Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 83 z 92 [ Príspevkov: 911 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 92  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 18:13 

oliver ty sa smejes, ale ja si rad veci kontrolujem :mrgreen:

nechcem nejako kafrat do toho ako si napisal, ale chcem len vediet co a jak ma byt a preco, chcem aby som si bol isty, ze ti co to pridu robit, ze to spravia dobre, ze nedoplatim na to nejako proste :/ vyrobca skolil? to akoze nejaky si este aj uci montaznikov ako co maju robit??

Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 19:12 

ako je to ked by som si vybavil dotaciu na takyto kotol? potom mi to musi niekto so stemplom namontovat? ci to moze byt aj nejaky znamy? sice neni kurenar, ale teda nejake tie skusenosti uz ma

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 08:36 

nedavaj si to robit niekomu len tak po znamosti to riskujes vela, ak si das zapojit kotol napriklad od ATMOSu o ktorom som ja pisal ze niekomu od nich, koho si skoli vyrobca, tak si vedia dat zaruku o rok dlhsiu, co je velka vyhoda, pretoze za ten rok sa moze cokolvek stat, takze ja skor takuto variantu kvitujem ;)

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 16:01 

BRADO KED TO MAS S RAZITKOM TAK TO MAS NAJISTEJSIE. VIES KTO TI TO ROBIL AJ KDE HO NAJDES KEBY SI POTREBOVAL NEJAKY SERVIS, PREHLIADKU ALEBO NIECO PODOBNE. POTREBUJES PRAVIDELNE KONTROLOVANIE ZAPOJENIA A TIEZ AJ STAVU KOTLA AKO TAKEHO CIZE AJ TAK BUDES MUSIET TEDA MAL BY SI MAT CISLO NA SERVISNEHO TECHNIKA, MONTAZNIKA ULOZENE ;)

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 06:50 

Muron po nikom nemusis nic kontrolovat staci ti vediet ktore zapojenie je najvhodnejsie a potom si to vies pozriet normalne ci je tak vsetko co si ocakaval. posielam ti fotku ako priblizne by malo vyzerat zapojenie peletoveho kotla, take najvhodnejsie ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 17:02 

akym stylom sa taketo kotle cistia?

Poslať Napísal: 31 Aug 2020, 20:47 

S cistenim nejaky zasadny problem nie je a vies si k niektorym kotlom aj dokupit automaticke odpopolnenie. pri tom vyberanie popola prebieha uplne automaticky za pomoci snekoveho dopravnika s prevodovkou. ten vybera popol z komory pod horakom v pravidelnych intervaloch. a velkost popolnika si vies zvolit podla popolnatosti paliva, ake kvalitne pelety budes kupovat.

Poslať Napísal: 01 Sep 2020, 15:47 

cize ked by mi to niekto po znamosti tak tam budem mat dva roky zaruku ako byva bezne alebo aj to mi padne, ked mi to neurobi niekto odborne?
srotos len mi povedz, co ak nenajdem nikoho kto by bol v mojom okoli?

Poslať Napísal: 01 Sep 2020, 18:23 

Čo bývaš na konci sveta, keď myslíš, že nebudeš mať nikoho kompetentného v okolí? :mrgreen:

Poslať Napísal: 03 Sep 2020, 13:11 

Laddomat je nutnost v kazdom zapojeni?

Stránka 83 z 92 [ Príspevkov: 911 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 92  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre