozmyslat ako to urobit aby to malo zmysel.

Poslať Napísal: 10 Mar 2021, 19:02 

Ale toto nie je žiadny problém teraz, veď tých možností.
Aj značiek kotlov aj veľkostí je veľa a myslím, že výrobcovia sa už xkrát museli stretnúť s takouto požiadavkou a ponuka jej musí byť prispôsobená, nie??

Poslať Napísal: 11 Mar 2021, 11:21 

Suhlasim...posielam vam obrazok takeho kotla, ktory by bol myslim ideal...ze je presne pre malu kotolnu prisposobeny...posielal mi ho znamy, lebo ti teraz rozmyslaju co daju, lebo sa idu zbavovat kotla na uhlie...tak ze rozmysla nad peletami...dnes su take moznosti len si ich staci pozistovat... :D

Obrázok

Poslať Napísal: 12 Mar 2021, 10:37 

Ovsen len vyznat sa v ponuke nie je jednoduche najma ked nemas jasnu predstavu o tom aky vykon potrebujes aby ten kotol netrpel, teraz som si o tom velmi vela zistoval, zohanal som ludi, co sa montazi venuju aby mi poradili, co by bolo vhodne a teda je fakt, ze kurenie si vyzaduje proste odbornikov. Nie je to vec, ktoru by sme si mohli samy urobit a usetrit na tom.

Poslať Napísal: 12 Mar 2021, 15:41 

blbe je to, ze ty nezistis ci trpi, ci netrpi, teda neda ti to nejako najavo, prejavy sa to az casom, ze zacne odchadzat, ze klesne ucinnost a pojde to dolu vodou :/

Poslať Napísal: 15 Mar 2021, 19:26 

superman a to je dalsia vec preco vlastne je dobre volat technika pravidelne na kontroly kotla aby vedel vcas vyriesit pripadny problem.
pri kotloch a celkovo vlastne pri kureni sa mi osvedcilo to, ze je lepsie mysliet na kontroly, prekontroluje sa cely system, zisti sa ci efektivita a ucinnost je ako ma byt. ale tak mali by sme najma my pri obsluhe kotla postupovat jak nam technik na zaciatku povie a nepalit v nom kadejake pelety

Poslať Napísal: 16 Mar 2021, 17:38 

automaticke odpopolnenie sa da dokupit ku kazdemu kotlu?
boihus napriklad aj k tomu typu, co si ty poslal obrazok??

Poslať Napísal: 17 Mar 2021, 19:47 

- brado neviem ako je to pri znackach kazdy to ma asi nejako inak riesene, ale myslim, ze by sa to malo dat urobit aj pri kotloch, ktore bezne potrebujes do domu, viem, ze pri takych s vyssim vykonom je to akoze viac menej normalne, ale toto myslim, ze problem tiez nebude -

Poslať Napísal: 18 Mar 2021, 13:54 

Pri peletovych kotloch Atmos je mozne dokupit automaticke odpopolnenie ku kazdemu kotlu. Len musis si vybrat vhodnu velkost popolnika aby ti to sedelo. Vybera sa to podla typu kotla a pri vacsine je odporucane vyberat popol tak kazdy 14 az 40 dni v priemere, co je super, bez starosti.
A odpopolnovaci modul je umiestneny na spodku kotla a umoznuje napriklad nastavenie dlzky odvodu popola.

Stránka 95 z 100 [ Príspevkov: 999 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 100  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre