Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 84 z 92 [ Príspevkov: 911 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Sep 2020, 11:59 

muron uz som si myslel ze si to ides sam robit az som sa zlakol lebo teda ja by som nemal odvahu na tieto veci ani len nahodou preto ma to prekvapilo :mrgreen:

Poslať Napísal: 11 Sep 2020, 06:47 

CAUTE POZERAME KOTOL NA PELETY SO SVOKROM A TEDA NASIEL SOM TRI ZNACKY, ATMOS, ATTACK A BENEKOV, A TERAZ SI TROCHU NEVIEME SAMY POMOCT.

LEBO TIE CENY SU ROZNE A NEVIEM, ZE AKE ROZDIELY SU MEDZI ZNACKAMI, AKO JE TO AJ SO SERVISOM, S MONTAZOU A TAKYMI PRAKTICKYMI VECAMI. CITAL SOM TU, ZE DOBRE JE SI ROZMYSLIET, CI SA PELETY OPLATIA. V TOM MA JASNO, TAKZE O TO NAM NEJDE, LEN CO VYBRAT.

Poslať Napísal: 11 Sep 2020, 17:19 

..dave laddomat alebo termoregulačný ventil proste musí byť..tam ide najmä o to, že predlžuje životnosť kotla a zabezpečuje aby vrátna voda do kotle neklesla pod 65°C..s rastúcou teplotou vrátnej vody do kotla klesá možnosť vzniku dechtov v kotli..

Poslať Napísal: 14 Sep 2020, 08:41 

rybak prvé dve značky poznám, tá tretia je pre mňa po pravde trochu neznáma, akože názov mi je taký povedomý, ale ich ponuku kotlov som teda nevidel.
porovnával si si aj ceny, že aké sú medzi značkami rozdiely?

Poslať Napísal: 18 Sep 2020, 10:34 

atmos je ceska rodinna firma, vyrobca, cize skor by som asi tymto smerom isiel na tvojom mieste, poskytuju aj odbornu montaz, kedze maju na to svojich skolenych montaznikov, ktori presne vedia, co treba ako zapojit a ked si to das este zapojit niekomu od nich tak budes mat o rok dlhsiu zaruku jak je bezne, to nie je na skodu ;)

Poslať Napísal: 19 Sep 2020, 07:40 

fabx o rok dlhsiu zaruku?..tj akoze tri roky?..ci ako to mame pochopit?..

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 07:47 

rybak ale pozeraj ty aj to, ci bude ti mat kto ten kotol servisovat, ze ci v okoli zozenies niekoho na zapojenie a tiez na pravidelne prehliadky toho kotla, ci kuri ako ma, ci neprehrieva a podobne veci. Pretoze nie ze budes mat kotol sice budes spokojny, ale potom dojdes na to, ze clovek co ti ho pride servisovat bude z opacneho konca republiky a on sice pride, ale bude chciet aby si mu celu cestu preplatil. Tak aj na toto prizeraj.

Poslať Napísal: 21 Sep 2020, 16:53 

Obyn myslím že žiadny kurenár by si nevzal na svoje triko to, že by do zapojenia nedal tento ventil. To by bol veľký risk. A pri kúrení riskovať a keď ešte je aj záruka tak to by si len blázon dovolil niečo také.
A pri každom kotli toto musí byť to je samozrejmá vec, čo by mal vedieť aj laik, aspoň moja predstava je taká.

Poslať Napísal: 23 Sep 2020, 16:30 

robx Atmos dava tri roky zaruku ak teda si das zapojit kotol niekomu zo zoznamu, co maju na stranke zverejneny, kde si vies navolit aj co potrebujes, ci zapojenie s dotaciou, ci potrebujes servis kotla alebo co a na zaklade toho ti vyhodi ake su moznosti :) ale to ze je dlhsie zaruka to je dobra vec to ti neda len tak barskto

Poslať Napísal: 24 Sep 2020, 06:47 

rybak to pozeras kotol pre seba ci pre svokra? doposial aky kotol mal? vies, ze ci chces len menit stary za novy alebo aj sposob kurenia cely menit alebo ako?

Stránka 84 z 92 [ Príspevkov: 911 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre