Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 93 z 107 [ Príspevkov: 1068 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 107  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Jan 2021, 12:04 

Velos veľa ľudí si nevie predstaviť ako to funguje to automatické odpopoľnenie a ako to vyzerá, ale ja som to hľadal, riešil som to, že ako to vyzerá koľko to bude zaberať miesta a podobne a našiel som na nete jednu fotku, kde je aj to odpopoľnenie a to ti nie je na škodu ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 31 Jan 2021, 17:04 

jasné, že nie je to si človek ešte ušetrí viacej roboty, to s tým má ešte väčší komfort a keď aj tá nádrž na toto sa dá takáto väčšia ako na fotke kúpiť, tak je to dosť fajn ;)

Poslať Napísal: 04 Feb 2021, 14:22 

ctibor toto viem, ze je takato moznost len mna by zaujimalo ake velke tie nadrze su vlastne na popol, lebo to som vobec nepozeral nikdy, ze jak je to, kolko potom realne to nemusis vynasat :D

Poslať Napísal: 08 Feb 2021, 16:39 

urmi tak pravdepodobne to bude dost velke na to aby si nemusel popol kazdy den vyhadzovat, ale mozno kazdy treti, to by bolo tak v pohodke, optimalne ;)

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 09:36 

Tých možností máš viac, pre klasické kotle, teda také, čo sa bežne používajú v rodinných domoch tak tie sú tri. Posielam ti aj tabuľku jak som to našiel ako to je pri Atmose ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 11:14 

ale ved toto je velka pomoc ked to staci raz za dva tyzdne, pripadne mesiac vysypat...toto je uplna parada...to potom komfort peliet je ozaj porovnatelny s kurenim napriklad tc...aspon moj pohlad je taky...cim viac o peletach viem, tym viac sa mi potvrdzuje, ze je to dobry napad...ze sa oplati do kotla aj viac zainvestovat lebo sa to spat vrati...

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 12:00 

Davkuje automaticky, cisti automaticky. Co viac mozeme chciet? :mrgreen:
Este aby bez nasho vedomia nam niekto doplnal pelety a uz to bude uplne bez starosti, ale mne sa to paci, ze dnes uz ako to vsetko funguje same.
Ale pri kotloch jednoznacne servis treba brat do uvahy, starat sa o tej kotol, cistit ho, nech zbytocne si nenarobime nejake problemy.

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 09:22 

MirmoLuk to by sme uz vela chceli si myslim, ono niektore veci proste su fakt dnes uz dost automaticke a bola by skoda to nevyuzit ;)

Poslať Napísal: 17 Feb 2021, 19:09 

Stojar to som aj ja o tom presvedčený, že to má zmysel, že je to efektívne, síce sa to musí dokúpiť, ale oplatí sa to, nie sú to také sumy, ktoré by človeka nejako zaskočili, práveže mu môžu výrazne pomocť, uľahčiť obsluhu kotla, takže za mňa toto je top.
MirmoLuk tak pravidelné kontroly sú podstatné, to bez debaty.

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 18:39 

..sú sú..je daný interval kontrol na tri roky čo viem..keď ide o kotol ktorý spaľuje tuhé palivo..aspoň tak som to našiel v zákonoch..že je to vlastne zákonom dané a má to svoje opodstatnenie..že nemôžeš si ty povedať, že dáš to po piatich skontrolovať..oni vedia prečo je to takto..a najlepšie je, keď to príde urobiť ten kto ho aj zapájal..

Stránka 93 z 107 [ Príspevkov: 1068 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 107  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre