Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 85 z 87 [ Príspevkov: 864 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Sep 2020, 19:16 

najlepsie je odrazit sa co sa tyka parametrov od stareho kotla, aby to bolo to iste, aby kotol vykuril vsetko a zbytocne neprekuroval dom ;)

Poslať Napísal: 24 Sep 2020, 20:26 

DULKO POROVNAVAL SOM CENY TO JE JASNE ALE SU TAK ROZNE ZE AZ NECHAPEM LEN ASI BUDE NEJAKY ROZDIEL AJ MEDZI KOTLAMI LEBO INAK SI TE ROZDIELY V CENE VYSVETLIT NEVIEM. LEN NEJAK SA DO TOHO NEROZUMIEM PRETO SOM RADSEJ NAPISAL TU CI MI BUDETE VEDIET PORADIT. ZE CO SKOR SA OPLATI. AKO JE TO AJ SO SERVISOM AJ SO ZARUKOU KEBY SA NIECO STANE A TAK.
FABX AK SOM TO SPRAVNE POCHOPIL TAK TRI ROKY NIE JE MALO TO SA MI POZDAVA, AJ JE NEJAKE PRESNE ZAPOJENIE, ZE AKO TO JE NUTNE UROBIT?

Poslať Napísal: 24 Sep 2020, 20:28 

SUPERMAN TO JE PRE SVOKRA LENZE TEN NIE JE NEJAKO POCITACOVO ZDATNY PRETO MI TOTO DAL NA STAROST NEJAKE INFORMACIE POZISTOVAT, ZE JAK JE TO S KVALITOU A CO SA VIACEJ OPLATI. CO POZERAT. VY STE BOLI AJ PREDTYM AKO STE SA ROZHODLI AJ SA NA KOTLE NIEKDE OSOBNE POZRIET CI JE TO ZBYTOCNE?

Poslať Napísal: 25 Sep 2020, 08:44 

moznosti ako kotol zapojit je viacero, je ich niekolko, lenze najlepsie je zapojit kotol s laddomatom a akumulacnou nadrzou, to je zapojenie, ktore odporucaju aj samotni vyrobcovia kotlov aby kotol dlho vydrzal a dobre sluzil, posielam ti obrazok ako by malo to zapojenie vyzerat ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 27 Sep 2020, 08:13 

DAKUJEM ZA FOTOGRAFIU, SKUSIM TO SVOKROVI UKAZAT. NEVIDIM CELKOM DOBRE NA ZNACKU TOHO KOTLA, ALE VYZERA TO JAK ATMOS KOTLE CO SME POZERALI.
VIES MI POVEDAT AKE SU ESTE INE MOZNOSTI?

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 14:27 

- osobne nechapem naco tuto znalost chces mat, ja som sledoval len to aby to zapojenie bolo presne take ako ho odporuca vyrobca aby som sa vyhol pripadnym problemom, aby vsetko bolo ako ma byt a pripadne ked sa nieco stane aby sa na to vztahovala zaruka -

Poslať Napísal: 28 Sep 2020, 16:54 

rybak tak dobre je aj pozriet, dobre bolo ked byvaju tie veltrhy, kde chodia vyrobcovia takychto kotlov, len tento rok sa nic taketo asi konat nebude, takze jedine zeby si isiel niekam do predajne, k nejakemu predajcovi, kde ti vysvetlia a ukazu co a ako ;)

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 20:39 

Muron my sme na takom jednom boli pred par rokmi a prave tam sme sa dohodli a tam som sa dozvedel toho velmi vela, ale tak teraz je to o inom, teraz treba hladat moznosti ake su, mame stastie, ze su momentalne aspon predajne otvorene.

Poslať Napísal: 29 Sep 2020, 21:24 

Braclav aj to je otázka, že dokedy to tak bude čiže čím skôr to pôjde vybaviť tým asi lepšie. Rajdosic čo pridal tú fotku to je najlepšia varianta aj pre to aby kotol ozaj dosiahol účinnosť ako je uvedené v parametroch pri kotli a tiež aby mal kotol čo najdlhšiu životnosť.

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 12:45 

rybak ano je to ta znacka, co si pisal, to priamo na ich stranke si vies najst to, ze ake zapojenie je vhodne, ktore odporucaju a aj preco a tiez ako je to s laddomatom, ze co zabezpecuje v zapojeni a vela ineho ;)

Stránka 85 z 87 [ Príspevkov: 864 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: AdsBot [Google] a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre