Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 90 z 94 [ Príspevkov: 939 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Dec 2020, 09:43 

Hosal v akych velkostiach sa da toto dokupit? O kolko sa da zvysit ten objem toho?

Poslať Napísal: 18 Dec 2020, 09:41 

..čo sa týka Atmosu tak tí to majú na webe zverejnené aké sú veľkosti..posielam ti obr...že jaké sú možnosti..ide o kotol, ale aj tak to nie je taká veľkost akoby si mal normálnu nádrž ku kotlu...nie takýto kompaktný, ale tak keď má človek malú kotolňu, tak veľa nepotrebuje..

Obrázok

Poslať Napísal: 19 Dec 2020, 19:29 

ma teda v dnesnej dobe zmysel kurenie peletami?

Poslať Napísal: 21 Dec 2020, 10:35 

...matúš prečo by nemalo? Veľa som si aj ja o tom zisťoval, pýtal som sa na skúseností iných, čo kúria peletami dlhodobo a teda nič zlé som na to nepočul. Práve naopak. Šetrí to aj životné prostredie, aj peniaze a tiež takéto kúrenie nezaberá nejako veľa času. Nie je potrebné prikladať.

Poslať Napísal: 27 Dec 2020, 10:39 

..má má..predsa je to komfortné nemusíš sa o to nejako starať, dávkuje si palivo sám..nemáš s tým vôbec žiadnu robotu nič a to je úplná parádička..akurát čo raz za čas treba vyčistiť ten kotol nech neni zanesený, ale to sa nerobí každý deň..takže je to fajn si myslím..

Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 08:49 

...niktonikto a davkuje si pelety akym sposobom?...ono si to ozaj urcuje same, ze kolko mnozstva potrebuje na aky vykon ide a vsetko?...

Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 17:40 

Áno ty si nastavíš na kotli, čo ako chceš aby dávkovalo, aký režim aj všetko. Toho sa báť nemusíš a stačí ak máš nádrž veľkú a naplníš si ju raz na začiatku a máš aj pokoj na celú zimu, teda záleží podľa toho ako kúriš, ale nemusíš každú chvíľu každý týždeň dopĺňať nádrž. Takže ti to šetrí aj drahocenný čas, lebo myslím, že ten je pre nás všetkých momentálne podstatný oveľa viacej.

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 14:40 

frantisek aky objem nadrze na pelety je vhodny?

a doplnate to akym sposobom?

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 20:55 

NiktoNikto nejako mi to najskor neukazalo, tak som ostal trochu zmateny, ze ci to malo byt mne alebo komu to patrilo, ale uz chapem.
Dakujem za ten obrazok, teraz citam aj tam je popisane na tom obrazku, ze ake su rozmery, aj kolko litrov to robi, takze to ma potesilo, ze takyto prehlad uz mam v tom, dik moc.
Najlepsie bude asi hned to kupit spolu, kde najdem na Slovensku predajcov tejto znacky?

Poslať Napísal: 31 Dec 2020, 15:10 

Filip ked je nadrz velka tak sa to doplna priamo, ze nie po vreckach. Ale rovno ti pridu a nasypu tolko kolko potrebujes, aj preto je vhodne mat v technickej miestnosti okno, aby to mohlo take ist, je to jednoduchsie. Ale ked je kotol kompaktny, ze uz ma nadrz v sebe a nie je velka, tak tam sa dava po vreckach.
Ale to okno co som pisal vyssie je fajn aj z dovodu, aby miestnost bola vetratelna, aby sa kotol neprehrieval.

Stránka 90 z 94 [ Príspevkov: 939 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre